Návrh- Obchody mezi hráči....

Zdravím vás milí přátelé,protivníci ,spoluhráči...

Napadl mě nový faktor do hry- Obchody mezi hráči.(Výměny,aukce,dohody obchodů)

Jen chci upozornit,že je to jen moje představa a vím,že by z toho nic ggs nemělo ,ale takovýhle faktor byl i ve středověku kdy lidé směnily cokoliv..

Představoval bych si to asi takto:

Každý hráč by měl svůj vlastní obchod kam by mohl dávat různé předměty(Kusy vybavení,nástroje a třeba i vojáky vlastně cokoliv.) a určovat si za ně vlastní ceny. ( Buď jen obchody v alianci nebo mezi všemi hráči..):

Výměny - nějaká směnárna ,kde by jste mohli např. vyměnit s někým 5k samurajských desek za 5k nomádských desek .....atd. (Tohle bych třeba viděl jako faktor pro alianci...)

Aukce - Mohli by jste dát do aukce svého velitele či kastelána ,který vám leží ve skladu a vy víte,že už ho nevyužijete a například někdo jiný by mohl ....Tak ho hodíte do aukce jako balíček vybavení (mohlo by se tam dát ve finále jakékoliv vybavení aniž by to byl set) na určitou dobu třeba 4,8...24 hodin s minimální cenou kterou by jste si určily vy....Počítám ,že tu všichni,nebo aspoň většina ví co je aukce.
----------------------------------------
Je to jenom můj nápad a chtěl jsem o něj s vámi podělit .
Určitě by se dal i nějak vylepšit :smile:  
Pěknou hru přeje Rámus !

Komentáře

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 513CZ1
    Hezky Ale podle mě to odporuje pravidlum GGS 
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,205CZ1
    To neprojde... Jednak takových návrhů tu už bylo mraky a zadruhé by se to GGS absolutně nevyplatilo. Nějaký hráč si založí účet, alianci XY multiúčtu v alianci. Na každém si vyjede v měsíční akci zbroj, což malé úrovni zabere chvilku a pak to všechno za pakatel hodí na hlavní účet a GGS z toho nebude mít ani floka...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• RámusGamer77 (CZ1)RámusGamer77 (CZ1) Komentářů: 7CZ1
    To neprojde... Jednak takových návrhů tu už bylo mraky a zadruhé by se to GGS absolutně nevyplatilo. Nějaký hráč si založí účet, alianci XY multiúčtu v alianci. Na každém si vyjede v měsíční akci zbroj, což malé úrovni zabere chvilku a pak to všechno za pakatel hodí na hlavní účet a GGS z toho nebude mít ani floka...
    Myslím,že jsi to vystihl dobře. Každopádně to může být až od 70té úrovně ...A jak znám ggs určitě by si to nějak zdokonalili tak aby z toho něco měli .
  • KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 121CZ1
    Já bych ráda darovala jak sety tak šutry, válí se mi ve skladu mraky dílků na jídlo s vysokým lv a určitě by to někdo využil. Škoda, že se to dá snadno zneužít, však jak to bylo s monumenty víme všichni. Tam se "směňovalo" co mohlo a GGS to pak zrušilo. To samé s ostrovy, kde si hráči našli prospěšný bug nebo základny, když už nebyly monumenty, tak se při měnění základen házely prostředky. To všechno GGS zrušilo, takže se tímto asi ani nebudou zabývat natož přemýšlet o tom :/
  • pista2611709 (CZ1)pista2611709 (CZ1) Komentářů: 17CZ1

Ahoj dobrý nápad ale být toto moje hra tak to udělám vše udělám aby to byla potom nejlepší hra.

Aspon tady na foru už je dobrý kolektiv dřív když sem tu byl někdo napsal svůj názor tak všichni byli proti a nádavali na něj jen tak dál hráči budte tu aktivní i na hře budte hodný at sem přilákáme víc nových hráčů.

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,556CZ1
    Bohužel by se to muselo nějak ošetřit a nevím, zda by to vůbec šlo.. Na jednu stranu si na GGS stěžujem že pro nás nic nedělá, ale na stranu druhou vše co jde vždy obejdem nebo využijem k jiným účelům, viz. jak psala Kerry..
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• DruidDruid Komentářů: 875Moderator
    Zdravím vás milí přátelé,protivníci ,spoluhráči...

Napadl mě nový faktor do hry- Obchody mezi hráči.(Výměny,aukce,dohody obchodů)

Jen chci upozornit,že je to jen moje představa a vím,že by z toho nic ggs nemělo ,ale takovýhle faktor byl i ve středověku kdy lidé směnily cokoliv..

Představoval bych si to asi takto:

Každý hráč by měl svůj vlastní obchod kam by mohl dávat různé předměty(Kusy vybavení,nástroje a třeba i vojáky vlastně cokoliv.) a určovat si za ně vlastní ceny. ( Buď jen obchody v alianci nebo mezi všemi hráči..):

Výměny - nějaká směnárna ,kde by jste mohli např. vyměnit s někým 5k samurajských desek za 5k nomádských desek .....atd. (Tohle bych třeba viděl jako faktor pro alianci...)

Aukce - Mohli by jste dát do aukce svého velitele či kastelána ,který vám leží ve skladu a vy víte,že už ho nevyužijete a například někdo jiný by mohl ....Tak ho hodíte do aukce jako balíček vybavení (mohlo by se tam dát ve finále jakékoliv vybavení aniž by to byl set) na určitou dobu třeba 4,8...24 hodin s minimální cenou kterou by jste si určily vy....Počítám ,že tu všichni,nebo aspoň většina ví co je aukce.
    ----------------------------------------
    Je to jenom můj nápad a chtěl jsem o něj s vámi podělit .
    Určitě by se dal i nějak vylepšit :smile:  
    Pěknou hru přeje Rámus !
    nejsi první koho to napadlo, neboj, ale, v tuhle chvíli, se o tom neuvažuje
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • RUBINOVYHOST (CZ1)RUBINOVYHOST (CZ1) Komentářů: 29CZ1
    upraveno 04.07.2019
    DLUHATANANÁSKÝ  ÚVOD

hm , možnost obchodovat a vyměnovat mi tu samozřejmě chybí . nvm :wink: jestli má cenu se zamejšlet
    jak to provést aby z toho GGS něco mělo . Obávám se , že je to jako s pvp 
    a jeho neodměnováním , že na rozdíl od po chvíli úmorně nudných akcí za pvp bitvy
    nic nedostaneš i když je to tu to nejzábavnější . Tak aspon' ti anonimní měniči maj slušný odměny :blush:
    :wink: na rozdíl od adresných korálků, hrůz , včel atd , kde krom možnosti koupit si dočasný vzhled
    pro další šutr neni nic ale můžeš tak prověřit anonimně obranu konkrétního hráče a to je dobře .

Problém bude totiž u obchodu stejnej , že neni ošetřeno multiúčetnictví , 
    Je to zakázaný . Snaží se aby se to nevyplatilo a protože myslím víceméně úspěšně
    tak se to bez udání asi vůbec nekontroluje . Nejspíš pseudo UI - algoritmus , 
    :smile: který místo lidí-hráčů navrhuje v GGS všechen vývoj s ohledem na obchod 
    ovšem bohužel má zjevně špatný data a tak to obchodu a ziskovosti GGE spíš škodí ,
    vygeneroval , že z hraní multiúčty je druhdy velká útrata a jejímu zneužívání 
    at' pro zisk nebo po stížnostech pro vopruzování soupeřů jde předejít
    a proto je to tak jak to je .

Bez víry v odezvu jsem navrhoval : 
    - přidělujte ke každé zakládající a poslední k připojení použité IP Adrese ,
    byt' může být zašifrovaná , kod a necht' tyto dva kody jsou viditelné na mapě ,
    a evidují se(!!!) v aktivní databázi v GGS  . Pakliže budeš chtít mít víc účtů ,
     - nebo svůj zdílet ,třeba si ale taky jen nechávat zaskakovat bránit a krmit ,
    tak v případě že na serveru už někdo ten kod používá bude spuštěn režim
    kdy se :  
    1. změní barva kodu naposledy použitelne IP adresy - pro orientaci hráčů.

2. Nebudeš mít možnost provést útok na účet co měl během posledního roku stejný kod
    a to ani obsazovací .  Z důvodů legitimní výměny základen a zvýšení
    hodnoty investice účtu možností vydražení účtu - což ale stejně jde koupit ted' i s mailem
    - se budou kody a jejich databáze v GGS každoročně mazat ...

3. Nebudeš mít možnost poslat zdroje na účet s u tebe použitým kodem
    víc než jednou za den .Podpory - bránění multiúčtem nebo s hráči zdíleným
    účtem bych nechal . Když si budeš moct omrknout kdo kam chodí je to fér
    a jestli chce hrát někdo v alianci o 65 jménech v pár lidech nebo v menší sám
    tak to má jistě už ted' řadu nevýhod a za mě v podstatě proti tomu nic nemám.  

Ted' se s ohledem na potřebný čas vyplatí myslim jen zaplácnout místa u vlastněných metopolí,věží a měst
    a útočit na svůj další účet at' pro slávu či jakoukoli surovinu nebo se jím bránit a dokonce i škodit pidiúrovní
    je myslim pro aktivního hráče ( co by to dělal ) jen naprostá ztrata času a to i na vnějším .

kRÁTKÁ STRUČNÁ ODPOVĚD "NÁVRH ŘEŠENÍ"

Zatím bych to řešil tak , že darovat přez prodavačku item , případně 1-5MG zlatek
    ( zaslat takový dárkový balíček ) bude stát 10k rubínů .
    U opravdu hodnotných do sady chybějících kousků by se to aktivním hráčům
    ( tedy ofiko jen obdarovaným ) vyplatilo a rubíny by se utrácely :smiley:

ZLEHČUJÍCÍ ŽERTOVNÝ ZÁVĚR

Vzhledem k tomu , že v GGS to bud' řídí algoritmus s dvoumístným IQ ,
    nebo jsou neschopný a nebo jak se domnívám , byt'hnízdí v Hamburku ,
    jsou to líný východní Němci s postupy ještě z dob NDR ,
    naprasto neočekávám , že by mělo cenu tady cokoli promejšlet
    a navrhovat :smiley: :smiley: :smiley:
    - Snad jen pro korektnost a udržení si nás praštěnejch zákazníků
    by měli zavést , že než dokončíš stavbu nebo přeskočíš čas 
    např při útoku na nehráčský cíl :wink: budeš na to muset né jen kliknout
    ale potom to ještě s cenou v otevřivším se vyskakovacím okně potvrdit .
    Jo a možná by mohli taky prodávat jako drába , nájezdníka a instruktora
    i skladníka - určitě je pro to v imperialistickejch armádách nákej 
    vzletnější termín - a ten by fungoval jako posuvná vertikální čára .
    Mohl by si prodat všechno za ní na ráz ale upřímně :wink:
    nevěřim , že má smysl jim to navrhovat . Jen tu čekám na konec aktulky.  

:smiley: jo a omlouvám se všem nepřátelům dlohých a často i špatně rozdělovaných souvětí.
    Samo bych si mohl pustit a třeba jen v hlavě rytmus a vyjádřit se mnohem stručněji
    ale to by bylo 100% ve svý pravdivosti s ohledem na štýlo GGS poněkud negativistický
    a zaručeně i hodně vulgární .Zkusil jsem to teda aspon' dávno po skončení aktulky ještě upravit 
    ale stejně počítám s mnoha bleskovými reakcemi LOL a jdu zase na hru .

Post edited by RUBINOVYHOST (CZ1) on
    malá-velká-huba . (Jsem) ten který mluví hodně a poví toho málo .  Jaro Zuřivý 2013   
    Druid napsal(a):
    Ale mohlo by :smiley: 
    Jak jsem psal je to faktor ze středověku....Myslím si ,že by se to dalo nějak zakompenzovat třeba udělat budovu (obchod) která by stála rubíny aby z toho ggs něco mělo. Od 70té urovně aby si každý nemohl založit "malý" hrad.  A určitě by se to dalo udělat i tak,že by jste mohli "prostředek" poslat do obchodu/výměnu za nějaký token který by jste si bud vyjezdily nebo koupily např. u nomáda za nějakou část desek....

Ano, je to moje vize a i když to má jen minimální procentuální šanci (0,001% :smiley: ) tak je třeba udělat něco proto aby se naše šance zvýšily  :wink: 
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 652CZ1
    Druid napsal(a):
    Ale mohlo by :smiley: 
    Jak jsem psal je to faktor ze středověku....Myslím si ,že by se to dalo nějak zakompenzovat třeba udělat budovu (obchod) která by stála rubíny aby z toho ggs něco mělo. Od 70té urovně aby si každý nemohl založit "malý" hrad.  A určitě by se to dalo udělat i tak,že by jste mohli "prostředek" poslat do obchodu/výměnu za nějaký token který by jste si bud vyjezdily nebo koupily např. u nomáda za nějakou část desek....

Ano, je to moje vize a i když to má jen minimální procentuální šanci (0,001% :smiley: ) tak je třeba udělat něco proto aby se naše šance zvýšily  :wink: 
    takže v původně bojové hře budeme obchodovat ...co bude dál? Budeme domlouvat a uzavírat sňatky?? Nebo stavět katedrály a chodit se modlit?? Myslím že chceš-li obchodovat tak si určitě nalezneš nějakou velice zábavnou hru s tímhle prvkem a můžeš si užívat obchodu do zbláznění. Podle těchto návrhů je vážně zcela patrné kam ta hra spěje :'(

Nikdo se o nic nesnaží ale chtěli by vše pokud možno minimálně zadarmo...........co se to tady na tomhle servru děje??? Nebo to není jen zde? Takhle upadají všechny servry??  Jen tu budeme dřepět klikat na samce a krkny a budeme na sebe hodní....no jupííí  :# :# :#
    Mik Mak
    takže v původně bojové hře budeme obchodovat ...co bude dál? Budeme domlouvat a uzavírat sňatky?? Nebo stavět katedrály a chodit se modlit?? Myslím že chceš-li obchodovat tak si určitě nalezneš nějakou velice zábavnou hru s tímhle prvkem a můžeš si užívat obchodu do zbláznění. Podle těchto návrhů je vážně zcela patrné kam ta hra spěje :'(

Nikdo se o nic nesnaží ale chtěli by vše pokud možno minimálně zadarmo...........co se to tady na tomhle servru děje??? Nebo to není jen zde? Takhle upadají všechny servry??  Jen tu budeme dřepět klikat na samce a krkny a budeme na sebe hodní....no jupííí  :# :# :#
    Psal jsem ,že to může být jen v alianci.
    A díky,že mě posíláš na jinou hru,ale zůstanu tady :smile:
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 652CZ1

Psal jsem ,že to může být jen v alianci.
    A díky,že mě posíláš na jinou hru,ale zůstanu tady :smile:
    musíš číst pořádně...nepsal jsem že máš tady skončit a jít jinam....psal jsem že obchodovat jistě můžeš ve spoustě jiných her
    Mik Mak
  • Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) Komentářů: 166INT3
    upraveno 07.07.2019
    navrhoval by som ze obchodovat mozes len v ramci Aliancie co je logicke

stale nechapem preco ide poslat suroviny ale nejde poslat druhemu zlate, rubiny alebo  vystroj vojakov - kludne aj cez nejaky obchod ktory by si bral rabat ...
    podla mna obchod by bol dobra vec

a este jedna vec
    davame do aliancneho uctu nemale prostriedky, preco sa z neho nedaju vybrat ked potrebujeme suroviny? (alebo zlatjky ci rubiny? pripadne vojakov alebo vyzbroj? a vystroj)
    Post edited by Misojogi (INT3) on
  • HorusHorus Komentářů: 314Moderator
    Misojogi (INT3) napsal(a):

stale nepchame preco ide poslat suroviny ale nejde poslat druhemu zlate, rubiny alebo  vystroj vojakov - kludne aj cez nejaky obchod ktory by si bral rabat ...
    Ahoj. kedysi davno sa to navrhovalo pre GGS. Ale odpoved bola ze by sa tym podporovali multiucty, a poctivy hraci by boli znevyhodneny. Presne koli tomu istemu bolo zrusene aj presuvanie nastrojov cez dedinky, labaky, monumenty atd. 

H
    Nikdy sa nesprávaj k ľuďom tak ako nechceš aby sa správali ku tebe.
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 703SK1
    Horus napsal(a):
    Misojogi (INT3) napsal(a):

stale nepchame preco ide poslat suroviny ale nejde poslat druhemu zlate, rubiny alebo  vystroj vojakov - kludne aj cez nejaky obchod ktory by si bral rabat ...
    Ahoj. kedysi davno sa to navrhovalo pre GGS. Ale odpoved bola ze by sa tym podporovali multiucty, a poctivy hraci by boli znevyhodneny. Presne koli tomu istemu bolo zrusene aj presuvanie nastrojov cez dedinky, labaky, monumenty atd. 

Presne tak, podporovalo by sa tymto len multiučfy. 

V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
Sign In to comment.