Festival

ExJohny (INT3)ExJohny (INT3) Komentářů: 5INT3
upraveno 20.06.2019 v Otázky k Empire
Dobrý den,

Před pár dny jsem si založil účet na mezinárodním světě INT 3.

Můj dotaz :   Proč ještě nemám odemčený Jarní Festival, když už jsem level 22? Musím čekat na další? Nebo na mezinárodních nejsou (což si nemyslím) ? 

Komentáře

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 653CZ1
    ExJohny (INT3) napsal(a):
    Dobrý den,

Před pár dny jsme si založil účet na mezinárodním světě INT 3.

Můj dotaz :   Proč ještě nemám odemčený Jarní Festival, když už jsem level 22? Musím čekat na další? Nebo na mezinárodních nejsou (což si nemyslím) ? 
    na INT3 nejsou žádné akce takže tam není ani festival
    Mik Mak
  • ExJohny (INT3)ExJohny (INT3) Komentářů: 5INT3
    Dobře, děkuju...

A nevíte jestli se tam někdy spustí? Jsem si to tam zakládal a investoval peníze právě z toho důvodu, že budu točit Festivaly :hushed: 
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 513CZ1
    upraveno 20.06.2019
    ExJohny (INT3) napsal(a):
    Dobrý den,

Před pár dny jsem si založil účet na mezinárodním světě INT 3.

Tvuj problém byl už rozebrán v jiném vlákne 

Založíte si učet a vubec si nevšimnete bug kterej místo cz1 serveru vás hodí na int 3 
    Tam platí jen kreditky a kdo do hry investuje víc tak vetšinou vyhrává
    Je to podobné jak vnejší království ,které GGS vytvorilo jen pro hráče s tučným kontem :-)
    Nebo už máš jinej učet na cz1 a chtěl si další na int 3 ?
    Jinak si nedovedu predstavit odkud máš informace o akcích které probíhají na cz1

když tomu tam není tak ti mohu jen doporučit  
    Vykašli se na int 3 když tě to tam nebaví jak já ignoruji vnejší 
    Založ si novej učet na cz1 a když tam do toho trochu zainvestuješ tak si najdeš dobrou Ali která ti bude oporou a hlavně skušené hráče kterí ti ve všem poradí 

• ExJohny (INT3)ExJohny (INT3) Komentářů: 5INT3

Mám účet na cz1, ale asi rok jsem to nehrál, tak jsem si chtěl začít od začátku...

No když to teď vidím asi toho nechám a budu pokračovat na cz1 s tím, co mám...

Škoda peněz, ale myslím si, že by to měli někde zmínit, že na tomto serveru nejsou eventy. (Někde na viditelném místě... ne na fóru)

Každopádně díky.

Už mám co jsem chtěl vědět :)

Sign In to comment.