vnější království - je toto mozne? level 70 za jednu hodinu hry? za jednu hodinu od zaciatku akcie?

Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) Komentářů: 166INT3
prihlasim sa do vonkajsieho kralovstva a hned, este skor ako prisiel utok baronov sa na mna ruti chlapik na leveli 70
strasne rad b som vedel ako je mozne dostat sa na taky level za jednu hodinu existencie hry ??????????
aj keby si clovek zobral ten lepsi hrad za 20k rubinov ani tak nema sancu
a druha otazka odkial berie takych precudesnych vojakov ako trhaci plachiet alebo odpadlici alebo zabijaci duchov atd ???
vo vonkajsom kralovstve?  ved to znamena ze si musi vybudovat hrady v dalsich kralovstvach kde takito vojaci existuju
to sa ako da za JEDNU hodinu ????
moze mi niekto vysvetlit ako je to mozne? ja na levelli 11 voci takymto blbcom nema absolutne ziadnu sancu, sluzim im len ako rohozka aby si do mne utierali nohy
to je ta rovnost sanci ktoru slubuje CGE???

a druha otazka
ako moze mat clovek na leveli 12 tiez za jednu hodinu velitela Wampira(krvosaj) ??? tolko nevyjazdim na baronoch za jednu hodinu, ani keby som sa odrazal usami od zeme

alebo je tu nieco ze o com neviem? a co sa da uspesne pouzit?
mozem napriklad pouzit hrad z minulej akcie ktory som si uz vybudoval?
«1

Komentáře

• Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) Komentářů: 46CZ1
    Suroviny na budování hradu se dají nakoupit. Za rubíny.
    Urychlit stavění budov se dá. Za rubíny.
    Tím hráč dostává XP, a zvedá se mu lvl panství.

Vojáky - ty trhače plachet a tak dostává za body síly... 

Velitele si může koupit za zlatky. Zlatky si může koupit. Za rubíny...
    Oblečením lepčí zbroje se zvednou body síly panství... A přijdou odměny...
    --------
    Ne že bych já takhle hrál. Ale jde to...
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 513CZ1
    Janko 65 (CZ1) napsal(a):
    Suroviny na budování hradu se dají nakoupit. Za rubíny.
    Urychlit stavění budov se dá. Za rubíny.
    Tím hráč dostává XP, a zvedá se mu lvl panství.

Vojáky - ty trhače plachet a tak dostává za body síly... 

Velitele si může koupit za zlatky. Zlatky si může koupit. Za rubíny...
    Oblečením lepčí zbroje se zvednou body síly panství... A přijdou odměny...
    --------
    Ne že bych já takhle hrál. Ale jde to...
    Jednou vetou 

Musíš do toho investovat eura 

Možná za 200 eur  taky dosáhneš lvl 70 okamžitě 

Když je to jak minule tak tam vubec nevlezu 

za takovou pí.... im nebudu platit 
  • KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 121CZ1
    Já tam vlezla a než jsem stačila najít svou ali (otázka minuty) tak hned jsem měla na hradě návštěvu od souseda, který vyloženě asi čekal na  čerstvé nové oběti :D. Za ním pak následovala jeho celá ali, takže jsem nad tím koberečkem mávla rukou a odhlásila se :D

Jinak k tématu: v nabídce máš i xp, stačí nasypat penízky a máš 70 lv hned :) K tomu samozřejmě hodně rublů, které lze směnit za zlato a koupit kastly, velitele, armu... 
  • KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) Komentářů: 201CZ1
    Sypej sypej pokud chceš být jako oni.Ne nenutím tě,ale mám zde otázku.Na vnější se dostanu ale proč nejdou brát suroviny od občanů?Další věc dal sem kliknout hašení věže kurzor blbnul šipka mi najela na hrad i když nehořel,a teprve po kliknutí na hrad se mi začala hasit věž,a další chci splnit další úkol na vnějším,poslat suroviny sousedovi,udělat sabotáž.Vlezu na mapu kde nic tu nic jen zelená plocha.A to sem se odhlásil a znovu přihlásil.
    KingDiamond2 @ cs 1
  • kraken52 (CZ1)kraken52 (CZ1) Komentářů: 84CZ1
    Sypej sypej pokud chceš být jako oni.Ne nenutím tě,ale mám zde otázku.Na vnější se dostanu ale proč nejdou brát suroviny od občanů?Další věc dal sem kliknout hašení věže kurzor blbnul šipka mi najela na hrad i když nehořel,a teprve po kliknutí na hrad se mi začala hasit věž,a další chci splnit další úkol na vnějším,poslat suroviny sousedovi,udělat sabotáž.Vlezu na mapu kde nic tu nic jen zelená plocha.A to sem se odhlásil a znovu přihlásil.
    Teda já nevím, ale ty máš furt nějaké problémy s hrou. Bych se na to vykašlal a šel si dát pivko:-) 
    Kolega z naší aliance hlásí podobnou chybu i na zelí. Na venkov ani nevstoupil.
    Kurzor je aktivní jinde než jej graficky zobrazuje.
    Prý hraje na počítači Apple, prohlížeč Safari.

(případně se jej můžu zeptat na další podrobnosti)
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,142CZ1
    Kolega z naší aliance hlásí podobnou chybu i na zelí. Na venkov ani nevstoupil.
    Kurzor je aktivní jinde než jej graficky zobrazuje.
    Prý hraje na počítači Apple, prohlížeč Safari.

(případně se jej můžu zeptat na další podrobnosti)
    hraje v html, nebo flashi?

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
    upraveno 26.06.2019
    Zeptám se...
    ------------------------
    Tak mám od kolegy upřesnění:
    Mac Book Pro
    Prohlížeč Opera (stejné chyby zobrazuje i v prohlížeči Chrome). Safari prej nepoužívá.
    Html5 (Flash nezkoušel.)

Dodává, že se mu celej stroječek výrazně zahřívá při hraní Empire.
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,557CZ1
    Zeptám se...
    ------------------------
    Mac Book Pro
    Prohlížeč Opera (stejné chyby zobrazuje i v prohlížeči Chrome). Safari prej nepoužívá.
    Html5 (Flash nezkoušel.)

Mám Mac a ten se prostě zahřívá při vytížení, ale to je normální, to i ostatní notebooky... Používám chladící podložku a je to v pohodě..:-) Jinak pokud má někdo Mac nechápu proč nepoužívá Safari, mně to přijde dobré a na Macu šlape jak Švýcarské hodinky:))
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Zeptám se...
    ------------------------
    Mac Book Pro
    Html5 (Flash nezkoušel.)

Mám Mac a ten se prostě zahřívá při vytížení, ale to je normální, to i ostatní notebooky... Používám chladící podložku a je to v pohodě..:-) Jinak pokud má někdo Mac nechápu proč nepoužívá Safari, mně to přijde dobré a na Macu šlape jak Švýcarské hodinky:))
    Můžu se zeptat proč nepoužívá Safari.
    Ale asi bych dostal odpověď "co tě je po tom, je to mé rozhodnutí"...

Kolega cestuje po Evropě. 
    PC potřebuje ke své práci.
    Zvolil Mac, pro jeho jednoduché používání, pro jeho skladnost. Říkal, že ostatní aplikace jej zahřívají výrazně míň, u Empire je to hodně znát...

Hlavní problém je ale nemožnost hrát Empire. To jen aby jsme zas neodbočovali od tématu...
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,142CZ1
    Zeptám se...
    ------------------------
    Mac Book Pro
    Html5 (Flash nezkoušel.)

to právě způsobuje HTML, ať zkusí použít to tlačítko na přepínání mezi HTML a flash a jede ve flashi

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Zeptám se...
    ------------------------
    Mac Book Pro
    Html5 (Flash nezkoušel.)

to právě způsobuje HTML, ať zkusí použít to tlačítko na přepínání mezi HTML a flash a jede ve flashi
    Předám informaci.
    Snad to pomůže.
    Dík :-)
  • Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) Komentářů: 166INT3
    protože mu vojsko,,uprchne
    toto je dalsia vec co sa chcem spytat
    kedy vlastne vojsko utecie?
    myslel som ze vtedy ked ma predbehne a napadne skor al ezistiol som ze staci privelky rozdiel vo vyzbroji

na druhej strane na normalnej hracej ploche ta(ty si na leveli 40) moze obtazovat hrac levelu 7-12 a bez problemov ti nici kvalitne technicke prostriedky (rubinove smolne trsky a strielne)
    hoci jeho utok prehra, ty aj tak musis za rubiny nakupovat druhe , proste opotrebovacia gerilova vojna
    a zautocit na neho nemozes lebo stratis cest a ked aj na to kasles on si hrad opravi za 5 minut a obtazuje dalej
    a sabotovanie tiez nevyriesi vsetky problem (navyse mozes ho sabotovat az od levelu 10 a vyssie)
    Co s takymto obtiaznym hmyzom?

navyse sa stalo v poslednej modou utocit na zakladne prave od takychto hmyzich trpezlikov
    niekedy sa pytam ci to nie je skryta taktika inych hracov
  • Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) Komentářů: 166INT3
    upraveno 01.07.2019
    vie mi to niekto vysvetlit? 
    Vonkajsie kralovstvo este neskoncilo ale ja sa tam uz neviem dostat (len som restartoval browser)
    ale za to zatial mi neprisli ziadne vysledky ani ceny (nie su ziadne tokeny ani ziadne okrasne prvky atd)
    Stav trva uz asi hodinu
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,216SK1
    Tieto obťažujúce nízke levely sú z 99% multiúčty hráčov, ktorí sa cítia ublížení za niečo čo si im urobil. Väčšinou po pár dňoch ich to prestane baviť, ale nájdu sa aj také indivíduá, ktoré sa v tom doslova vyžívajú :smile: ostáva len počkať, kým prestanú a ak vieš dokázať, že je to multiúčet, pošli to na podporu. a čo sa týka úteku vojakov, tak tam je potrebný veľký rozdiel medzi levelmi hráčov, ale neviem presne aké levely musia mať.

ani ja som nič nedostala z vonkajšej. no netuším či som vôbec mala dačo dostať :smiley:
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    nebojte tenhle problém máme všichni :D
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Tommyred (CZ1)Tommyred (CZ1) Komentářů: 13CZ1
    me by spis zajimalo kde vazne odmena?konec uz davno byl
    Tommyred @ cs 1
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,216SK1
    Skontrolujte si to, ja už mám pripísané.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    taky už mám připsané
    MATY2000, CZ1

Sign In to comment.