Kompenzace za alianční města

ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
Král Erik rozhodl, že je čas odškodnit Vás za Vaše úsilí při budování Královských hlavních měst. Vaše prostředky budou přeměněny k výhodnějšímu využití, zatímco Vaše pokladny budou naplněny těžce získanými zdroji, které jste pro města. Radujte se statečné dámy a pánové!
Pro pořádek, aliančními městy je myšleno toto:

Kompenzace za alianční města bude rozdělena do dvou částí:

1) Bonusové prostředky aliančních měst:
Ve hře byly dva typy prostředků pro alianční města, každý z nich měl tři úrovně:
 • Schránka na královské mince
 • Prvotřídní schránka na královské mince
 • Zlatá schránka na královské mince

 • Truhla na královské symboly
 • Prvotřídní truhla na královské symboly
 • Zlatá truhla na královské symboly
Bonusy, které tyto prostředky poskytovaly budou nyní aplikovány na jinou událost. Na jakou konkrétně bude rozhodnuto během několika nadcházejících dní. Ujišťujeme Vás, že půjde o oblíbenou a aktuální událost.

Tato změna bude součástí aktualizace dlouhodobé bodové události, která proběhne 18. června.

2) Vylepšení aliančního města za alianční zdroje
Aliance měly možnost vylepšit svá města za užití zdrojů a rubínů z alianční pokladny. Použité rubíny a zdroje (dřevo, kámen, zlaťáky, uhlí, olej, sklo a železo) budou vráceny.

Královské mince (měna události; individuální pro hráče) budou převedeny na dřevo, kámen a zlaťáky. Královské symboly (měna události; sbírala se pro alianci) nebudou kompenzovány.

Tato kompenzace by pro Vás měla být připravena 19. června. Nicméně musíme shromažďování všech potřebných informací se může protáhnout, tudíž je možné, že se tato část kompenzace opozdí a bude distribuována až 20. června.

Pevně doufáme, že Vám tato kompenzace přijde uspokojující. O bližších detailech Vás budeme informovat v tomto tématu, jakmile je budeme mít. Omlouváme se za zpoždění s připravováním kompenzace, budeme usilovat, abyste ji dostali ve dnech uvedených výše. Děkujeme za Vaši trpělivost.

Komentáře

 • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
  Zdravím,
  kompenzace již proběhla, nicméně ve hře zatím nejsou jasně vidět všechny možnosti použití prostředků z Bitvy o královské alianční město - viditelné to ve hře bude po příští aktualizaci.

  Tedy jen stručná informace, všechny výše zmíněné prostředky (Schránka na královské mince, Prvotřídní schránka na královské mince, Zlatá schránka na královské mince, Truhla na královské symboly, Prvotřídní truhla na královské symboly, Zlatá truhla na královské symboly) lze nyní využít proti: Nomádským táborům, Chánovi, hradům cizích pánů a hradům krkavců.
 • DruidDruid Komentářů: 996Moderator
  Stateční pánové a urozené dámy,

  Král Erik rozhodl, že další vlna úhrady bude doručena jeho statečným ve světle královských mincí, které ztrácejí svou hodnotu v celé své říši. Královská výměna měn proběhne během dnešní bouře, kdy budou vaše královské mince přeměněny na učednické žetony pro kováře.
  Je známo, že král Erik rozhodl, že za každých 100 královských mincí obdrží jeho poddaní 1 učednický žeton.
  Tímto způsobem si Jeho veličenstvo přeje, abyste znovu použili  nahromaděné královské mince, které už nemůžete použít. To vám poskytne spoustu možností, jak se s kovářským učněm lépe domluvit,  abyste mohli obdržet zboží, o které jste žádali.
  Vsledek obrzku pro esk vodopdy
Sign In to comment.