Odměny Vnější králoství - 11. 6.

Kdo nic nedostal stejně jako já ?????

Komentáře

• ZoeZoe Komentářů: 15,702Moderator

Ahoj,

připsání odměn nějakou dobu trvá (pár dní), odměny by měly dorazit :)

• quenn-marenka (CZ1)quenn-marenka (CZ1) Komentářů: 25CZ1
    Zoe napsal(a):

Ahoj,

připsání odměn nějakou dobu trvá (pár dní), odměny by měly dorazit :)

díky
  • Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) Komentářů: 174INT3
    preco pride len odmena a nic ine? mohli by prist napriklad vojaci alebo rubiny ci peniaze nahonobene v hre
    podobne ako ked su Bourne ostrovy
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 666CZ1
    Misojogi (INT3) napsal(a):
    preco pride len odmena a nic ine? mohli by prist napriklad vojaci alebo rubiny ci peniaze nahonobene v hre
    podobne ako ked su Bourne ostrovy
    tak rubíny pokud jsi na VK nakoupil a nevyužil (respektive ti nějaké zůstaly) by ti na hrad dorazit měly...

a vojáci...no u tebe ta situace bude asi jiná ale jsou hráči kteří na VK mají třeba 20k vojska...to by se jim asi moc nezamlouvalo kdyby jim po skončení akce přistáli na HH v normální hře a spotřeba jídla by se jim zvedlaasi o 60k-80k jídla za hodinu :# :D :D

Mik Mak
  • Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) Komentářů: 174INT3
    to by se jim asi moc nezamlouvalo kdyby jim po skončení akce přistáli na HH v normální hře a spotřeba jídla 
    takze mozno preposlat domov ktorych chcem individualne v posledny den akcie
    a rubiny som nekupoval takze len tie co som vyjazdil ale tie mi zatial neprisli :-(
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,572CZ1
    to by se jim asi moc nezamlouvalo kdyby jim po skončení akce přistáli na HH v normální hře a spotřeba jídla 
    a rubiny som nekupoval takze len tie co som vyjazdil ale tie mi zatial neprisli :-(
    někde jsem četl že ti připíší jen rubíny které jsi nakoupil, ne ty které vyjezdíš
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,169CZ1
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    někde jsem četl že ti připíší jen rubíny které jsi nakoupil, ne ty které vyjezdíš
    To je trochu jinak. Rubíny se překlápí z vnějšího, jen v případě, že na vnějším během akce proběhl nákup rubínů. Ale pak se ti to přičte komplet i s tím co jsi vyjezdil.

Sign In to comment.