Bourání skleníku

Ahoj všem. Má už někdo zkušenost s bouráním skleníku? Budu vyměňovat základnu a skleník si chci vzít sebou. Otázka tedy zní, jestli se při bourání vracejí tokeny, stejně tak, jako když boříte třeba farmu a dostanete zpět nějaké surky. 

Díky za odpověď

Komentáře

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,482CZ1
    Ahoj všem. Má už někdo zkušenost s bouráním skleníku? Budu vyměňovat základnu a skleník si chci vzít sebou. Otázka tedy zní, jestli se při bourání vracejí tokeny, stejně tak, jako když boříte třeba farmu a dostanete zpět nějaké surky. 

Díky za odpověď
    Ahoj
    když najedeš na ikonu kterou se bourá skleník tak to ukazuje že nic nedostaneš, takže teoreticky, na 90% se ti tokeny nevrátí..
    MATY2000, CZ1
    " V ruce samý špatný karty,.. co mám udělat pro to abych měl tamty? "

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 464CZ1
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):

Díky za odpověď
    Ahoj
    když najedeš na ikonu kterou se bourá skleník tak to ukazuje že nic nedostaneš, takže teoreticky, na 90% se ti tokeny nevrátí..
    Další vychcanost od GGS  :D  

Postav to za tokeny a zbourej zadarmo 

Ted jsem koukal i na tu  jejich Akademii (která je o ničem )
    Zbourat jde ale taky zadara 

A některé zbytečnosti ( vrba skušenosti )  bourat ani nejdou 

• vlasta1666 (CZ1)vlasta1666 (CZ1) Komentářů: 4CZ1
    Ahoj,skleník by se ti měl uložit a při vrácení na jinou základnu nebo hrad i s vylepšením. Alespon mně se tak stalo
  • Dík, stalo se. Vrátil se mi. Jen ještě nevím, na jaké bude úrovní, až ho budu dávat na novou základnu :-)
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,482CZ1
    Dík, stalo se. Vrátil se mi. Jen ještě nevím, na jaké bude úrovní, až ho budu dávat na novou základnu :-)
    tak pak prosím dej sem info..díky)
    MATY2000, CZ1
    " V ruce samý špatný karty,.. co mám udělat pro to abych měl tamty? "

Sign In to comment.