Bourání skleníku

Ahoj všem. Má už někdo zkušenost s bouráním skleníku? Budu vyměňovat základnu a skleník si chci vzít sebou. Otázka tedy zní, jestli se při bourání vracejí tokeny, stejně tak, jako když boříte třeba farmu a dostanete zpět nějaké surky. 

Díky za odpověď

Komentáře

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,572CZ1
    Ahoj všem. Má už někdo zkušenost s bouráním skleníku? Budu vyměňovat základnu a skleník si chci vzít sebou. Otázka tedy zní, jestli se při bourání vracejí tokeny, stejně tak, jako když boříte třeba farmu a dostanete zpět nějaké surky. 

Díky za odpověď
    Ahoj
    když najedeš na ikonu kterou se bourá skleník tak to ukazuje že nic nedostaneš, takže teoreticky, na 90% se ti tokeny nevrátí..
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 548CZ1
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):

Díky za odpověď
    Ahoj
    když najedeš na ikonu kterou se bourá skleník tak to ukazuje že nic nedostaneš, takže teoreticky, na 90% se ti tokeny nevrátí..
    Další vychcanost od GGS  :D  

Postav to za tokeny a zbourej zadarmo 

Ted jsem koukal i na tu  jejich Akademii (která je o ničem )
    Zbourat jde ale taky zadara 

A některé zbytečnosti ( vrba skušenosti )  bourat ani nejdou 

• vlasta1666 (CZ1)vlasta1666 (CZ1) Komentářů: 4CZ1
    Ahoj,skleník by se ti měl uložit a při vrácení na jinou základnu nebo hrad i s vylepšením. Alespon mně se tak stalo
  • Dík, stalo se. Vrátil se mi. Jen ještě nevím, na jaké bude úrovní, až ho budu dávat na novou základnu :-)
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,572CZ1
    Dík, stalo se. Vrátil se mi. Jen ještě nevím, na jaké bude úrovní, až ho budu dávat na novou základnu :-)
    tak pak prosím dej sem info..díky)
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• RUBINOVYHOST (CZ1)RUBINOVYHOST (CZ1) Komentářů: 32CZ1
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):

Díky za odpověď
    Ahoj
    Další vychcanost od GGS  :D  

Postav to za tokeny a zbourej zadarmo 

Ted jsem koukal i na tu  jejich Akademii (která je o ničem )
    Zbourat jde ale taky zadara 

A některé zbytečnosti ( vrba skušenosti )  bourat ani nejdou 

:D no tak třeba vrba zkušeností by zrovna po dosáhnutí lvl 800 měla jít prodat , uklidit
    nebo nejlíp třeba  zvedat syntézou , byt' jen tou rubínovou variantou .
    To by se sice GGS mohlo líbit , že by u ní syntéza šla ale jen ta silnější za ruble
    ale předávat to jako vážně míněnej návrh mi přijde opravdu marný .
    Ještě bych se zas rozepsal , dostal 100x LOL  :))))))  Někdo by mi to musel smazat
    za "přehnanou" kritiku nebo vulgaritu :))) Prostě myslim , že co se týče vrby - smůla.
    Mají moc práce s vymejšlením novejch zmršení hry a jejich následnejma opravama .
    Skleníky ale jednou myslim půjdou uklízet jako dekorace a při změny majitele základny
    automaticky ale zatim možná nestihli ani pořešit aby zmizly okrasy ze základny v ruině
    a tudíž s tim stejně jako s tokenovou výstavbou půjde dál šmelit .
    To je pro vás kámoše a oponenty co máte víc účtů asi dobrý ale vůbec vám to nezávidim :))   
    malá-velká-huba . (Jsem) ten který mluví hodně a poví toho málo .  Jaro Zuřivý 2013   
Sign In to comment.