Vypal co můžeš! - soutěž

13

Komentáře

• zeropepe (CZ1)zeropepe (CZ1) Komentářů: 120CZ1
    cusky busky ,,, jen dodatek a z me strany uz nebudu reagovat , stejne je to zbytecne :)

Ucite Ti schvaluji schlazeni v techto dnech , a rochnani v bazenku je to nejlepsi co clovek muze udelat  ... to za prve (hlavne si zkontroluj jestli Ti nekdo do filtrace neco nepridal ) 

Najezd od LO sem na nasi ali a moji osubku nevidel tak rok cca dozadu ... s lidma z teto ali docela komunikuji a nikdy nebyl problem ,,, takze nahoda ze najednou sem sjetej celej na trave po hodince (dvou abych neprehanel) co sem se tady ozval ... to za druhe

Mozna by bylo dobre si srovant pocty utoku , vypisy mam od clenu nasi ali ,,, a je to presne 21 utoku (woko bere) .... to za tretti  (predpokladam ze to nebude asi presne , protoze nestiham psat a jeste kontrolovat vypisy a nazory nasich clenu online)

Dalsi akce mne docela dostala ze jsem mel chycenou spionaz na svem HH horicim hrade  ... takze jezdite i horici hrady nebo ten clovicek nevi ze se staci kouknout jestli ten hrad hori ???? (nabidnul sem mu ze muze prijet na kralovstvi led pisek a ohen - viz prispevek nize bod 5) to za ctvrte

(paty) bonus ,.... klidne to sem hodim ale nechci delat problemy nekomu kterej neni informovanej ....... urazky ve zpravach od Vaseho clena jsou fakt uplne mimo misu 

to ze jsi nikdy neslysela o alianci BotH tak to asi bude tim ze jste uplne v jinem TOPU  , takze nechapu co tady chces resit kdyz si na takhle nezname alianci delate bodiky .... to ze to tady jeste priznas .... to za sesty 

---------------------------------
    to je vše , 

Martas ---------

P.S.
     Vsem lidem kteri tuto hru maji jako zabavu a odreagovani ve svem volnem case preji hodne uspechu (meli jsme v ali i invalidy a a bohuzel uz nejsou aktivni).... ale clovek pochopi ze to pro ne byla posledni zabava ),, kdo si tady honi EGO co v realu nestiha tem preji nejakou medicinu  

jen info pro lidi co nejsou v obraze ... aliance BotH je nekde kolem 120-130mista v bodovani , a jsme tady vsichni dospely lidi , neboli mame rodiny praci atd ..... (

ANO JE TO BOJOVA HRA , takze predpokladam za sve prispevky bude najezd  tak pred pulnoci a po 
     rano zitra .... tedy pokud se dodrzuje NOCNI KLID ( kterej samosebou ) neni pravilem ho dodrzovat coz chapu 

zeropepe @ cs 1

ali
    BotH
  • darebak1 (CZ1)darebak1 (CZ1) Komentářů: 77CZ1
    upraveno 11.06.2019
    nějak nám to skomírá :-)    http://prntscr.com/o0mix9

Edit: Gamina - zadáno do tabulky 
    darebak1 @ cs 1
  • susak (CZ1)susak (CZ1) Komentářů: 4CZ1
    upraveno 22.06.2019

Na žádost susak, první screen vyřazen.

Post edited by gamina (CZ1) on
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,554CZ1
    upraveno 12.06.2019

https://ctrlv.cz/Bad6

MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• susak (CZ1)susak (CZ1) Komentářů: 4CZ1
    je nějaký minimální počet útoků? nebo stačí jeden a pak už můžu získat nějaké ceny.
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,139CZ1
    susak (CZ1) napsal(a):
    je nějaký minimální počet útoků? nebo stačí jeden a pak už můžu získat nějaké ceny.
    není to stanovené:)

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • Qiker (CZ1)Qiker (CZ1) Komentářů: 13CZ1
    upraveno 13.06.2019
  • matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 348CZ1
    no neco pravdy ma i danielson a martas,když jsem koukl na par vypisu tak opravdu cíle jsou mrtvoly kde nikto nebrání takže v tomhle je tohle oprvadu smešné,to není boj ale jen vypalování mrtvych hradu a hledání kde bude víc tech vojáčku,na druhou stranu nechápu proč vlastne hráč Qiker tady sází jeden výpis za druhým,to chce aby každej videl jakej je mistr ve vypalování tech mrtvol? myslím že stejne mu platí jen ten nejlepší výsledek tak proč vlastne pak ty další?
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    upraveno 17.06.2019

[SIGPIC][/SIGPIC]
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 512CZ1
    trochu mimo téma 

Když dám holuba během utoku na mé hrady Co se stane pri dopadu ? 
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 651CZ1
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    trochu mimo téma 

zahoříš  :D :D :D

leda že bys ho dal 24 hodin před dopadem....pak se útoky obrátí bez boje
    Mik Mak
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 512CZ1
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    trochu mimo téma 

Děkuji  Ale nepotěšil si mě :D
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 651CZ1
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    trochu mimo téma 

Děkuji  Ale nepotěšil si mě :D
    tak tam je takový mechanismus abys právě nemohl dát holuba při příchozím útoku tak musíš počkat 24 hodin než se ti aktivuje...to by pak dělali všichni...vidím útok nahodím holuba :D :D :smile:

a mezitím co ty během těch 24 hodin už nesmíš nikam na hráčské cíle zaútočit, útoky na tebe mohou vesele dopadat až do doby než se ten holub zaktivuje
    Mik Mak
    upraveno 19.06.2019
    matesko (CZ1) napsal(a):
    no neco pravdy ma i danielson a martas,když jsem koukl na par vypisu tak opravdu cíle jsou mrtvoly kde nikto nebrání takže v tomhle je tohle oprvadu smešné,to není boj ale jen vypalování mrtvych hradu a hledání kde bude víc tech vojáčku,na druhou stranu nechápu proč vlastne hráč Qiker tady sází jeden výpis za druhým,to chce aby každej videl jakej je mistr ve vypalování tech mrtvol? myslím že stejne mu platí jen ten nejlepší výsledek tak proč vlastne pak ty další?
    Ahoj,
    nějak to neřeším, jestli budu mistr v mrtvolách je mi šumák. Asi lepší než jet do betonu, ale je zajímavé, že i mrtvoly se ozvou :-)
    Ups,Qikere,ja se nechtel nejaak navážet do tebe,nejak jsem asi nepochopil tuhle soutež,ja myslel že platí jen nejlepší vysledek ale podle všeho se započítaj všechny,to na koho jezdíš je tvoje vec,taky pri PO jezdím mrtvoly akorát tady me to prijde kontraproduktivní, vpodstate si potvrdil že hledáš neaktivní hrady a držíš se toho kreda,,vypal co mužeš,,je to tvoje vec
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • beton1 (CZ1)beton1 (CZ1) Komentářů: 6CZ1
    upraveno 22.06.2019
    matesko (CZ1) napsal(a):
    Ups,Qikere,ja se nechtel nejaak navážet do tebe,nejak jsem asi nepochopil tuhle soutež,ja myslel že platí jen nejlepší vysledek ale podle všeho se započítaj všechny,to na koho jezdíš je tvoje vec,taky pri PO jezdím mrtvoly akorát tady me to prijde kontraproduktivní, vpodstate si potvrdil že hledáš neaktivní hrady a držíš se toho kreda,,vypal co mužeš,,je to tvoje vec
    V pohodě, bral jsem to jako zpestření, vždyť půlka mapy jsou mrtvoly :smile:
  • kostka22 (CZ1)kostka22 (CZ1) Komentářů: 1CZ1
    upraveno 22.06.2019

Zadáno do tabulky
Sign In to comment.