Zase hledáme skvělé nové moderátory, kteří by nám pomohli zajistit chod fóra a hráli klíčovou roli v naší Empire komunitě! Pokud si myslíte, že je to něco pro Vás, klikněte SEM

Pohádka pro GGS

Všiml jsem si, že GGS rádi píšou pohádky, tak jsem jim také jednu napsal.
Bylo nebylo 7 království, ve těch královstvích probíhaly války o jistý Železný trůn ukovaný ve výhni dračího ohně.
Při poslední válce, zničení hlavního města, šílenou blondýnou a následným vykucháním se její poslední drak Drogon rozhodl navždy opustit Západozemí.
Letěl dlouho a daleko, až na konec světa, kde našel nový svět, zvaný Evropa.
Říkal si. Hmm Pěkný svět, tady bych se mohl usadit. Jak strávím zbytek života? No mají tu zajímavé věci, zvané počítače a tam jsou spousty her. Jistě balsám na moji duši. Způsob jak najít klid.
Kouknu co tu mají. Jé nějaké hrady. To bych mohl zkusit. 
O 2 hodiny později. Docela zábava. Hrad pěkně roste, mám vojáčky, můžu zapalovat věžičky a různá NPCčka jako za starých časů a sem tam nějakého hráče. 
Tak Drogon hrál a herně rostl. Jednoho dne přišel a zjistil, že jeho vojáci i vybavení zmizelo. To ho fakt naštvalo. Nic méně hrál dál. Jezdil verboval, prostě si užíval. Po nějakém čase zapnul hru a koukal jak puk. Jeho vojáci dezertovali, protože mu brutálně klesla produkce jídla a provozovatel hry do ní přidal další hromadu kravin. Vzhledem k tomu, že to bylo poněkolikáté vzteky zničil počítač, proletěl stropem svého doupěte a po delší době spatřil denní světlo. 
Jeho vztek byl nekonečný. Letěl s větrem o závod do království zvané Německo. Němcům se to nezdálo, tak se ho snažili zabít, ale jak to tak bývá Drogon totálně rozmetal jejich protivzdušnou obranu a vydal se do Hamburku. Našel sídlo provozovate hry. Výbušným plamenem zničil jejich zdi. Požíral jejich zaměstnance, pálil je dračím ohněm na popel. Hořící kůže jim odpadávala z těla a orgány se vařily. Nakonec našel programátory jeho hry. Pár jich zašlápl a zbytek sežral. Nakonec roztavil veškerý hardware který uviděl.
Po tom co mu došel oheň se vznesl a odletěl na Aliašku, kde v klidu žil v přírodě do konce svých dnů.
Mezitím v Evropě mnoho hráčů spáchalo sebevraždu, protože neměli do čeho cpát prachy. Spousta se jich probrala z tranzu a zjistili, že je venku fakt hezky a zbytek si našel jinou hru, kde se méně nervovali a nepotřebovali tolik peněz aby se někam umístili.
Zazvonil zvonec a GGS byl konec.
 Jaké z toho plyne ponaučení? Programátoři neberte drogy, nebo Vás sežere drak... :D
Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Komentáře

Sign In to comment.