Diskuze k červnové aktualizaci

Vážení hráči,
zde můžete diskutovat k plánované aktualizaci. 
«1313

Komentáře

• jáá5 (CZ1)jáá5 (CZ1) Komentářů: 18CZ1
    upraveno 27.05.2019
    Každá jejich aktualizace přinese vždy jen problémy a bude to tentokrát nanovo,vždy něco ***
  • mikekapo (CZ1)mikekapo (CZ1) Komentářů: 10CZ1
    upraveno 27.05.2019
    proč další nové blbosti když v té hře nefunguje skoro nic ;) aha to bude uvažování GGS vše totálně *** 
    Post edited by Zoe on
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,583CZ1
    za mě ty mince nevypadají špatně.. upřímně, všechno je lepší než 5 losů a nebo balík s farm. nástrojy :D 

Uvidíme, jak to bude vypadat, ale za mě to nevypadá špatně.. a pokud ty bonusy budou použitelné, pak i ta budova by mohla být fajn :)

MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• mikekapo (CZ1)mikekapo (CZ1) Komentářů: 10CZ1
    ale ono to nebude zase fungovat to je ten největší problém ;)
  • KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 125CZ1
    Mě dva týdny blbne produkce, nejen mě, GGS tam mají de... popisek, že je to chyba, ale dají to do pořádku. Jo, to vidím. Další tuna kravin navíc, kraviny, kraviny, kraviny. Člověk nemá ani chuť si to číst, když tu vidí, co všechno se podrbalo minulou aktualizací. Rovnou napište, že s červnovou aktualkou se hra stane nehratelnou, ať alespoň máme posledních pár dní na rozloučení se svými kolegy ve hře :D
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,250SK1
    Bude mať Akadémia aj nejaký bonus k VP? Lebo už teraz na hh nemám miesto na ďalšie veci... A k tým novým prostriedkom sa radšej ani nevyjadrujem.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,271CZ1
    upraveno 27.05.2019
    Proboha proč? Proč přidávají nové UP? Už teď je v tom bordel, že se v tom nevyznám... Ať to alespoň nějak rozdělej do nějakých kolonek. Když chci poslat nějaké UP z HH a základnu, tak to hledám hodinu.
    Místo aby UP a OP zredukovali, tak přidávají další...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Zoe napsal(a):

Na 99% prý VP mít nebude, ale CM to ještě zítra ověří :)

Díky. A naahodou nevie aj zistiť nejaké detailnejšie príklady o tých misiách a koľko asi budú stáť? 
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 682CZ1
    Tento efekt poběží po danou dobu (na první úrovni budovy to budou většinou dvě hodiny), a po jeho vyčerpání si budete muset (moci) vybrat jiný.

takže jak to je....budeme si muset nebo moci vybrat jiný bonus. Jak je to myšleno....koupím bonus a pak už ho nebudu mít k dispozici a budu si muset koupit jiný(v případě že budu chtít ) nebo si budu moci koupit znova ten samý?
    Mik Mak
  • karmin1 (CZ1)karmin1 (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    Kdyby raději spravili všechny bugy v této hře, jen problémy s produkcí mě stojí po přihlášení vždy cca  140k za sundání a nasazení 14 ve skleníku
  • KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) Komentářů: 221CZ1
    Dokud neudělaj něco se smlouvou booku ohledně sms tak jim na to pes hází bobek.Tolik premium už uteklo.Že ani na vnější už nemá cenu lízt.Tohle si můžou dovolit po pravdě úředníci,policajti co tuhle hru hrajou.A rovnou za pay safe.Ani bych se nedivili kdyby to hrála slavná Euro poslankyně Jourová s platem přes 500 000 měsíčně+náhrady a další věci.
    KingDiamond2 @ cs 1
  • Vezuv79 (SK1)Vezuv79 (SK1) Komentářů: 25SK1
    keby rozsirili hrad by bolo dobre a kde mam davat tie budovy nechapem mam zburat ozdobaky a davat budovy a to uz robno mozem hrat nebudem mat vojakov vymyslaju nove ale rozsirit hrad nie take budovy tam ani nedam naco ze sa mi znizi produkcia jedla asi tak 

Vezuv79 @ sk 1
  • Tommyred (CZ1)Tommyred (CZ1) Komentářů: 13CZ1
    misto neustalych novinek dejte hru do poradku,co aktualka to bordel
    Tommyred @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

Díky. A naahodou nevie aj zistiť nejaké detailnejšie príklady o tých misiách a koľko asi budú stáť? 
    Tak potvrzuji, že VP mít nebude... a CM se moc netváří, že by nám to chtěli říct, ale v pátek (zítra mají státní svátek) se zeptám znovu...

Tento efekt poběží po danou dobu (na první úrovni budovy to budou většinou dvě hodiny), a po jeho vyčerpání si budete muset (moci) vybrat jiný.

takže jak to je....budeme si muset nebo moci vybrat jiný bonus. Jak je to myšleno....koupím bonus a pak už ho nebudu mít k dispozici a budu si muset koupit jiný(v případě že budu chtít ) nebo si budu moci koupit znova ten samý?
    Každý bonus si můžeš koupit jenom jednou... každopádně nikdo tě nemůže nutit si ten jiný bonus zapnout (i když uznávám, že je to matoucí)...

Vezuv79 (SK1) napsal(a):
    keby rozsirili hrad by bolo dobre a kde mam davat tie budovy nechapem mam zburat ozdobaky a davat budovy a to uz robno mozem hrat nebudem mat vojakov vymyslaju nove ale rozsirit hrad nie take budovy tam ani nedam naco ze sa mi znizi produkcia jedla asi tak 

Tak nikdo neříká, že tu novou budovu musíš stavět, případně ji můžeš postavit, abys viděl, jestli to za to stojí a případně ji zbourat :) 
    Zoe napsal(a):
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

Tak potvrzuji, že VP mít nebude... a CM se moc netváří, že by nám to chtěli říct, ale v pátek (zítra mají státní svátek) se zeptám znovu...
    Asi ani oni sami ešte nevedia :smile:  aj tak díky za info

Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 125CZ1
    Koukala jsem na ty chyby, nejsou tam sýpky uvedeny, takže nebudou opraveny s další aktualizací nebo jak to bude? Ani nejsou uvedeny v opravených.
  • Dannielson (CZ1)Dannielson (CZ1) Komentářů: 61CZ1
    asi mimo téma, ale kampak se nám vypařila beri invaze?

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,175CZ1
    Dannielson (CZ1) napsal(a):
    asi mimo téma, ale kampak se nám vypařila beri invaze?
    Ahoj, někde jsem jednou četla, že se beri invaze neslučuje s ligou...což by znamenalo nejdřív tak v srpnu :/ 

Sign In to comment.