vnější království - neukončení úkolu

úkol vylepšit hrad na 3lvl - po dokončení stavby hradu na hh na 3lvl se neukončil úkol a po obnovení stránky dokonce skočil na 1 lvl ( pak jsem se ještě uklik a zadal jsem výstavbu na 2lvl a ono to staví znova )
naty97 @ cs 1

Komentáře

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    naty97 (CZ1) napsal(a):
    úkol vylepšit hrad na 3lvl - po dokončení stavby hradu na hh na 3lvl se neukončil úkol a po obnovení stránky dokonce skočil na 1 lvl ( pak jsem se ještě uklik a zadal jsem výstavbu na 2lvl a ono to staví znova )
    Ahoj,
    nemáš tam budovy hradu dvě? Pokud ano, je potřeba pro splnění úkolu vylepšit obě (nebo podporu požádat o odstranění té přebytečné)... Pokud ne, bude potřeba problém řešit s podporou.
  • emkopa (CZ1)emkopa (CZ1) Komentářů: 29CZ1
    zdravim nevim kde psat nemužu se prihlasit na vnejši kralovstvi stale preblikavaji obrazky hrad a prihlašeni  nevite poradit co s tím

emkopa @ cs 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,175CZ1
    emkopa (CZ1) napsal(a):
    zdravim nevim kde psat nemužu se prihlasit na vnejši kralovstvi stale preblikavaji obrazky hrad a prihlašeni  nevite poradit co s tím

Zkoušel jsi jít na vnější hned po přihlášení na hrad? Jakmile začneš řádit u sebe na hradě a chceš se tam přesunout později, dost často to nevyjde....

• naty97 (CZ1)naty97 (CZ1) Komentářů: 10CZ1
    ahojte,
    mám ještě jeden dotaz k vnějšímu. Při poslední akci mi nefungovalo násobení bodů. V denním žebříčku jsem měl např. 2250 a bylo násobení 5, ale místo 11250 mi to do celkového žebříčku přičetlo jen 2250. 
    naty97 @ cs 1
    upraveno 13.06.2019

To násobení funguje na denní žebříček. Vždy máš nějaké rozmezí... třeba 150 - 300 dostává na začátku 100 bodů. Po znásobení 5x se téhle kategorii bude přičítat 500 bodů. A těch 500 bodů vidíš ten den jako to, co se ti přičte (už to dál sám nenásobíš).

Post edited by gamina (CZ1) on

• naty97 (CZ1)naty97 (CZ1) Komentářů: 10CZ1
    upraveno 13.06.2019
    no když jsem se podíval na hráče který naskočil den před koncem, tak jemu se denní body znásobily a do celkové tabulky mu naskočil 5-násobek, tedy jemu to dělalo 10k bodů a hned vyskočil v tabulce cca na 26k  místo a byl lvl 12 a já byl lvl 20 měl jsem hh + 2 základny a cca 30k bodů dědictví a nedostal jsem se v celkovým dál než na na místo cca 56k.. No už vím pro příště, že mám dát na intuici a na celé vněší se vybodnout, psal jsem i na podporu a tam žádná reakce, teda jedna jo, potvrzení a přijmutí dotazu.
    naty97 @ cs 1
    upraveno 13.06.2019
    naty97 (CZ1) napsal(a):
    no když jsem se podíval na hráče který naskočil den před koncem, tak jemu se denní body znásobily a do celkové tabulky mu naskočil 5-násobek, tedy jemu to dělalo 10k bodů a hned vyskočil v tabulce cca na 26k  místo a byl lvl 12 a já byl lvl 20 měl jsem hh + 2 základny a cca 30k bodů dědictví a nedostal jsem se v celkovým dál než na na místo cca 56k.. No už vím pro příště, že mám dát na intuici a na celé vněší se vybodnout, psal jsem i na podporu a tam žádná reakce, teda jedna jo, potvrzení a přijmutí dotazu.
    To je divné...10k bodů se kolem toho 26k místa nepřičítalo ani s tím 5 - znásobovačem ... to byl buď nějaký bug, nebo nevím :)) Byla jsem někde kolem 8k... a myslím, že se na konci denně přičítalo cca 1050- 1200  v kategorii 5k - 10k 

Sign In to comment.