Sýpky

mohykanberas (CZ1)mohykanberas (CZ1) Komentářů: 36CZ1
upraveno 17.05.2019 v Technické problémy & bugy
Ahojky všem nechápu proč máme několik hráčů předělaný sýpky.Sýpky  100% produkce jsme měli na 30lvl a teď máme ty nejmenší s produkcí 5%,7% atd na 30lvl a ty 100% produkce máme třeba jen na 12lvl nebo jinak co je to zase za *** tohle spadla s tím i produkce jídla jak svině je to všude i na světech
Post edited by Zoe on
mohykanberas @ cs 1
«13

Komentáře

• jáá5 (CZ1)jáá5 (CZ1) Komentářů: 13CZ1
    upraveno 17.05.2019
    Ahojky všem nechápu proč máme několik hráčů předělaný sýpky.Sýpky  100% produkce jsme měli na 30lvl a teď máme ty nejmenší s produkcí 5%,7% atd na 30lvl a ty 100% produkce máme třeba jen na 12lvl nebo jinak co je to zase za *** tohle spadla s tím i produkce jídla jak svině je to všude i na světech
    já mám to samé a nic se s tím nedělá,jak ***buduji sýpky na 30 znovu,blíží se den kdy se na to vykašlu,je mi 66 let a tohle už přestávám dávat
    Post edited by Zoe on
  • Tommyred (CZ1)Tommyred (CZ1) Komentářů: 12CZ1
    ukazujou nekomu sypky procenta nebo jenom me ne?
    Tommyred @ cs 1
  • devo (CZ1)devo (CZ1) Komentářů: 6CZ1
    Na hlavním hradu taky ne, ostatní je OK. Ukazuje to špatně i produkci na sýplách, celková produkce je asi OK
    tak co je s tou produkci?vecer mam produkci 16400 a rano 14100,trochu moc uz ne
    Tommyred @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,169CZ1
    Neskončilo ti třeba VIP, nebo titul z Beri?
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Neskončilo ti třeba VIP, nebo titul z Beri?
    VIP mam predplaceno na mesic a v beri tak vysoko nejsem
    Tommyred @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,169CZ1
    Tak to nevím... Mě se nedávno stával přesný opak. Ráno jsem odeslal všechny vojáky ze základny pryč jako podporu, abych o ně v případě napadení nepřišel. Odpoledne jsem se vrátil, vojáci se právě vraceli z podpory a na Základně jsem byl asi 18k jídla v plusu,sklad jídla plný. Přitom když jsem odcházel bylo jídlo na 14 hodin. Vojáci celou tu dobu co byli pryč nežrali... Když se vrátili na základnu, tak se spotřeba jídla srovnala. Dělo se mi to takhle 3 dny po sobě...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Redy (CZ1)Redy (CZ1) Komentářů: 158CZ1
    zkuste vlézt do st.dvora pohnout ze stavebním dílem na té sypce co blbne mě so to pak srovná
  • ZoeZoe Komentářů: 15,674Moderator
    Zdravím,
    ve hře je chyba, která ovlivňuje produkci jídla (zvyšuje ji) - při hotfixu došlo k "resetu" produkce na správnou hodnotu, což nejspíš vysvětluje problém @Tommyred (CZ1).

Ahoj,
    primární by neměla být úroveň, ale produkce sýpky (včetně vlivu stavebního dílu)...
    Momentálně to prý funguje jak má, což znamená, že se v úvahu berou i drahokamy. Pokud tedy nízká úroveň sýpky s dobrým stavebním dílem produkuje víc jídla, než vysoká úroveň sýpky s horším/žádným dílem, bude mít 100% produkci nižší úroveň (protože celkově tak získáš víc jídla, než kdyby na 100% fungovala sýpka s vyšší úrovní a horším dílem) :) 
  • KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 88CZ1
    upraveno 18.05.2019
    Zdravím, může mi někdo vysvětlit tento úkaz? Na hradě mi byly vidět jen čísla sýpek a produkce -1. Říkala jsem si, že jde jen o chybu zobrazení. Jenže mi pořád vrtalo hlavou jaktože mám tak malou produkci. Pak jsem si tedy chtěla vylepšit sýpku, protože mám holuba a tak je na to i čas. No, najednou byly vidět procenta (po vylepšení sýpky) a produkce najednou z 28k vyskočila na 31k. Tak jsem to udělala všude a ty rozdíly byly docela zásadní.

Post edited by KerryMary (CZ1) on
  • BraveIlonka (CZ1)BraveIlonka (CZ1) Komentářů: 94CZ1
    měla jsem všude na sypkách  max stavební síly a teď to je prázdné a na jedný je díl 1 -tak ten jsem nikdy nikam nedávala.Kam se to všechno ztratilo ? Čekala jsem na opravu a stále se nic neděje -už mi to 2x zdrhlo -přece jen  chodím do práce a to mám zaplou loveckou chatu 
    BraveIlonka @ cs 1
  • Lord Animus (CZ1)Lord Animus (CZ1) Komentářů: 46CZ1
    Bohužel těch chyb na sýpkách je víc, mě se neukazuje na asi polovině budov vytíženost a po rozkliknuti ukazují všechny sypky produkci -1%, je to asi jen obrazovej bug, ale rozhodně to dost mate a vadí..

upraveno 18.05.2019
    Já si vylepšuji ty sýpky, jelikož tam někde nemám na max a ta produkce skáče uplně neskutečně a teď si má člověk vybrat jaká je ta správná produkce, když se to pokaždé ukáže jinak (tedy i čas vypršení spotřeby jídla). Navíc nevím ani procenta vytíženosti jelikož se to ukáže až po vylepšení sýpky a k tomu ještě jen na chvíli než hra spadne a člověk jí musí restartovat. Pak jsou na všech jen čísla a produkce někdy zůstane taková jaká byla po vylepšení té sýpky, někdy spadne. Pokud by člověk počítal každý chleba (když není holub/odpočinek tak mám natřískáno všude) tak bude přes noc či práci doufat, že ta produkce mu ukazuje tak jak má a nezdrhne mu to než se vrátí.

Teď mě třeba produkce spadla všude o 5 tisíc, tak já fakt nevím, co si v tom mám vybrat. Takhle kašlu na vylepšování sýpek a budu doufat, že to příští týden dají nějak dokupy. Takhle se moc nedá hrát.
    Post edited by KerryMary (CZ1) on
  • ZoeZoe Komentářů: 15,674Moderator
    Zdravím,
    pokud kvůli budu došlo k dezerci, můžete kontaktovat podporu s žádostí o kompenzaci.
    Děkuji za odpověď. Doufám, že něco brzo vymyslí, ráno jsem přišla a zas produkce byla jiná než včera večer :D. Neděje se to jen u mě, ale u dalších hráčů.
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 817CZ1
    Zoe napsal(a):
    Zdravím,
    pokud kvůli budu došlo k dezerci, můžete kontaktovat podporu s žádostí o kompenzaci.
    Ahoj, můžeme? To bych nedělal pomalu nic jiného, než škemral o vrácení pinčlů. A ono, když Ti foukne pak krom obyč obrany, dík jejich geniální neschopnosti to konečně opravit 5k Kompozitních luků veteránů tak věř, že to fakt nasere!

Zas jde "tunit" hodinová produkce sundáním/nandání SD, navíc mi to nyní udělalo i při tunění skleníku.
    Další věc, sem tam, často... mi svítí i mínusová produkce černě...
    Hodlaj tohle opravit, nebo radši zas přidaj do hry milion jinejch pikačovin?

Strad75 @ cs 1
  • jjd (CZ1)jjd (CZ1) Komentářů: 30CZ1
    Ahoj, zajímalo by mně kdy už se konečně aspoň dozvíme jestli konečně budou mistři v ggs řešit problém sýpek a skleníků??.  tabulka jako odpověď je super nesmysl který nevysvětluje a hlavně neřeší mínusové produkce a nefunkčnost stavebních dílů.. :-(
    a rozdíl není zrovna zanedbatelný a laciný..
    stejný skleník s 15kovým dílkem na jídlo.. na druhém po investici 160k zlatek na znovuosazení tím samým dílem.. když vynechám ty zlatky tak ten rozdílný čas na kdy zásoba vydrží je pro lidi co pracují dost velký problém.. nemyslíte?
    a nikde není ani náznak toho kdy se toto bude konečně řešit.. :-(
    díky za zjištění aspoň nějakého infa.. kdyby šlo. :-(
    jjd @ cs 1
    Já už na to kašlu, vymlátím si to úplně do plusu (s rezervou) dokud se to nespraví. Nikdo neví, co s tím. Ostatní by si rádi vylepšili sýpky, dosadili do nich díl na jídlo, ale ta produkce skáče. Někdy jsou tam úplně nesmyslně vysoké částky a někdy to spadne pod úroveň produkce, kterou tam měli mít normálně, protože to zas neukazuje procenta a ani ty díly, co tam jsou moc nefungují. A teď si s toho má každý vybrat. Nevím, kdy se s tím hodlají v GGS zabývat vzhledem k tomu, že je prakticky konec pracovního týdne. Nevěřím, že je to tím novým systémem nebo co to je, ty rozdíly jsou razantní :) Psát na podporu kvuli zdrhnutí vojska bych mohla ale to mi k ničemu není, když to připíšou tak to zdrhne znova vlivem sýpek. U skleníku se to děje taky. Pár dní jsem hrála tu ruletu, kdy na konci je člověk tak zmatený, že si není jistý ani tou produkcí, kterou měl uplně na začátku tohoto problému :).
  • YTEEWT (CZ1)YTEEWT (CZ1) Komentářů: 29CZ1
    Hlavně pokud Ti vrKerryMary (CZ1) napsal(a):
    Já už na to kašlu, vymlátím si to úplně do plusu (s rezervou) dokud se to nespraví. Nikdo neví, co s tím. Ostatní by si rádi vylepšili sýpky, dosadili do nich díl na jídlo, ale ta produkce skáče. Někdy jsou tam úplně nesmyslně vysoké částky a někdy to spadne pod úroveň produkce, kterou tam měli mít normálně, protože to zas neukazuje procenta a ani ty díly, co tam jsou moc nefungují. A teď si s toho má každý vybrat. Nevím, kdy se s tím hodlají v GGS zabývat vzhledem k tomu, že je prakticky konec pracovního týdne. Nevěřím, že je to tím novým systémem nebo co to je, ty rozdíly jsou razantní :) Psát na podporu kvuli zdrhnutí vojska bych mohla ale to mi k ničemu není, když to připíšou tak to zdrhne znova vlivem sýpek. U skleníku se to děje taky. Pár dní jsem hrála tu ruletu, kdy na konci je člověk tak zmatený, že si není jistý ani tou produkcí, kterou měl uplně na začátku tohoto problému :).
    Hlavně pokud Ti GGE dá kompenzaci za dezerci dostaneš utočné vojsko,ktere je stejne k hounu,protoze první dezertuje obrana a utokem toho asi moc neodbraníš :(  a jak zde někdo psal výše,opět nastane dezerce,nebot 4k vetošů težko zvládneš udržet pri té "super" produkci-je to jak ruská ruleta-bud  a nebo
    YTEEWT @ cs 1
  • jjd (CZ1)jjd (CZ1) Komentářů: 30CZ1
    takže pokud si mám nějak vyložit info v offiku o chybné produkci.. tak vlastně za chybu na své straně ggs obviňuje hráče že si přilepšují.. no to je fakt velmi vtipné.. no spíš k pláči už :-(
    na screenech bylo jasné že hra ukazuje nesmyslná čísla.. a hráč to má asi zjistit jak?..  vyvěštit? :-(
    Jen ještě otázka... ta oprava tedy už byla.. nebo bude kdy...?..  když už je to tak hezky oznámeno že nám to pozdrhá.... tak aby sme věděli kdy že to čekat..
    fakt smutné.. jejich chyba a místo aby napsali kdy opraví a dali čas po opravě (např. dočasné zmražení jídla nebo tak..) na redukci když nikdo nemůže vědět co je správně..
    vím že modíci za to nemohou.. ale info by bylo dobré.. i poslat ggs pozdrav kamže patří ty jejich vývojářští géniové :-(
    jjd @ cs 1
Sign In to comment.