Domů Oficiální oznámení

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Reliktní úkol u Krkavců: Naplnění válečné pokladny

ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,972
Vážení hráči,
náš QA tým se zabýval problémem s úkolem u krkavců, kdy není možné naplnit válečnou pokladnu. Nějaké schopni opravit tuto chybu během trvání udalsotu a proto nebudete moci úkol dokončit, protože úkol z více důvodů nemůžeme označit jako “splněný”. Avšak po skončení události vytvoříme seznam hráčů, kteří zaplatili zlato několikrát a zítra odpoledne začneme vracet zlaťáky. Jakmile bude proces hotový, budeme Vás zde informovat. Jako součást procesu připíšeme reliktní vybavení těm, kteří splnili podmínky a dokončili úkol. 

Také se díváme na podobné úkoly v jiných událostech a QA se ujistí, že se v nich nevyskytuje stejný problém. Omlouváme se ha zmatení a nepříjemnosti, které tento úkol způsobil.

Váš tým Empire

Komentáře

 • ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,972

  Zdravím,

  vzhledem k dnešnímu hotfixu bylo nutné odložit kompenzaci na zítra.

 • DruidDruid Moderator Komentářů: 1,132
  Stateční bojovníci,

  Kvůli chybě v poslední Krkavčí invazi jste vy a všichni ostatní hradní pánové nemohli dokončit nový úkol; "Naplnění válečné truhly". Tento problém byl vyřešen a budete moci dokončit budoucí úkoly bez dalších problémů. Samozřejmě je však stále otázkou kompenzace vašich darů. Bohužel kvůli technickým omezením se nám nepodařilo připsat položky vybavení Relikvií, které byste si vydělali vyplněním tohoto úkolu, takže místo toho jsme vrátili všechny mince, které jste použili na dary, a poskytli vám dalších 15 000 mincí, takže až příště bude úkol k dispozici, budete ho moci vyplnit.

  Je nám velmi líto, že se zde setkáváme s obtížemi a doufáme, že se vaše pokladnice znovu naplní, budete moci vyhrát mnoho slavných vítězství!


  Váš tým Empire
  Vsledek obrzku pro esk vodopdy
 • ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,972
  Vážení hráči,
  právě byla dokončena kompenzace za Reliktní úkol u Krkavců: Naplnění válečné pokladny. Všechny zlaťáky, které jste do testu investovali by nyní měly být zpět na Vašem účtu. Bohužel jsme z technických důvodů nebyli schopni úkol dokončit. Jako omluvu jsme Vám navíc připsali 15 000 zlaťáků. 

  S pozdravem
  Vaše Empire rodina
Sign In to comment.