Nefunguje plnění úkolů v rámci krkavců

2»

Komentáře

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 615CZ1
    Stačilo by kdyby si ti nenažranci v Hamburgu uvědomili  že 
    zákazník je taky jejich pán a né blbec co jim za takovej šmejdovej produkt bude platit 
  • Tvoje svědomí (CZ1)Tvoje svědomí (CZ1) Komentářů: 9CZ1
    Háček je, že ten zákazník evidentně stále platí. Podle toho co se děje na mapě je stále spousta jedinců kteří platí jak mourovatí. Ze hry se postupně stává výplod, kde nejde o to jak kdo hraje, ale právě jak kdo platí. Stále je spousta jedinců, kteří si své neumění léčí investováním. Tito jedinci se pak sdružují do ali, kde si pak za rubíny společně léčí své komplexy. Dokud to tak bude ( a že to bude stále ), mají o investice v Hamburku postaráno a můžou na nás z vysoka ........ 
    Započal jsem hráti tuto hru bych proslavil svůj rod a převzal po svém otci hrad tento. Leč počáteční ideály o cti, férové hře, vzájemné pomoci, dodržování úmluv,..... to vše se v této hře rozplývá jako mlžný opar. Má duše trpí nepravostmi páchanými hradními pány jimž je podlost, zrada a nerovný boj vlastní. Po marném hledání čestných rytířů jež by jako jeden muž do bitvy šli, kteří by nezlomný fascikl vzájemně tvořili, štítem svým druha svého chránili a meč svůj jako jeden muž proti nepříteli pozvedli.... v ten okamžik padlo mé rozhodnutí tento herní svět opustit. Naposledy se mé oči upírají směrem, kde společenství rytířů kulatého stolu čest a ideály bránilo a v paprscích vycházejícího slunce hledám jejich postavy.....leč zřejmě již nejsou mezi námi.   

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 615CZ1
    Háček je, že ten zákazník evidentně stále platí. Podle toho co se děje na mapě je stále spousta jedinců kteří platí jak mourovatí. Ze hry se postupně stává výplod, kde nejde o to jak kdo hraje, ale právě jak kdo platí. Stále je spousta jedinců, kteří si své neumění léčí investováním. Tito jedinci se pak sdružují do ali, kde si pak za rubíny společně léčí své komplexy. Dokud to tak bude ( a že to bude stále ), mají o investice v Hamburku postaráno a můžou na nás z vysoka ........ 
    Oni bohužel cz a sk server mají na háku

Viz vnejší královstí Kolik je tam zahraničných šílencu kteří jim za umístnení a nějaké odměny platí
    Zrušili i cz/sk podporu a i když jim napíšeš německy tak tě stejně ignorují

• Tvoje svědomí (CZ1)Tvoje svědomí (CZ1) Komentářů: 9CZ1
    upraveno 12.05.2019
    Proč chodit na vnější.... na naší mapě je to stejné. Na vnějším jen málokdo odolá tomu vrazit do toho minimálně těch 35Kč aby měl navrch. Pak zjistí že to udělali skoro všichni a investuje dál, aby měl opět navrch. Když nedám ze zásady ani těch 35Kč, jsem tam za magora a až ke konci akce se dopracuji k nějakému solidnímu veliteli a podobně. Do té doby jsem otloukánek těch, co si urvou jedno pivo od huby a nacpali ho do rubínů.
    U nás na zeleném se stačí kouknout jak má každej druhej potřebu, aby jeho sýpky měly kuří nohu, nemocnice vypadala jak vánoční stromek... hrad vypadal jak skákací hrad na pouti a podobně. Kdo musí rubíny pracně vyjezdit, nedá je do takových píč.... bez přínosu vedlejšího efektu. Některé nejmenované aliance vysloveně měsíční investování požadují. Nejde tedy jen o zahraniční šílence a všichni to víme. 
    Výsledek všech diskuzí tady bude vždy stejný. My budeme nadávat a GGS na nás prdět. Jediná cesta by byla nenakupovat. Vzhledem k tomu, že se tady ale nejsme schopní napříč mapou dohodnout sami na čemkoliv a neplatí ani nejmenší kodex cti, je tato myšlenka ze sféry sci fi.. Kdo začne hrát s vizí čestného boje, představou že všichni mají stejné podmínky a záleží jen na tom kdo bude nejlépe hrát, tak ten bude hrou rychle znechucen...... a že je nás tu takových spousta..
    Celou dobu odolávám těmhle zbytečným diskuzím a dneska jsem měl koukám nějakou potřebu si vylejt srdce :) 
    Post edited by Tvoje svědomí (CZ1) on
    Započal jsem hráti tuto hru bych proslavil svůj rod a převzal po svém otci hrad tento. Leč počáteční ideály o cti, férové hře, vzájemné pomoci, dodržování úmluv,..... to vše se v této hře rozplývá jako mlžný opar. Má duše trpí nepravostmi páchanými hradními pány jimž je podlost, zrada a nerovný boj vlastní. Po marném hledání čestných rytířů jež by jako jeden muž do bitvy šli, kteří by nezlomný fascikl vzájemně tvořili, štítem svým druha svého chránili a meč svůj jako jeden muž proti nepříteli pozvedli.... v ten okamžik padlo mé rozhodnutí tento herní svět opustit. Naposledy se mé oči upírají směrem, kde společenství rytířů kulatého stolu čest a ideály bránilo a v paprscích vycházejícího slunce hledám jejich postavy.....leč zřejmě již nejsou mezi námi.   

• Tvoje svědomí (CZ1) napsal(a):
    Na vnějším jen málokdo odolá tomu vrazit do toho minimálně těch 35Kč aby měl navrch. Pak zjistí že to udělali skoro všichni a investuje dál, aby měl opět navrch. Když nedám ze zásady ani těch 35Kč, jsem tam za magora a až ke konci akce se dopracuji k nějakému solidnímu veliteli a podobně. Do té doby jsem otloukánek těch, co si urvou jedno pivo od huby...
    Ano. V zásadě se skutečně jedná o pakatel. O jednu zmrzlinu. O blbejch 35 kaček.
    Jenže - vyhodil bych je za nefunkční produkt.

Brbleme tadyvté republice, že jsme odpadiště Evropy, že nám sem vozí (ze západu) potraviny méně kvalitní...
    Že si sem (za pár grošů) necháme dovézt kdejakej odpad...

A je to pravda. Přemejšlíme stylem "bližší košile, než kabát"...

Dokuď budeme platit za nekvalitní potraviny, budou je výrobci pro nás vyrábět.
    Dokuď budeme přijímat pár grošů za dovezenej odpad, budou nám jej sem vozit.
    Dokuď budeme platit za tuhle domršenou hru, budou nám tvůrci posílat další neodolatelné nabídky. A hru neopraví.

Je jen na nás, zda dáme za vnější (za tuhle hru) 35 korun.
    Já si raději koupím české pivo. Dobré pivo...
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
  • Vanous99 (CZ1)Vanous99 (CZ1) Komentářů: 1CZ1
    Za prvé jsem přišel o spoustu zlata než to zveřejnily stále jsem to dělal do kola jako blb. A přesně odměny jsou fuč. Jsem zvědav na tu kompenzaci.
  • Stracka (CZ1)Stracka (CZ1) Komentářů: 170CZ1
    Tak už něco vymysleli naši soudruzi programátoři? :-)
    Stracka @ cs 1
  • sluniczkp18 (CZ1)sluniczkp18 (CZ1) Komentářů: 17CZ1
    Ahojky ne, jen Zoe napsala, že nejsou schopni tuto chybu opravit, takže zase opět nic
  • Stracka (CZ1)Stracka (CZ1) Komentářů: 170CZ1
    Klasika. Taže překvapení se nekoná
    Stracka @ cs 1
  • Executioner (CZ1)Executioner (CZ1) Komentářů: 73CZ1
    upraveno 13.05.2019
    Jo, to kdyby se kously nabídky za rubíny, tak by na tom dělaly celej víkend v kuse
    Executioner @ cs 1
  • pavoukoid (CZ1)pavoukoid (CZ1) Komentářů: 7CZ1
    kde a jak žádat komenzaci????
    pavoukoid @ cs 1
  • Executioner (CZ1)Executioner (CZ1) Komentářů: 73CZ1
    Nikde a nijak. Zítra odpoledne budou vracet zlatky. Prý si v GGS dělaly čárky, kdo a kolikrát kliknul, aby to splnil. V diskusi je k tomu vyjádření.
    Executioner @ cs 1
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) Komentářů: 1,890CZ1
    jo to se budem těšit a úkoly u nomádi také nejdou plnir chán udělán zlaté poslaní i desky  ukazuje že je to splněno , ale nic se  ve skladě nového   není .
  • Lord Ned Stark (CZ1)Lord Ned Stark (CZ1) Komentářů: 127CZ1
    upraveno 11.07.2019
    Tvoje svědomí: V textu si napsal, že sebemenší dodržování kodexu cti je ze sféry scifi. Je pravdou, že jsem zde dlouho nebyl, ale nesouhlasím. Pamatuji si hodně hráčů co jej dodržovali, ale bohužel většina z nich již skončila.  A každý si dnes vykládá původní kodex cti po svém a hráčů co ví za jakým účelem vznikl je málo. Nicméně když na foru budeš hledat, tak něco najdeš. 
    Je na dobrovolnosti každého zda bude hrát podle kodexu nebo ne.  
    Neustále jsem viděl a vidím, jak někdo vypisuje seznamy, kdo všechno se kodexem řídí, jaká jsou oni čestná parta a ostatní jsou ti zlí, kteří celé mapě ubližují.
    Kdy si Vy všichni, kteří máte "plná ústa" kodexu uvědomíte, že kodex Vám nedává právo někoho soudit ani trestat.
    KODEX je volba a tehdy za něj mohl každý hrát, a podepsali se pod něj hráči zcela dobrovolně. A pokud někdo dodržuje kodex, ale zároveň má tendence chovat se stejně jako "ta špatná" strana??? Potom není dodržovatel kodexu, ale uplakánek, co fňuká, když mu někdo rozšlápne bábovičku. A aliance, která tohle toleruje není o moc lepší. Pomsta není čestná a odvolávat se při pomstě na kodex cti je neznalost.
    Takže závěrem kodex existuje a dá se najít a i dnes e dá implementovat do hry, ale jen musíš hledat.
    Je lepší položit otázku a vypadat hloupě pět minut, než se vůbec nezeptat a být hloupý celý život.

Šedý VLK
    Winter Is Coming
Sign In to comment.