Platba přes sms síť O2 nejde.

Můžu se zeptat co se děje že nejdou koupit rubíny přes SMS?Nejde to ani na hlavním světě ani na vnějším. 02 píše chyby že to nejde.
KingDiamond2 @ cs 1
«1

Komentáře

• myška3 (CZ1)myška3 (CZ1) Komentářů: 11CZ1
    taky mi nejdou koupit rublle přes O2 to se na to mužu fakt vyprdnout
    myška3
  • Executioner (CZ1)Executioner (CZ1) Komentářů: 62CZ1
    Manželka hraje UPTASIA a měla stejný problém při nákupu. Vyřešila to přes operátora, takže je třeba se obrátit na něj. Tím, že to vyřešily jsem o 500,. chudší. Takže za mě, palec dolů : DDDD
    Executioner @ cs 1
  • kraken52 (CZ1)kraken52 (CZ1) Komentářů: 79CZ1
    hm, věčně píšeš, že těm zlodějům nedáš ani kačku a teď tento dotaz? To mi připomíná to o kázání o vodě a pití vína... Nic ve zlém;-)
  • KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) Komentářů: 199CZ1
    kraken52 (CZ1) napsal(a):
    hm, věčně píšeš, že těm zlodějům nedáš ani kačku a teď tento dotaz? To mi připomíná to o kázání o vodě a pití vína... Nic ve zlém;-)
    A říká snad někdo že jsem rubíňák?Nekupuju to tak často.Prostě to přes sms nejde nechápu proč.
    KingDiamond2 @ cs 1
  • jáá5 (CZ1)jáá5 (CZ1) Komentářů: 13CZ1
    Mám stejný problém,chtěl jsem koupit na vnějším království 2500 rubínů,ale bohužel mi to napsalo ,že síť O2 to nepodporuje.Ted už nemám šanci cokoli venku uhrát,protože se nedá vyjezdit slušnej peníz .

jáá5 (CZ1) napsal(a):
    Mám stejný problém,chtěl jsem koupit na vnějším království 2500 rubínů,ale bohužel mi to napsalo ,že síť O2 to nepodporuje.Ted už nemám šanci cokoli venku uhrát,protože se nedá vyjezdit slušnej peníz .

Nejde to ani na hlavním světě.Zkoušel sem ještě pay safe za 100 KČ pro změnu platba nestržena údajně 2 až 3 pracovní dny.
    KingDiamond2 @ cs 1
  • Tommyred (CZ1)Tommyred (CZ1) Komentářů: 12CZ1
    bude GGS milostive neco delat se smlouvou s o2?,nekdo nema jinou moznost nez platbu pres sms
    Tommyred @ cs 1
  • vlady (CZ1)vlady (CZ1) Komentářů: 6CZ1
    zoe,jak je mozne ze si nemohu koupit rubiny pres O2,vzdycky to slo a najednou je problem?
  • ZoeZoe Komentářů: 15,674Moderator
    Zdravím,
    CM problém s platbou přes O2 předá. Pokud budu vědět něco nového, dám vědět, kdyžtak mi to prosím někdy během příštího týdne připomeňte...
    zkousel jsem volat i pres mobil abych si koupil rubiny a hlasi to,ze sluzba neni opravnena nebo tak neco.
    Ať se jde celí O2 bodnout.Daj 200% a člověk si to nemá jak možnost přes SMS koupit.
    KingDiamond2 @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,169CZ1
    O2 jsem opustil prevíty už před lety. Mám T-mobile a je klid. :D (ale SMSkama nekupuju. to se absolutně nevyplatí)
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• beruška8 (CZ1)beruška8 (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    je to binec minulý měsíc šlo přes sms dobíjet a teď? přijde mi bonus a nejsem schopná si dobít co s tím ?
    upraveno 20.05.2019
    Včera sem dostal odkaz od O2 Nechápu co je to za nesmysl  https://bit.ly/2WTrGsw
    KingDiamond2 @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,674Moderator

Tak prý bude potřeba problém řešit s Boku, což je poskytovatel: https://boku.zendesk.com/hc/cs

KingDiamond2 @ cs 1
    Zoe,tak uz jste konecne nejak pohnuli s tou siti O2?Uz to trva nejak dlouho.
  • kral kazisvetI (CZ1)kral kazisvetI (CZ1) Komentářů: 27CZ1
    vlady (CZ1) napsal(a):
    Zoe,tak uz jste konecne nejak pohnuli s tou siti O2?Uz to trva nejak dlouho.
    jenom co potrebujou oni,to jim jde hned
    kral kazisvetI @ cs 1
  • kral kazisvetI (CZ1)kral kazisvetI (CZ1) Komentářů: 27CZ1
    pridavat kokotiny za tokeny to vam jde hned,ale vyresit problem s platbou to je pro soudruhy z ndr na dlouhy lokty,na takovou hru vam sere bily tesak
    kral kazisvetI @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,962CZ1
    pridavat kokotiny za tokeny to vam jde hned,ale vyresit problem s platbou to je pro soudruhy z ndr na dlouhy lokty,na takovou hru vam sere bily tesak
    To není v pořadí. Pokud sis nezvykl, zvykneš si. Uplyne ještě mnoho akcí a mnoho hlášených chyb ve hře, které nikdo řešit nebude. Přibude i x návrhů jak to zlepšit.

Výsledek bude místo 6ti vyskakovacích oken 16 a 31 akcí v měsíci :smiley:
    Lien Rag

Sign In to comment.