malé plochy stanů Nomádů, Samurajů a Invaze Beri

Ty plochy kolem všech stanů jsou prostě malé, pod záplavou útoků se mi nepodaří přeskočit čas na další útok a vrací se mi bez boje. Z 15 poslaných útoků mi přijde 1/3 bez boje jen proto, že pod šipkama nenajdu stan. Ani zvětšení mapy nepomáhá. Má někdo způsob který opravdu funguje?

Komentáře

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,583CZ1
    Já nevím, jezdím "vláčky" po 21-23 útocích a vždy mám max 1-2 bez boje.. stačí to posílat abys měl na každé urychlení tak 5-8 vteřin a je to pohodka:)

MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Hráč Houbeles asi myslí případ, kdy dráhy přesunů "překrývají" ikonu tábora.
    Může se stát, jestliže je tábor orientovaný zrovna tak, že se myšítkem blbě leze pod dráhu přesunu...

GGE původně vůbec nemělo v plánu umožnit hráčům aktivní ježdění.
    GGE plánovalo, že hráči budou jezdit sem - tam nějaký ten útok, ale pořádně jej nabuší vlajkama/truhlama...
    GGE je vůbec cháska, která nemá ani šajn o tom jak hráči hrají (viz schování ikony ze zprávama - to svědčí o tom že vůbec nemají šajn co hráči využívají...)
    --------------------
    Zkus vpravo nahoře Nastavení - Možnosti - Ukázat šipky pohybu...
    Možná Ti to pomůže... Snad...
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 681CZ1
    Houbeles (CZ1) napsal(a):
    Ty plochy kolem všech stanů jsou prostě malé, pod záplavou útoků se mi nepodaří přeskočit čas na další útok a vrací se mi bez boje. Z 15 poslaných útoků mi přijde 1/3 bez boje jen proto, že pod šipkama nenajdu stan. Ani zvětšení mapy nepomáhá. Má někdo způsob který opravdu funguje?
    zkus jezdit jen z jednoho hradu(základny) . Pokud jezdíš z mnoha směrů tak se to pak překrývá. Když budeš jezdit třeba jeden vláček z jedné základny, pak druhý z druhé atd....tak tam nějaké místečko určitě najdeš ;)
    Mik Mak
Sign In to comment.