Relikvie

Koľko veliteľov a kastelánov s označením relikvia sa pridalo do hry?
Chcem vedieť či skladanie jedného na komplet bude trvať rok alebo dva?

«134

Komentáře

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,483CZ1
    Ahoj, já se v tom moc nevyznám, ale pokud to chápu dobře tak ty kusy jdou kombinovat a nejsou zde žádný setový bonusy..

MATY2000, CZ1
    " V ruce samý špatný karty,.. co mám udělat pro to abych měl tamty? "

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 626CZ1
    tak vzhledem k tomu že si reliktní vybavení můžeš kombinovat tak to máš za chvilku...jak použitelné to bude je už jiná věc :D
    Mik Mak
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,483CZ1
    a dá se kovat ?..:D
    MATY2000, CZ1
    " V ruce samý špatný karty,.. co mám udělat pro to abych měl tamty? "

• larami (CZ1)larami (CZ1) Komentářů: 52CZ1
    Reliktní lze kombinovat pouze s jiným reliktním a nejde kovat v kovárně
    larami @ cs 1
  • Dannielson (CZ1)Dannielson (CZ1) Komentářů: 61CZ1
    ahoj
    dotaz, asi pro modíky, ovlivnuje level alianční kovárny kvalitu reliktů?

• ZoeZoe Komentářů: 15,676Moderator
    Furry Fox (SK1) napsal(a):
    Koľko veliteľov a kastelánov s označením relikvia sa pridalo do hry?
    Chcem vedieť či skladanie jedného na komplet bude trvať rok alebo dva?

Reliktní vybavení nejsou sety, tj. jsou to jednotlivé kusy, jako například "legendární" vybavení, takže žádná kompletace není potřeba.

MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, já se v tom moc nevyznám, ale pokud to chápu dobře tak ty kusy jdou kombinovat a nejsou zde žádný setový bonusy..

Setový bonusy nejsou (nejsou sety), kombinovat s "klasickým" vybavením reliktní vybavení nejde (stejně jako reliktní drahokam nedáš na klasický vybavení a opačně).

MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    a dá se kovat ?..:D
    Nedá.

Dannielson (CZ1) napsal(a):
    ahoj
    dotaz, asi pro modíky, ovlivnuje level alianční kovárny kvalitu reliktů?
    Neovlivňuje.
    upraveno 09.05.2019
    trošku tápu s těmi kastelány...ty bonusy na těch ksichtech se projevují jakým způsobem? zatím nijak nic nepozoruji...jako třeba rychlost verbu -99,6% nebo zvýšení kapacity vozíků...

a ještě bych rád věděl co ty herní úkoly? zůstávají do příští akce nebo když je prostě nesplníš všechny tak příště jedeš zase nové?
    Mik Mak
  • RReennyy (SK1)RReennyy (SK1) Komentářů: 63
    :-), precital som vsetko co sa dalo, nejake veci som uz aj ziskal, ale nejak ma to nenadchlo. Zaplna mi to uz aj tak plny sklad a NEVERIM tomu, ze to bude nakoniec lepsie ako to co sme si krvopotne vyjazdili na udalostiach. A ak ano, tak bye, bye tato hra ... :-)
    RReennyy @ sk 1

:-), precital som vsetko co sa dalo, nejake veci som uz aj ziskal, ale nejak ma to nenadchlo. Zaplna mi to uz aj tak plny sklad a NEVERIM tomu, ze to bude nakoniec lepsie ako to co sme si krvopotne vyjazdili na udalostiach. A ak ano, tak bye, bye tato hra ... :-)
    myslím že to co jsi zatím získal se rovná asi tak tomu co sis kdysi vyjel za pár útoků na baronech....taky ti přistálo pár kousků vybavení a ty ses ho pokoušel nějak složit aby to bylo co k čemu...je to podobný systém jen ty hodnoty jsou daleko, daleko jinde  :D :D :D
    Mik Mak
  • ZoeZoe Komentářů: 15,676Moderator
    trošku tápu s těmi kastelány...ty bonusy na těch ksichtech se projevují jakým způsobem? zatím nijak nic nepozoruji...jako třeba rychlost verbu -99,6% nebo zvýšení kapacity vozíků...
    Tak já mám zatím samý "normální" bonusy, tak to nezkusím... hodíš mi kdyžtak screeny (vybavení, rychlost verbu/vozíků před a po)?

Jinak další info:
    - Zatím relikvie nejde vylepšit u technika (není ani jisté, jestli to vůbec půjde)
    - Cena v ali kovárně je stejná pro všechny (nezáleží na úrovni kovárny ani ničem jiném, samozřejmě se navyšuje na základě množství předchozích kování a denně se resetuje)
    - Za prodej relikvie nedostanete zlatky, ale "úlomky relikvií", které lze použít k odebrání drahokamu z reliktního vybavení (za prodej kousku to vypadá na cca 100-300 úlomků, umístění šutru 95k zlata, odebrání 2000 úlomků).
    - Jestli na relikvie platí klasický limit jsem se zeptala, CM se zítra musí zeptat
    Zoe napsal(a):
    Tak já mám zatím samý "normální" bonusy, tak to nezkusím... hodíš mi kdyžtak screeny (vybavení, rychlost verbu/vozíků před a po)?

Jinak další info:
    - Zatím relikvie nejde vylepšit u technika (není ani jisté, jestli to vůbec půjde)
    - Cena v ali kovárně je stejná pro všechny (nezáleží na úrovni kovárny ani ničem jiném, samozřejmě se navyšuje na základě množství předchozích kování a denně se resetuje)
    - Za prodej relikvie nedostanete zlatky, ale "úlomky relikvií", které lze použít k odebrání drahokamu z reliktního vybavení (za prodej kousku to vypadá na cca 100-300 úlomků, umístění šutru 95k zlata, odebrání 2000 úlomků).
    - Jestli na relikvie platí klasický limit jsem se zeptala, CM se zítra musí zeptat
    tak rychlost verbu mi funguje...teď se ještě poperu s těmi vozíky
    Mik Mak
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,171CZ1
    Mě zatím padly kousky na boj celkem slušného velitele, jen nemá bonus na dvorek. ale dodělávám úkoly, tak uvidím co padne za šutry.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Mě zatím padly kousky na boj celkem slušného velitele, jen nemá bonus na dvorek. ale dodělávám úkoly, tak uvidím co padne za šutry.
    no co jsem zatím zkouknul tak dvorek je zatím jen na šutrech
    Mik Mak
  • Dannielson (CZ1)Dannielson (CZ1) Komentářů: 61CZ1
    upraveno 09.05.2019
    zatím nefunguje hrdina co přidává rychlost přesunu obranného štítu při útoku, rychlost stejná s ním, i bez

oprava: funguje jen na dřevěné, nikoli na litinu, moje chyba o:)

upraveno 09.05.2019
    Tak na šutrech dvorek je, jen na druhém šutru se mi v HTML5 nezobrazují údaje, ani nejde nasadit... Ve Flashi to jde.
    Asi to bude celkem dobrej velitel na NPC. Škoda, že se neví, jestli půjde ladit časem u zloděje.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,101Pomocník, CZ1
    Zoe napsal(a):

Jinak další info:
    Při složení mají reliktní vybavení trochu jiné..lepší limity  např. místo 90/90 je zde jen z vybavení 120/120 
    +30/30 z kamenů :)

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,206SK1
    A na čo teda je aliančná kováčska dielňa?
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    upraveno 09.05.2019
    Panthera (SK1) napsal(a):
    tam si vykoveš jednotlivé kousky reliktního vybavení...ale nevylepšuješ
    Mik Mak
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,206SK1
    Panthera (SK1) napsal(a):
    tam si vykoveš jednotlivé kousky reliktního vybavení...ale nevylepšuješ
    Skôr tak som to myslela, že na čo nám je jej vylepšovanie, čo z roho budeme mať. Zle som sa vyjadrila.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    upraveno 09.05.2019

Tak mám mrtě silnýho velitele s bonusem na útok proti nomádům. :D

Sign In to comment.