dnes 8,5, se mi objevila na měničích chyba - ztrácí se špionáže na mapě, vám taky?

provedu špionáž  jako zpráva se zobrazí normálně a lze poslat podle ní útok. Pokud jí chci otevřít přímo na mapě  okamžitě ohlásí chybu a po té ze zprávy nelze již otevřít a po té se i ze zpráv zcela vytratí.

Další odpovědi

• Roger (CZ1)Roger (CZ1) Komentářů: 3CZ1
    Stálo mě to  cca 20 rychlopírek, který jsem použil k ničemu.  Chybovat to začalo až odpoledne do 12 hodiny se to nedělo vše bylo v pořádku.
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 713SK1
    mne sa jedna stratila, nešiel som tam, takže mi to nevailo
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    Ak otváraš špionáž cez mapu, tak sa stratí... musíš špionáž otvárať cez správy... vtedy je to ok... 
  • David001 (CZ1)David001 (CZ1) Komentářů: 27CZ1
    to nam dela taky ale horsi je kdyz tam neco nakoupiš nedostaneš nic a insignicie zmizi taky  proste ta hra uz nefunguje v ničem.
    Fanie (SK1) napsal(a):
    Ak otváraš špionáž cez mapu, tak sa stratí... musíš špionáž otvárať cez správy... vtedy je to ok... 
    ne ne kdyz otevrem zpravu tak je tam napsane ze uz neni aktualni spionaž

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 682CZ1
    upraveno 09.05.2019
    David001 (CZ1) napsal(a):
    Fanie (SK1) napsal(a):
    ne ne kdyz otevrem zpravu tak je tam napsane ze uz neni aktualni spionaž

musíš to otevřít nejdříve ve zprávách pak to uvidíš. Na mapě to neotvírej vůbec jak píše Fanie
    Mik Mak
  • larami (CZ1)larami (CZ1) Komentářů: 52CZ1
    No mě se to objevilo dnes taky a až ted odpolko,navíc jsem si koupila šutr co mi chyběl a stejně jsem ho nedostala a insignie byly taky fuč,zpráva mi napřed šla otevřít ale pak po chvilce psala že už je zastaralá či co to psala,takže i to nefungovalo jak mělo,ale snad to ted opraví ikdyž možná pak přibudou jiné chyby,ach jo,to mají s námi trápení,pořád něco chceme
    larami @ cs 1
  • Roger (CZ1)Roger (CZ1) Komentářů: 3CZ1
    maj tam další chybu předchozí den se mi ani platný útoky nezapočítali takže jsem  insignie ani kouzla neobdržel
    dnes už ano nechápu to a otvírat špionáže přes zprávy není řešení  jen z nouze cnost vinu bych dal  aktualizaci jak přidali další ikonu do zpráv teď už musím to rozkliknout abych se na zprávy dostal což při tom jak se hra kouše díky sledovacím nabídkám je přímo votrava v dalším průzkumu hru patřičně ohodnotím, jsem značně znepokojen hra tímto ztrácí 
  • Sacrebleu (CZ1)Sacrebleu (CZ1) Komentářů: 1CZ1
    Včera tentýž problém, nákup kamene a insignie pryč a kámen nikde
    Sacrebleu (CZ1) napsal(a):
    Včera tentýž problém, nákup kamene a insignie pryč a kámen nikde
    taky čekame kdy se nam objevi nakoupene veci u měniču, zatim bez vysledku. 
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Zdravím,
    špionáže by měly být opravené. Ke koupeným věcem - pokud něco koupíte a předmět nedostanete (není ani v novém "ztraceno a nalezeno" skladu), je třeba kontaktovat podporu a požádat je o připsání daného předmětu.
Sign In to comment.