několik chyb

Zdravím, chtěl bych upozornit na několik chyb ve hře, nevím jestli se týkají všech, ale ja je pozoruji už delší dobu..
1.Nezobrazuje se odměna za čest
2.ve vnějším království veže(ve všech světech) po dobytí jsou občas zobrazeny občas jako hořící, ale dost často jako nehořící..
3.při útoku na ostrov se nemění hodnota vodního příkopu ať má velitel 0% nebo 50%(na snížení vodního příkopu) je hodnota vodního příkopu ostrova stále 30%
4.nelze pojmenovávat ostrovy po dobytí tak jak to šlo dříve.. teď se musím odhlásit a znovu přihlásit do hry aby mně to nabídlo
«13

Komentáře

• FikX (CZ1)FikX (CZ1) Komentářů: 17CZ1
    5. jo a když dostavam odmenu VIP cas tak to nepise klk VIP casu
  • Dobrej postřeh.
    Kdybys objevil ještě nějakou chybu, klidně ji sem dopiš.

Máš pravdu, týkají se všech.
    Pomůžeš tím všem hráčům.
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
    6. když udělám špionáž a na nádvoří je víc druhů jednotek (než 14) nejde přelistovat na ty zbylé jednotky na nádvoří
  • Ramirez911 (CZ1)Ramirez911 (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    Dneska tomu davaji dobre nejen ze se mi nepricitaji urychlovace nad ramec jejich urcene kapacity tedy 320,ale ke vsemu ezim jidlo do minusu tak to si zaslouzi borci z ggs medaily.
  • markykoralek (CZ1)markykoralek (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    Ramirez911 (CZ1) napsal(a):
    Dneska tomu davaji dobre nejen ze se mi nepricitaji urychlovace nad ramec jejich urcene kapacity tedy 320,ale ke vsemu ezim jidlo do minusu tak to si zaslouzi borci z ggs medaily.
    taky mi to ukazuje jak jídlo tak dřevo do mínusu
  • David001 (CZ1)David001 (CZ1) Komentářů: 27CZ1
    nejde nakupovat u měniču, nic nedostanete a isignicie zmizi taky, tak radeji nic nekupujte, at zbytecne neztracite insignicie.
    9. u měničů nejde udělat špionáž už několik dní stále píše error code : 130 NO_SPY_DATA

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 682CZ1
    upraveno 09.05.2019
    FikX (CZ1) napsal(a):
    9. u měničů nejde udělat špionáž už několik dní stále píše error code : 130 NO_SPY_DATA

otvírej si špio přes zprávy...pak se ti špio ukáže
    Mik Mak
  • CHACHEWARA (CZ1)CHACHEWARA (CZ1) Komentářů: 1CZ1
    Zdravím všechny fandy GGE !!
    Mám problém se sekáním, hry, zkoušel jsem několik prohlížečů, ale je to marné. :-(
    Běžně mi hra padá cca 1x za dvě hodiny a drobné zamrzání na 2 - 5 vteřin je takřka stálé.
    Zlatý zásuvný modul !!!
    Posílání útoků, je opravdu utrpení, :-( bude se tím někdo zabývat a jak dlouho bude trvat náprava ??

Předem děkuji za odpověď.

CH.
  • CHACHEWARA (CZ1) napsal(a):
    Zdravím všechny fandy GGE !!
    Mám problém se sekáním, hry, zkoušel jsem několik prohlížečů, ale je to marné. :-(
    Běžně mi hra padá cca 1x za dvě hodiny a drobné zamrzání na 2 - 5 vteřin je takřka stálé.
    Zlatý zásuvný modul !!!
    Posílání útoků, je opravdu utrpení, :-( bude se tím někdo zabývat a jak dlouho bude trvat náprava ??

Předem děkuji za odpověď.

CH.
    Prozatím je stále FLASH plynulejší. I méně zatěžuje jádro procesoru.

Jednoduše do příkazového řádku zadej:
    https://empire.goodgamestudios.com/flash/
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
  • larami (CZ1)larami (CZ1) Komentářů: 52CZ1
    Tak s tím jídlem do mínusu  mi to taky dnes ukazuje ,ale zatím jen na hh.Včera to bylo ještě ok
    larami @ cs 1
    11.na vnějšim království se mně už třikrát stalo, že se vubec nezobrazí trumpeta a jen přide vypis z obrany, ze na me nekdo jel.. vzhledem k vzdalenosti napr. ten posledni 70 a ze sem u toho pokazde sedel musi byt naky problem s touto soucati hry.. uz se i nekolikrat stalo, ze nekdo hlasil trumpetu a nekteri z hracu v ali ji nevideli..
    12. nektere hrady na mape vidim jako na 1.urovni drevene "11lvlovky" i kdyz uz maji 30.uroven a hrad na 2. ci 3.urovni
  • David001 (CZ1)David001 (CZ1) Komentářů: 27CZ1
    larami (CZ1) napsal(a):
    Tak s tím jídlem do mínusu  mi to taky dnes ukazuje ,ale zatím jen na hh.Včera to bylo ještě ok
    neni to jen jidlo delaji to i surky a vyroba je opravdu mensi. 
  • SAURON DRTIVÝ (CZ1)SAURON DRTIVÝ (CZ1) Komentářů: 54CZ1
    upraveno 19.05.2019
    ***je úplně všechno , jak náš českej server , tak vnější , s timhle přístupem běžte fakt do ** už , jednou za to jsou placený , tak ať na otm *** dělaj a ne , že nejdřív v pondělí
    Post edited by Zoe on
    mohli by na nejakou dobu prestat vymejslet novinky a misto toho opravovat ty desitky chyb, ktere se hlavne za posledni 1-2mesice ve hre stale casteji objevuji .. :-(
  • Jaru2 (CZ1)Jaru2 (CZ1) Komentářů: 9CZ1
    Je to pěkná zlodějina, u měničů jsem si koupila 2 drahokamy , insignie jsou odečtený a drahokamy nikde, další jsem v alianční kovárně vykovala za 120000 zlatých reliktní drahokam a taky ho nemám ve vybavení. To nás to míní pořád takhle okrádat?
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,271CZ1
    Zkusil/a jsi relog? Pokud to nepomůže bude potřeba napsat na podporu.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• RighteousPERLA (CZ1)RighteousPERLA (CZ1) Komentářů: 1CZ1
    Ahoj, s tím jídlem jsem na tom byl stejně, pomohlo mi odebrat stavební díl a znovu ho osadit. Produkce se zpravila.
    14.ve vnějšim jsem měl dva hrady na 2.úrovni pak jeden zmizel a zároveň příbytek který už sem měl na 5.úrovni mně zase spadl na 1.úroveň je to tam celý ňáký nefunkční.. porát to píše, že došlo k ňáký chybě
  • vlasta1666 (CZ1)vlasta1666 (CZ1) Komentářů: 4CZ1
    Mně se zase ztratila při přeposlání na HH obrana,samozřejmě jsem prohrál a 40 minut po útoku mi přišel výpis ,že mi pro nedostatek jídla umřelo 31k vojska.
    Výrobu mám v plusu,ale pořád mi chodí výpisy-nedostatek jídla na HH. Posílat jim něco na podporu nemá cenu,když to náhodou vyřeší kladně,tak mi vojsko vrátí ve 3 ráno a vše stejně pochcípá.Jednou se mi něco podobného stalo.
Sign In to comment.