vyloupení účtu

Preji dobrý den. Tuto hru hraji cca 9 let a do hry jsem vložil i velké finanční prostredky zejména na začátku.. Nikdy se nevyskytli až do této doby žádné problémy s mojim účtem,až do soboty 27.4.2019. Večer okolo 20 hod. jsem se rádne odhlásil z hry a na hru jsem se snažil prihlásiť až druhý den ráno okolo 6. hod. ranní. Byl jsem nemile prekvapen,že se mi to opakovane nedarí a tak jsem nechal vygenerovat nové heslo. Ani potom jsem se nemohl prihlásit na hru. Náhle,když jsem znovu vyzkoušel svoje staré heslo,hra naskočila a čekal me nepríjemný pohled na moje hrady. Hrady bez ozdobných predmetu,ani jeden velitel,ani jeden kastelán,nic ve skladech,moho budov zbouraných,anebo v procesu bourání,na láve ani jedna sýpka a základny byly v procesu opoštení.Krve by se ve mne nikdo nedorezal v té chvíli. Heslo bylo možno jenom 3 mesíce staré a nikomu jsem ho nesveril. Skládalo se ze slova z 5 písmen a 4 číslic a souviselo s mojí prací.Protože jsem starší človek/63 let/ a tedy neznalý cizích jazykú jakož i práce s PC napsal jsem tedy na podporu GGS po slovensky ,co se mi stalo tam,kde by se melo asi psát v ruštine. Nevím,jak bude múj problém vyrešen a či se vúbec bude o nej nekdo i zajímat,ale nevedel jsem,co jiného delat.. Dávejte si proto vážení spoluhráči velký pozor na svoje prístupové údaje,jakož i maily a pripojení na rúzné sociální síte,protože múžete takto prijíť o všechno za jedinnou noc a zústanou vám jenom oči pro pláč. S pozdravem vytrvalý a stále ješte hrající willy ze slovenského serveru.. At se všem darí lépe než mne v posledních dnech..

Komentáře

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,962CZ1
    Hmm smutné
    Lien Rag

• Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) Komentářů: 139INT3
    upraveno 01.05.2019
    problem moze byt aj v Tvojom PC vyskusaj preskenovat PC na virusy
    aj to je sposob ako prist o svoje heslo ...
  • WILLY (SK1)WILLY (SK1) Komentářů: 8SK1
    Ahojte. Nejdem sice odborník na PC,ale za Ty roky se na mne i neco nalepilo.. Proto již dlouhodobe využívám aktivní Avast internet security a Cleanup a myslím si,že takáto ochrana pred viry by mela stačiť,když to už tolik stojí.. Podle mne šlo nekomu o zámer me dostat z hry jako nekalou konkurenci,ponevadž nejsem nováček na hre a v událostech jsem se už dlouhodobe nacházel tak do 10 místa,max. nekdy do 20 místa na SK serveru.. No nic,pokračuji dále,akorát už ne jako jeden z nejlepších ale s velkými zkušenostmi z hry a Ty  mi už nikdo nikdy nedokáže vzít.. 
  • kraken52 (CZ1)kraken52 (CZ1) Komentářů: 79CZ1
    podpora nic nevyřeší a pokud píšeš slovensky, tak ti anglicky napíšou že nerozumí. I kdybys napsal anglicky, nic nevrátí s odůvodněním - tvoje chyba, nemáš svěřovat heslo. Ani to řešit nejde. Pokud se někdo dostane na účet (i cizí), tak bourání budov, prodej vybavení atd. není žádná podezřelá činnost. Asi tak.
    Reakce na krakena: Je mi cela jasné,že bude záležet jenom na ochote,či neochote neco vôbec rešit ze strany GGS,ale ne zcela s Tebou souhlasím,co se týká té podzrelé činnosti.. Pokud se hráč prihlasuje na hru celých 9 let pouze z dvou IP adres/ ntb a 
     soukromý a stolní PC doma/,ta činnost která se deje po IP adresou po techto letech musí bý určite podezrelá.Stačí prece porovnat IP adresy z toho dne. Ovšem,musí tu být ta ochota udelat pro hráče /klienta/ i neco navíc. Počkáme a uvidíme.. Ješte se nikam nechystám ....
    WILLY (SK1) napsal(a):
    Reakce na krakena: Je mi cela jasné,že bude záležet jenom na ochote,či neochote neco vôbec rešit ze strany GGS,ale ne zcela s Tebou souhlasím,co se týká té podzrelé činnosti.. Pokud se hráč prihlasuje na hru celých 9 let pouze z dvou IP adres/ ntb a 
     soukromý a stolní PC doma/,ta činnost která se deje po IP adresou po techto letech musí bý určite podezrelá.Stačí prece porovnat IP adresy z toho dne. Ovšem,musí tu být ta ochota udelat pro hráče /klienta/ i neco navíc. Počkáme a uvidíme.. Ješte se nikam nechystám ....
    Ano, to je možnost, ale to oni neudělají, to je pro ně moc pracné. Mají problém i s takovou drobností, jako vrátit kus výbavy a tak. Ty chceš vrátit velitele, kastelány, základny, budovy, zkrátka vše...
    Nechci vrátit všechno,i když by se mi to líbilo,stačí mi vrátit napr. všecky velitele,prípadne s kastelány. Vetšina budov zústala a zbytek si dostavím za pomoci hráčú ali. Ozdobáky mi časem naskáčou z událostí,i když produkci jídla okolo 42 000 na zeleni asi dlouho ješte nebudu mít,ale to prežiju nejak..Nespoléhám se jenom na podporu,ale rešíme to s kamarádem prímo s nekým od nich. Nevím,či to vyjde,či ne,ale pokud bych se vzdával dopredu,hra by me už asi prestala bavit.. Zatím me ale baví a mám na ni i dostatek času,zejména v práci haha
    A základny jsme ráno stihli v ali zachrániť okupačkou

tak potom tedy good luck
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 464CZ1
    Něco podobné se mi stalo v jiné hře a vše se mi vrátilo   Měli  to Amící a dokonce mi napsali že učet byl odcizen z turecke IP adresy 
    Tu adresu blokli a mě se vše vrátilo 
    Tak je to jen na ochote soudruhu z nemecka 
  • Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) Komentářů: 139INT3
    Tak je to jen na ochote soudruhu z nemecka 
    takze otazka znie: Kde soudruzi z NDR udelali chybu?
  • matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 341CZ1
    už se i tady neco podone stalo a hráči bylo vše vráceno,takže nezoufej a hlavne to zkus napsat v nemčine nebo angličtine,nekdy stačí i translator aby pochopili oč jde
    malá podotázka,kde jsi hrál když to hraješ devet let? českej server funguje sedm a pul a byl spuštenej o rok drív než slovenskej :)
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Dannielson (CZ1)Dannielson (CZ1) Komentářů: 61CZ1
    ahoj
    zkus polskou podporu, tam není nutný překladač, a jsou docela vstřícní

Ahojte. K vysvetlení,že to hraju déle než je hra na slovenském serveru,jenom tolik,že si samozrejme nevedu statistiku a pouze jsem tu dobu odhadl. Když ty roky na hre tak letí haha. A navrácení vybavení už je doufám v plném proudu,ponevadž se mi už z podpory ozvali a reagovali na môj problém i když jsem ho napsal v češtine na ruskou podporu a už jsem byl požádán,abych vyprázdnil inventární sklady..Ponevadž jsem aktívní i mnoho hodin denne,tak inventár i ted samozrejme stále zaplnuje sklady,které byly po útoku všude prázdné..Translátor ja pro mne trochu problém,ale jak vidím tak pro GGS ne a to jsem rád.. Verím,že onedlho dospejeme k zdárnému výsledku a budu moci vyjádriť svoji spokojenost s prací týmu podpory GGS.. Preji pekný den a peknou hru všem..
Sign In to comment.