Domů Oficiální oznámení

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Dubnová aktualizace

ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,048
upraveno 26.04.2019 v Oficiální oznámení


Vážení hráči,
jaro začíná a my Vám stále přinášíme skvělé aktualizace a tato nebude jiná - nové budovy, nové vzhledy a navíc nový typ skladu pro Vaše předměty. Zaujali jsme Vás? Více se dozvíte níže:

Reliktní dřevorubec

Všichni se brzy seznámíte s naší nejnovější budou: Reliktním dřevorubcem. Tato zcela nová budova bude dostupná pro hráče úrovně 20+. Budovu budete moci vylepšovat díky vylepšovacím a stavebním tokenům, které můžete získat ve Vnějších královstvích a v Královské lize.


Nové vzhledy hradůNové vzhledyZtraceno a nalezeno

Nebylo to otravné, když jste vyhráli odměnu, ale Váš inventář byl plný? To je již minulostí, díky novému "Ztraceno a nalezeno" inventáři! Vejde se do něj až 30 odměn v případě, že byl Váš inventář již plný. Avšak nezůstanou tu napořád, budou automaticky smazány po 30 dnech - to je doba, kterou máte, abyste pro ně vytvořili místo, nebo je využili.


Vnější království 4.0


A to nejlepší nakonec: Vnější Království 4.0.  Provedli jsme několik vylepšení a přidali nové funkce. Největší změnou je systém skóre, na který jsme v minulosti obdrželi stížnosti, na základě kterých jsme se rozhodli zkusit něco zcela nového. Po úspěšném útoku si hráč vymění pozici se svým cílem. Pokud jste například na 100. pozici a provedete vítězný útok na hráče na 1. místě, přesunete se na 1. místo a druhý hráč se posune na Vaši pozici (100). 

Navíc ani zásobování ve Vnějších královstvích nebude tak snadné, jak bylo. Požadavky jednotek na jídlo budou kolísat, takže budete muset snažit, abyste měli co nejlepší jednotky k provedení úkolů.

Také budou do naší nové verze Vnějších království přidány nové serverové efekty: 

  • Snížení spotřeby jídla všech jednotek

  • Zvýšená síla kopiníka a lukostřelce

  • Zvýšená síla pěšáky s palcátem a kušníka

    Zvýšená síla berserka a kopinice

  • Zvýšená síla mistra šermíři a mistra lučištníka

  • Zvýšená síla smrtícího děsu veterána a běsnícího šklebu veterána

  • Snížení času verbování

Systém bodování:

Když poprvé vstoupíte do Vnějších Království, bude vám automaticky přiřazena pozice v žebříčku. To bude právě nejnižší možná pozice. V podstatě, pokud jste desátý hráč, který vstoupí do vnějších království, dostanete desátou pozici
Když zaútočíte na hráče a vyhrajete, vyměníte si s ním pořadí. Takže když použijeme příklad uvedený výše, pokud zaútočíte na hráče na páté pozicích a vyhrajete, přesunute se na pátou pozici, zatímco druhý hráč klesne na Vaši předchozí pozici, v tomto případě na desáté místo v žebříčku. Není možné vyměnit pozice směrem dolů.

Změnit pozici můžete pouze při útoku na hlavní hrad ve Velké říši. Útoky v jiných království a útoky na základny se nepočítají.

Aby došlo k výměně pozicí v žebříčku, musí být cíl ve stejné nebo následující kategorii odměn. Toto uvidíte v denním žebříčku. Můžete zaútočit na kohokoli, nicméně výměna pozic proběhne pouze, pokud je váš nepřítel v platné kategorii odměn.

Pozice si budete měnit pouze v denním žebříčku, nikoli v celkovém žebříčku.

V neposlední řadě budou útoky upravené, takže potrvají jen třicet minut. Vojsko se nebude vracet, ale po útoku se objeví hned zpět na hradě.


Diskuzi najdete zde.

Aktualizace proběhne příští týden (den bude upřesněn později) mezi 9:00 - 13:00, předpokládaná doba trvání údržby je 30 - 60 minut.

Jídlo a bonusy budou samozřejmě zmražené.  

S pozdravem

Vaše Empire rodina

Post edited by Zoe on

Komentáře

Sign In to comment.