Diskuze k dubnové aktualizaci

15

Komentáře

• bobdylen (CZ1)bobdylen (CZ1) Komentářů: 10CZ1

jak vidíte světy přeházene a všechny screeny zimy  , jsou zbytečne ,,byli tam 10 vylepšení ve všech ..
  • jáá5 (CZ1)jáá5 (CZ1) Komentářů: 13CZ1
    bobdylen (CZ1) napsal(a):
    Podotknu že tohle se stalo hlavně na světech tzn zima . písek , ohen ,,kdo měl dříve 10 kameny v sýpkách a neměl všechny na 30 koukněte se sami jestli je tam máte .. mě na ledu zbyli 2x 8 .. jinak všechny 10 pryč .. sýpky přeházene přesně jak píše jáá5
    Mne se to stalo i na zeleným ,na základnách.přesně jak píšeš uvažuji o ukončemí hry ,protože takovou dobu to člověk buduje a pak si zGGS řeknou,že by nám to mohli zase celý nějak předělat k obrazu svému a pokurvit už ten zbytek co ještě fungoval
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,226SK1
    Aj u mňa napríklad na hh idú skleníky do mínusu, ale produkcia je ako má byť. Takže to bude len chyba v zobrazení. Aspoň v mojom prípade.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 708SK1
    Mne sklenik zobrazuje ok.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • Jsem si přečetl vyjádření GGE k problémům s dubnovou aktualizací.
    Zjednodušeně - chtěli optimalizovat databáze - skoušeli na test serveru - vypustili aktualizaci s dalšíma chybama - intenzivně pracují na jejich odstranění...

Tak todle jsem už zažil bambilionkrát.

Už to vzdávám.
    Už nemíním dál dávat podněty GGE, už nemíní podávat zpětnou vazbu.
    Už nemíním upozorňovat na další chyby.

Je to k ničemu, je to k ničemu, je to k ničemu.
    Nikam to nevede.
    Furt dokola, další a další chyby, ať reagujeme, či nikoliv. Výsledek furt stejnej.
    ---------------
    Tímto nechci odrazovat hráče, kteří ještě mají energii ke komunikaci s GGE.
    Převezměte štafetu, snad budete úspěšnější....
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,000CZ1
    Janko.65 (CZ1) napsal(a):
    Jsem si přečetl vyjádření GGE k problémům s dubnovou aktualizací.
    Zjednodušeně - chtěli optimalizovat databáze - skoušeli na test serveru - vypustili aktualizaci s dalšíma chybama - intenzivně pracují na jejich odstranění...

.
    Si zvykneš. Mnozí rezignovali už dávno. Sem tam někdo ještě štěkne. Jinak to máme na háku :)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Janko.65 (CZ1) napsal(a):
    Jsem si přečetl vyjádření GGE k problémům s dubnovou aktualizací.

.
    Si zvykneš. Mnozí rezignovali už dávno. Sem tam někdo ještě štěkne. Jinak to máme na háku :)
    Kdepak kamaráde.
    Na šlendrián si nezvyknu nikdy.
    Tým GGE odvádí polovičatou práci, a ještě se plácají po ramenou, jak je to "vzrušující"...

Chčijou nám na záda, a ani se nesnaží to vydávat za déšť...
    (to je citát z české verze filmu Avatar, nehledejte cenzoři za tím nic pobuřujícího)
    -------------
    Omlouvám se za of topic, nedalo mi to  :(
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
  • SuperHugo (CZ1)SuperHugo (CZ1) Komentářů: 11CZ1
    tak opět k vnějšímu království!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

upozorňoval jsem na nespravedlivé nastavení, kdy " bohatí" hráči, co si nakoupí hafu prostředkú za rubíny se vozí po těch kteří tu možnost nedali!
    Aby Lvl 70  jezdil na Lvl  22 a i nižší my připadá velmi nefér !
    a již se to v nové hře opět opakuje , lvl 25, napěchovaný vším možným utočí na ty co se vlastně ani nerozkoukali v levlu 11  !

Hugo
  • Bibi91 (CZ1)Bibi91 (CZ1) Komentářů: 69CZ1
    Co zase dělají s hrou :-(  ....  památný skleník má menší produkci než sýpka :-(((  ať jde GGS do pr.....e  :-(

Bibi91 @ cs 1
    Bibi91 @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,000CZ1
    upraveno 11.05.2019
    Když pominu klasický "guláš". Jen se zeptám našich milých modiků. Jestli jim ti "kašpaři" blahosklonně sdělili některá fakta? :)
    Co s tím HTML5 ?

*Verze pro Ostravsko:" Co stím ti píčové hodlají dělat? Už dojebali skoro všecko, nespravili nic, ale jebou do toho nové píčoviny. Má ten tým vůbec vedení?"
    ;)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 539CZ1
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Když pominu klasický "guláš". Jen se zeptám našich milých modiků. Jestli jim ti "kašpaři" blahosklonně sdělili některá fakta? :)
    Co s tím HTML5 ?

*Verze pro Ostravsko:" Co stím ti píčové hodlají dělat? Už dojebali skoro všecko, nespravili nic, ale jebou do toho nové píčoviny. Má ten tým vůbec vedení?"
    ;)
    Podle mě má a sedí tam ti nejvetší nenažranci co nutí programátory stále vymýšlet nové Píčoviny aby se ješte víc nahrabali :D

• saper (CZ1)saper (CZ1) Komentářů: 12CZ1
    Co je to zase za PTÁKOVINU???? Kovat za 80 k zlatek v ali kovárně? Tam někomu opravdu hrabe!!!! :-(((
    saper @ cs 1
  • saper (CZ1)saper (CZ1) Komentářů: 12CZ1
    A o řazení zpráv na těhle stránkách radši pomlčím......
    saper @ cs 1
  • milan6612 (CZ1)milan6612 (CZ1) Komentářů: 10CZ1
    upraveno 11.05.2019
    když jsem před několika lety začínal  byla to celkem zajímavá hra poslední dobou se však z toho stává příšernej paskvil a jakákoliv aktualizace nebo pokus o vylepšení hry jen přinese spoustu chyb jako třeba ted nejdou plnit  úkoly ale hlavně že darovane zlatáky to odečte 
  • kesidy 903 (CZ1)kesidy 903 (CZ1) Komentářů: 84CZ1
    Co třeba nějaká kompenzace těch prostředků na královské symboly/mince? Dost jsem to nakupoval a teď to zmizelo.... :(

kesidy 903 (CZ1) napsal(a):
    Co třeba nějaká kompenzace těch prostředků na královské symboly/mince? Dost jsem to nakupoval a teď to zmizelo.... :(

Kompenzace asi nebude ... nebo o tom nikde nepsaly  :-(
    Bibi91 @ cs 1
Sign In to comment.