špíonáž

Ahoj,
hraji tuto hru cca rok,level 66 poslední dobou mi začíná moc vadit, proč na nehráčské stavby musím vysílat špíonáž 2x 3x 5x než bude úspěšná, a po poslední akutualizaci mi to dokonce píše při vzsílání útoku špionáž neproběhla, i když mám záznam že byla úspěšná.

Komentáře

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,023CZ1
    No špia někdy selhávají. A to platí aj pro situaci, kdy máš všecko na max. Klidně selžou 3x po sobě. Tak to neber tragicky. Obvykle po čtvrté neselžou, když jsou v maxu ;-)

Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 681CZ1
    Ahoj,
    hraji tuto hru cca rok,level 66 poslední dobou mi začíná moc vadit, proč na nehráčské stavby musím vysílat špíonáž 2x 3x 5x než bude úspěšná, a po poslední akutualizaci mi to dokonce píše při vzsílání útoku špionáž neproběhla, i když mám záznam že byla úspěšná.
    pokud máš záznam tak jeď rovnou z toho záznamu....

a  jaké nehráčské stavby máš na mysli? 
    Mik Mak
  • Hrabě: koukal jsem na Tvůj HH.
    Viděl jsem jen JEDNU krčmu...
    Tak jak na uživení větčího počtu vojáků potřebuješ víc farem, tak na víc špionů potřebuješ víc krčem.

Hrabě: koukal jsem na Tvou alianci. Ta už Tě za ten rok naučila vše co tě naučit mohla...
    Buďto to dál šmudlej tak jak ten předchozí rok, anebo zvaž přestup tam kde Tě naučí i něco víc...
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
Sign In to comment.