nečestné a nefér útoky

Ještě nikdy jsem se nesetkala s takovou bezmocí jako na této bojové hře určené hlavně dětem,např. napadání aliance v nočním klidu-vždy se to týká silných aliancí nebo nerovný boj 70 legend kdy útoky jedou 800 na mnohem slabší 200 a stejně je to pustí a jde to,naopak když jsou akce typu kůže duše,včelky tak tam to napíše příliš nízký lvl a musíte si hledat jiný cíl.Jistě každý kdo tuto hru hraje dýl ví že rozdíl je velký už jen v síni kde jsou bonusy který nízký lvl nemá ani omylem,je toho dost co mě osobně přijde nespravedlivý a ti co hru tvoří by s tím měli něco dělat,jinak odradí i dlouhohrající hráče které hra ještě baví a rádi si u ní zpříjemňují večery.

Komentáře

• Stracka (CZ1)Stracka (CZ1) Komentářů: 170CZ1
    upraveno 03.04.2019
    Beruško, nezdá se ti, že je tahle hra už tak přeplácaná akcema? To je na těch kůžích to jediné, proč je jezdím, že si musím hledat jinej cíl. :-)
    Stracka @ cs 1
  • beruška8 (CZ1)beruška8 (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    Zdá se mi že už to není co bývalo,když hra začínala sice tu nebylo tolik budov,vylepšení,akcí a přišla mě lepší-nikdo si neurčoval pravidla -prostě se hrálo pro zábavu vůbec mě nevadilo když jsem se přihlásila a viděla že hořím ale hráči hráli pro pobavení nic se nehrotilo..v této podobě mě to připomína mafii co mezi sebe občas pustí někoho ,ale jinak si to hraje pár lidí co má hrad ve všech aliancích podle svýho a silný diktují pravidla těm slabším a to je špatně:(
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
    beruška8 (CZ1) napsal(a):
    Zdá se mi že už to není co bývalo,když hra začínala sice tu nebylo tolik budov,vylepšení,akcí a přišla mě lepší-nikdo si neurčoval pravidla -prostě se hrálo pro zábavu vůbec mě nevadilo když jsem se přihlásila a viděla že hořím ale hráči hráli pro pobavení nic se nehrotilo..v této podobě mě to připomína mafii co mezi sebe občas pustí někoho ,ale jinak si to hraje pár lidí co má hrad ve všech aliancích podle svýho a silný diktují pravidla těm slabším a to je špatně:(

Hra je určena především dětem s kreditní kartou bez limitu :-) Děti by měly běhat venku a né trčet u PC. Tak pokud to od hraní odradí jediné dítě tak je to jedině dobře.

Řekni mi nějaký příklad jak z historie či současnosti, kdy slabý diktuje pravidla silnějšímu?  Díky.

Balík4 @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Pravidla si přirozeně určuje ten, koho jsou ostatní ochotní poslouchat. Nikdo ale nemá možnost zasáhnout do pravidel hry jako takové, takže pokud ti pořád nevadí, že hoříš nebo čas od času přijdeš o základnu, pravidla ti nikdo nediktuje. Dodržují se jen proto, že je to v 99% případů výhodné pro obě strany ;-)

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 368CZ1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Hra je určena především dětem s kreditní kartou bez limitu :-) Děti by měly běhat venku a né trčet u PC. Tak pokud to od hraní odradí jediné dítě tak je to jedině dobře.

Řekni mi nějaký příklad jak z historie či současnosti, kdy slabý diktuje pravidla silnějšímu?  Díky.

Tak občas jde někde vidět ženu metr padesát jak poroučí 2m vysokému chlapovi :D 
  • beruška8 (CZ1)beruška8 (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    no právě ve skutečnosti to nefunguje ale každá hra by měla mít jasná pravidla a ta by měla platit jak pro silný tak slabý a s tou ženou,,možná trošku pravdy vtom je .-)))ale neříká se tomu poroučení ale to že chlap ví že ženy mají obecně většinou pravdu a to 1% kdy se pletou jim chlap z lásky odpustí.-))
  • EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 368CZ1
    no právě ve skutečnosti to nefunguje ale každá hra by měla mít jasná pravidla a ta by měla platit jak pro silný tak slabý a s tou ženou,,možná trošku pravdy vtom je .-)))ale neříká se tomu poroučení ale to že chlap ví že ženy mají obecně většinou pravdu a to 1% kdy se pletou jim chlap z lásky odpustí.-))
    No já teda nic takového nevím :D 

Skutečnost je však taková, že v GGE je systém "silný poroučí" nevyhnutelný. Jestli za tím 800 hradem sedí žena metr 50  a na hradu 200 třeba goliáš je pak už celkem jedno ;)  200 hrádek je proti tomu silnějšímu naprosto bezmocný, uvědomují si to oba což je v obou případech + pro toho silnějšího ;)
    Nic se na tom asi nikdy nezmění.. ten kdo by o to zájem měl na to nemá prostředky.. a ten pro něhož je ta situace přívětivá s tím asi sám od sebe pohnout chtít nebude  :)
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301

Hra jasná pravidla má.
    Balík4 @ cs 1
  • AngelAn (CZ1)AngelAn (CZ1) Komentářů: 146CZ1
    upraveno 08.04.2019
    Tak dej vědět, až to ty hráče odradí :-) 
    Post edited by AngelAn (CZ1) on
  • llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) Komentářů: 251CZ1
    Ještě nikdy jsem se nesetkala s takovou bezmocí jako na této bojové hře určené hlavně dětem,např. napadání aliance v nočním klidu-vždy se to týká silných aliancí nebo nerovný boj 70 legend kdy útoky jedou 800 na mnohem slabší 200 a stejně je to pustí a jde to,naopak když jsou akce typu kůže duše,včelky tak tam to napíše příliš nízký lvl a musíte si hledat jiný cíl.Jistě každý kdo tuto hru hraje dýl ví že rozdíl je velký už jen v síni kde jsou bonusy který nízký lvl nemá ani omylem,je toho dost co mě osobně přijde nespravedlivý a ti co hru tvoří by s tím měli něco dělat,jinak odradí i dlouhohrající hráče které hra ještě baví a rádi si u ní zpříjemňují večery.
    by mě zajímalo kde si přišla na to že tato hra je určená dětem můj názor je že je to hra spíš pro odrostlejší děti tak kolem 16 až 17 let a pro dospělý 
    :)llelik45 @ cs 1
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 549CZ1
    llelik45 (CZ1) napsal(a):
    by mě zajímalo kde si přišla na to že tato hra je určená dětem můj názor je že je to hra spíš pro odrostlejší děti tak kolem 16 až 17 let a pro dospělý 
    Ještě bych dodal A pro lidi kteří jsou ochotni do toho investovat peníze 
    Jinak tě to brzo prestane bavit 
  • DruidDruid Komentářů: 955Moderator
    nikde není řečeno, že tato hra je primárně určená pro děti. Hra svá pravidla má, to, že se některým pravidla nelíbí a vytvořili si vlastní pravidla - viz noční klid, neútočení na hořící, apod., je jen domluva mezi hráči. Hra nerozlišuje legendu 1 a 800, stále je to lvl 70, i když to může vypadat nedomyšlené, když hra vznikala, nebyly legendy. Ale snad se dočkáme úprav. Ale pokud je někdo dlouhohrající hráč, jistě není malý lvl a měl čas si hrad vybudovat. 
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 713SK1
    Furt tu remcate a vyplakavate, žiadny čestný a fér útok neexistuje, to by museli mať dvaja hráči všetko rovnaké a to sa nikdy nestane. 
    Ste legenda 150 a pošle vám útok 800, tak mu nevypisuje v správach urážky, nadavky a či si honi svoje ego, nech si hlada seberovného a podobne dristy, ale majte tolko odvahy a pošlite mu ako odpoved tiež útok. 
    Že padnu, čo na tom, vojsko sa da naverbovať, mince získať, nastroje vyrobiť, alebo znova zístať v akciách.
    Vylepšujte hrady, kastelanov, veliteľov, bez toho je utok aj obrana o ničom, ak mu začnete vypisovať doslova dristy, alebo pošlete sabotaže a chytí vas, tak vas kludne može vypaliť všade, ak sa v menších alianciách neposielaju podpory pri utoku, je to chyba aliancie, nie útočníka.
    Pravidla určuje GGE, ostatne je len na hráčoch.
    Je to len hra, nie realita. Hrajte ju pre zábavu, nie pre svoje ego.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,250CZ1
    To co píšeš je hezké, ale viděl jsem kdy 150 poslala odvetu na 800 do Top aliance a následně Topka vyhlásila válku a tu menší alianci totálko rozsekala...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 713SK1
    To čo som napisal vôbec nie je pekne a vo vojne sa ide hlava nehlava, až do doby, kým to hráčov neprestane baviť. 
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • Stracka (CZ1)Stracka (CZ1) Komentářů: 170CZ1
    EET (CZ1) napsal(a):
    No já teda nic takového nevím :D 

Skutečnost je však taková, že v GGE je systém "silný poroučí" nevyhnutelný. Jestli za tím 800 hradem sedí žena metr 50  a na hradu 200 třeba goliáš je pak už celkem jedno ;)  200 hrádek je proti tomu silnějšímu naprosto bezmocný, uvědomují si to oba což je v obou případech + pro toho silnějšího ;)
    Nic se na tom asi nikdy nezmění.. ten kdo by o to zájem měl na to nemá prostředky.. a ten pro něhož je ta situace přívětivá s tím asi sám od sebe pohnout chtít nebude  :)
    Myslím, že level 8OO bude mít síň na útok, tudíž v obraně nic, což rovná síly při odvetě. Díky měničům lze získat velitele i kastelána, bomby se daj vyjezdit a obrana už taky. Sýpky a díly má jak legenda 800, tak 2OO. Takže za mě bych ani tak neřešila legendu, jako spíš sílu hráče a velikost aliance. Asi jiná podpora bude v např. Konfederaci, OS a podobně, a jiná v malé alianci o 30-ti hráčích, z toho 5-ti aktivních. Nejen do počtu deff, ale i možností ali odmen, jako jsou díly a okrasy a i zkušenosti a vědomosti o hře.
    Stracka @ cs 1
Sign In to comment.