Diskuze k plánům na 2. čtvrtletí

13»

Komentáře

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 819CZ1
    Stateční bojovníci,  

dnes jsme si uvědomili, že Rozžhavená přilba v naší dlouhodobé akci Festival jarních nocí byla nesprávně vložena do databáze a jako taková nebude řádně připsána.

Co s ní jako má bejt? Mě se normálně připsala a mám ji už i vloženou na veliteloj???

P.S. Spíš by mě zajímalo, jak se od minulejch měničů mohlo ze 600ks Pomocníčků na body, mohlo najednou stát 600 pomocníků na kouzla? Ty mě sou úúúplně k hou...
    Strad75 @ cs 1
  • DruidDruid Komentářů: 862Moderator
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Stateční bojovníci,  

dnes jsme si uvědomili, že Rozžhavená přilba v naší dlouhodobé akci Festival jarních nocí byla nesprávně vložena do databáze a jako taková nebude řádně připsána.

Co s ní jako má bejt? Mě se normálně připsala a mám ji už i vloženou na veliteloj???

P.S. Spíš by mě zajímalo, jak se od minulejch měničů mohlo ze 600ks Pomocníčků na body, mohlo najednou stát 600 pomocníků na kouzla? Ty mě sou úúúplně k hou...
    Přilbu z druhého kola? I když to přesně nedefinovali, ale asi to bude stejné jako minulý měsíc
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 819CZ1
    Druid napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Stateční bojovníci,  

Přilbu z druhého kola? I když to přesně nedefinovali, ale asi to bude stejné jako minulý měsíc
    O 2. kole tam nic nepíšou. Ale pravda, to by mohlo bejt ono. Já, že v 1. ji to připsalo:-)
    Strad75 @ cs 1
  • EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 366CZ1
    Jaghut (SK1) napsal(a):
    vedsina hracov uz prestala hrat a dalsia skupina len nakukne :D a hraju tu hru len mala skupina hracov aktivne :D takze pad rise GGS sa blizi a Hamburgu nejako si to neuvedomuju a stale veria ze presadia tuto farmu ale sa mylia cim dalej hra upadne a ani darovanie rubin od GGS nezachrania tuto hru len poriadne reformy mozu hru zachranit pokial sa da ovsem ked uz neni neskoro :D
    Nějak se mi tak podle tvých komentů zdá, že máme o5 tu čest číst slátaniny cierneho skorpiona :)
  • Messaroš (CZ1)Messaroš (CZ1) Komentářů: 38CZ1
    V druhém kole nechybí jen přilba!!! Ale je tam i jiný kámen (záměna)!!!! Takže chybí dva díly výbavy velitele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Jaghut (SK1)Jaghut (SK1) Komentářů: 25SK1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Jaghut (SK1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Jaghut (SK1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Jaghut (SK1) napsal(a):
    zmeny nezachrania tuto hru pokial budu dalsie akcie farmarske vytvarat musia v GGS naspet vratit hru ku bojovej cinosti realnych hracov a hlavne medzi serverami :) inak tato hra nema buducnost :D

:-)) .. vnější ti nestačilo? Jasně se ukázalo, že o takovou hru, na jejíž návrat marně čekáš, naprostá většina nestojí.
    pokial hraci nestoja na to je urcena big farma :D tato hra bola od zaciatku urcena na realne boje a preto my starsi hraci budeme sa dozadovat aby naspet vratili hru kde vedsinu hracov to bavilo :) ked to neurobia tak vznikne konkurecna hra a tato hra padne ako vanok :D a si nespomeneme na totu hru uz nikdy :)

Další zoufalec, co bude marně čekat na návrat něčeho, o co většina nemá zájem :-)
    vedsina hracov uz prestala hrat a dalsia skupina len nakukne :D a hraju tu hru len mala skupina hracov aktivne :D takze pad rise GGS sa blizi a Hamburgu nejako si to neuvedomuju a stale veria ze presadia tuto farmu ale sa mylia cim dalej hra upadne a ani darovanie rubin od GGS nezachrania tuto hru len poriadne reformy mozu hru zachranit pokial sa da ovsem ked uz neni neskoro :D

A i kdyby hra skončila. Posere se z toho někdo kromě tebe?
    poseru sa tak farmari :D
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,299
    Jaghut (SK1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Jaghut (SK1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Jaghut (SK1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Jaghut (SK1) napsal(a):
    zmeny nezachrania tuto hru pokial budu dalsie akcie farmarske vytvarat musia v GGS naspet vratit hru ku bojovej cinosti realnych hracov a hlavne medzi serverami :) inak tato hra nema buducnost :D

:-)) .. vnější ti nestačilo? Jasně se ukázalo, že o takovou hru, na jejíž návrat marně čekáš, naprostá většina nestojí.
    pokial hraci nestoja na to je urcena big farma :D tato hra bola od zaciatku urcena na realne boje a preto my starsi hraci budeme sa dozadovat aby naspet vratili hru kde vedsinu hracov to bavilo :) ked to neurobia tak vznikne konkurecna hra a tato hra padne ako vanok :D a si nespomeneme na totu hru uz nikdy :)

Další zoufalec, co bude marně čekat na návrat něčeho, o co většina nemá zájem :-)

poseru sa tak farmari :D

Tak jsem tě dobře odhadl
    Balík4 @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,962CZ1
    Balík4 (CZ1) napsal(aked uz neni neskoro :D

Nic se nestane.  Musíte k tomu zaujmout správný postoj. Mít v pí*či :smile:

Lien Rag

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 624CZ1
    Jaghut (SK1) napsal(a):
    zolo lukac (SK1) napsal(a):
    preco mam stale pocit ze sa tu diskutuje o uplne inej problematike ako pisalo ggs...chcu zrusit kralovske hlavne mesta nie aliancné..aspon ja som to tak cital v planoch...takze neviem preco tak horlivo nadavate a pisete o aliancnych mestach a ich zruseni...
    vyuzivame totu diskusiu ze sme nespokojny krokmi v GGS a hra ma len farmarsky nadych v hre :D slovensky narod si musi uvedomit ze radsej v boji padnut ako sa stat otrokmi :D
    existuje nový servr INT3 , nejsou tam vůbec žádné akce. A vzhledem k tomu že to je mezinárodní servr,  můžeš tam celému světu ukázat jaký jsi skvělý bojovník a né otrok :D :D :D
    Mik Mak
  • Jaghut (SK1)Jaghut (SK1) Komentářů: 25SK1
    Jaghut (SK1) napsal(a):
    preco mam stale pocit ze sa tu diskutuje o uplne inej problematike ako pisalo ggs...chcu zrusit kralovske hlavne mesta nie aliancné..aspon ja som to tak cital v planoch...takze neviem preco tak horlivo nadavate a pisete o aliancnych mestach a ich zruseni...
    vyuzivame totu diskusiu ze sme nespokojny krokmi v GGS a hra ma len farmarsky nadych v hre :D slovensky narod si musi uvedomit ze radsej v boji padnut ako sa stat otrokmi :D
    existuje nový servr INT3 , nejsou tam vůbec žádné akce. A vzhledem k tomu že to je mezinárodní servr,  můžeš tam celému světu ukázat jaký jsi skvělý bojovník a né otrok :D :D :D
    myslis ze my na slovensku sme spadnuti na hlavu ze zacneme odznova budovat ucet a za eura :D nech sa snazia v hamburgu urobit prepojenie serverov a potom mozete vy sa ukazat na ceskej strane kolky su uvas bojovnici :D
  • DruidDruid Komentářů: 862Moderator
    Jaghut (SK1) napsal(a):
    Jaghut (SK1) napsal(a):
    myslis ze my na slovensku sme spadnuti na hlavu ze zacneme odznova budovat ucet a za eura :D nech sa snazia v hamburgu urobit prepojenie serverov a potom mozete vy sa ukazat na ceskej strane kolky su uvas bojovnici :D
    o tom jsme se již bavili, ale není to možné vzhledem k tomu, že všechny servery mají vše rozmístěné na stejných souřadnicích, pokud by se servery spojily, hrady by byly překryté
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,169CZ1
    Druid napsal(a):
    Jaghut (SK1) napsal(a):
    Jaghut (SK1) napsal(a):
    o tom jsme se již bavili, ale není to možné vzhledem k tomu, že všechny servery mají vše rozmístěné na stejných souřadnicích, pokud by se servery spojily, hrady by byly překryté
    Ono by to šlo udělat, jen by v GGS musel myslet. Znám hru, kde 6 let tvrdili, že servery spojit nejdou a nakonec spojené jsou, jen to musel dělat postupně a vždycky je na 3 dny vypnout a to by tady hráče zabilo... :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Sign In to comment.