Domů Návody, tipy a triky

Připojte se k oficiálnímu discord serveru dnes!


Hledáte komunitu podobně smýšlejících hráčů, se kterými byste mohli diskutovat o svých oblíbených hrách? Nehledejte nic jiného než rodinný server GoodGame Empire Discord!


Náš server je ideálním místem, kde se můžete spojit s ostatními hráči z celého světa. Ať už si chcete popovídat o strategii, podělit se o tipy a triky, nebo jen najít nové přátele, naše komunita vám nabízí vše, co potřebujete.


A to není všechno - jako člen našeho Discord serveru budete mít také přístup k exkluzivním dárkům a dalším speciálním událostem. Je to ideální způsob, jak zůstat v obraze ohledně všech novinek a aktualizací studia GoodGame Studios.


Tak na co ještě čekáte? Připojte se k serveru GoodGame Empire Family Discord ještě dnes a začněte se spojovat s ostatními bojovníky z celého světa. Jen přejděte na https://discord.gg/goodgamestudios a připojte se k zábavě!


škodná na hře hrad cernijestrap258

ahoj chci vás upozornit na hrad cernijestrap258 tento hrad byl zcizen z naší odpočinkové aliance a heckuje se na hrady u nás se mu to podařilo a způsobil značné škody a ted se k nám nějakým divným způsobem dostává do aliance ikdyž máme zavřenou bránu dejte si na ten hrad pozor a nebete ho do aliance jelikož pak se vám tam bude snažit škodit tím,že se vám heckne na nějaký velitelský hrad díky za pochopení Azu velitel BB

Komentáře

Tato diskuze je zavřená.