Za jak dlouho zmizí účet?

2»

Komentáře

• lok25 (CZ1)lok25 (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    sakra dneska večer jsem mněl 1500 štitu dal jsem čtyři utoky na každeho šoguna po jedne vlně cca 60 štitu možna min přijdu po chvili spadky a ve skladu nula štitu i ty co jsem dal vyrabět co to je kurva za bordek to skurvene ggs už mně zčina kurva srat
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,297CZ1
    upraveno 08.04.2019
    lok25 (CZ1) napsal(a):
    sakra dneska večer jsem mněl 1500 štitu dal jsem čtyři utoky na každeho šoguna po jedne vlně cca 60 štitu možna min přijdu po chvili spadky a ve skladu nula štitu i ty co jsem dal vyrabět co to je kurva za bordek to skurvene ggs už mně zčina kurva srat
    Tak pokud jsi je nechtěně neposlal na jiný hrad, tak jedině napsat na podporu a požádat a prověření. Jinak občas pomůže relognout hru.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• jaja1955 (CZ1)jaja1955 (CZ1) Komentářů: 1CZ1
    jak mohu ukoncit hru, chci skoncit
  • Azu (CZ1)Azu (CZ1) Komentářů: 36CZ1
    jaja1955 (CZ1) napsal(a):

jednoduše přestat hrát
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,297CZ1
    jaja1955 (CZ1) napsal(a):
    Nebo rovnou napsat na odporu a požádat o smazání účtu.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Sign In to comment.