Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

rubiny

Proc neziskavam zadne rubiny ve hre koncim deni ukoly a porad nic to si mam ty rubiny porad kupovat ? asi to je jen busines od tech co tu hru udelali jde jim jen o dolace 

Komentáře

• HorusHorus Moderator Komentářů: 364
    ahoj

pri dennych ulohach musis splnit vsetkych 12 a potom dostanes 100 rubinov. Ovela viac rubinov dokazes ziskat porazenim baronov na zeleni, a na ostatnych svetoch. Taktiez ich mozes ziskat porazenim Drakov na lave, pustnych vezi na pusti, a barbarskej pevnosti na zime. 
    Nikdy sa nesprávaj k ľuďom tak ako nechceš aby sa správali ku tebe.
  • King Scorpion (CZ1)King Scorpion (CZ1) CZ1 Komentářů: 16
    I bought rubies and it all threw into alliance bank not to my account, I'm pretty pissed off: (((

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,648
    Horus napsal(a):
    ahoj

pri dennych ulohach musis splnit vsetkych 12 a potom dostanes 100 rubinov. Ovela viac rubinov dokazes ziskat porazenim baronov na zeleni, a na ostatnych svetoch. Taktiez ich mozes ziskat porazenim Drakov na lave, pustnych vezi na pusti, a barbarskej pevnosti na zime. 
    Scorpion má legendu 657, takže tuším, že to ví. Asi chce říct, že kvůli nějaké ,,chybě´´ rubíny nedostal.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

ja jsem psal ze jsem koupil v denich balickach rubiny ty co jsou za 1.99 co kupuju kazdy den a vzdycky mne aspon jednou okradou a daji to do ali pokladny a ne mne a to uz tak udelali 4 krat to je docela dost 6580 rubinu a pak 8570 rubinu to je zlodejina a ja jim nacpal do kapsy uz nekolik stovek dolaru tak co je sakra bud mi to vratte a nebo se navas muzu vykaslat a uz nic nikdy nekoupim je to zlodejina nic vic :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
    platim si predplatne hracske kupuju okrasy porad neco platim a jeste takove okradani jestli chcete vydelavat tak to dejte do poradku ja si platim za hru ktera je knicemu ? zachvili nebudete mit zadne hrace a muzete to zabalit kdyz tak budete pokracovat dal !!!
    kdyz za neco platime tak take to chceme mit tak stim uz sakra neco udelejte chci to zaco jsem zaplatil
    to nejsou zadne deni ulohy nejsem hlupak a vim co delam jsou to denni balicky ve vyprodeji
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 244
    Tak to hádám, že ti tu nikdo nepomůže.. a budeš se muset obrátit na podporu v sekci "In-game loss"
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,032
    ja jsem psal ze jsem koupil v denich balickach rubiny ty co jsou za 1.99 co kupuju kazdy den a vzdycky mne aspon jednou okradou a daji to do ali pokladny a ne mne a to uz tak udelali 4 krat to je docela dost 6580 rubinu a pak 8570 rubinu to je zlodejina a ja jim nacpal do kapsy uz nekolik stovek dolaru tak co je sakra bud mi to vratte a nebo se navas muzu vykaslat a uz nic nikdy nekoupim je to zlodejina nic vic :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
    Prosím zkontaktuj podporu. S tím tady bohužel nemůžeme pomoci :/
    Kategorie : Payment
Sign In to comment.