Matrix – nábor pro nový začátek

Ahoj,
Určitě jste si někteří všimli, že z čelních pozic naše ali vymizela díky úbytku hráčů.
Je to důsledek prohrané války, kterou nám na podzim vyhlásila Koalice (už je to minulost a nebudeme to tu znovu otevírat).
Důsledky války byly dvojí, jednak jsme přišli o nemovitosti (metra…), a tak jak to po prohraných válkách bývá, lidi začali odcházet jinam.
Věřím, že už jsme se stabilizovali a můžeme se dát rozvíjet, resp pomaličku vracet na ztracené pozice.
Návrat nepůjde bez dalších hráčů, proto máte možnost se k nám přidat.
Co můžeme nabídnout.
- Jsme aktivní aliance, a i v malém počtu se dokážeme umisťovat v TOP20 v akcích a tím pádem získávat odměny pro hráče
- Máme spoustu zkušeností, o které se umíme podělit
- Pomáháme si – s námi jde stavění rychleji, silnější hráči mají spoustu volných surovin
- Umíme obstarat vesnice pro ty co jich mají málo a sehnat 8čkové základny na jídlo pro ty co nemají
Co můžeš nabídnout ty.
- Určitě dobrou náladu
- Zapojit se aktivitou (většina z nás je na hře každý den, ale umíme si i od hry odpočinout)
- Být ochoten občas něco investovat (ali bonus 88Kč měsíčně by neměl nikoho zruinovat)
P.S. Něco z toho, co se o nás povídá určitě není pravda

Pokud budete mít zájem pište mě nebo náborářům, uvítáme jak protřelé bojovníky, a tak i hráče, co toho zatím moc nenahráli.

Těšíme se na vás
Olda
olda dolina @ cs 1

Komentáře

• Harald V. (CZ1)Harald V. (CZ1) Komentářů: 174CZ1
    Oldo, 
    obávám se že do Vaší aliance nepůjde moc hráčů. Proč? Všem vadí Hanka :-)
    Pro kritiku mého popisu byl popis zrušen. 
  • olda dolina (CZ1)olda dolina (CZ1) Komentářů: 35
    Harald V. (CZ1) napsal(a):
    Oldo, 
    obávám se že do Vaší aliance nepůjde moc hráčů. Proč? Všem vadí Hanka :-)

Ta ty roky jsem byl asi v 6 aliancích a hrál se spoustou hráčů.Máš pravdu, že Hanka někomu nesedí, ale spíš je to živená kauza a někteří jen papouškujou a ví kulový.
    olda dolina @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 662CZ1
    tak třeba já osobně nemám s Hugolínkem nejmenší problém....ba naopak mi několikrát pomohla. Ale hráči jsou stejní jako v reálu....ne každý kdekomu sedne a výjimkou nejsou ani nadávky a pomluvy. A upřímně i já si vyliju zlost a vztek raději tady na hře...jediné co se mi tak může stát že dostanu na zádel a zahořím  :D :D

Držím palce při obnovení aliance. :)
    Mik Mak
  • StrongBlack134 (CZ1)StrongBlack134 (CZ1) Komentářů: 48CZ1
    Jak jste si mohli nechat vyfouknout nazev ali Matrix®?
    StrongBlack134 @ cs 1
  • Mentolka01 (CZ1)Mentolka01 (CZ1) Komentářů: 72CZ1
    Matrix® ??? vždy to byl jen Matrix a pokud vím, nikdo jim název nevyfoukl, ale to je tady trochu mimo ,ne?
    Mentolka01 @ cs 1
  • Harald V. (CZ1)Harald V. (CZ1) Komentářů: 174CZ1
    tak třeba já osobně nemám s Hugolínkem nejmenší problém....ba naopak mi několikrát pomohla. Ale hráči jsou stejní jako v reálu....ne každý kdekomu sedne a výjimkou nejsou ani nadávky a pomluvy. A upřímně i já si vyliju zlost a vztek raději tady na hře...jediné co se mi tak může stát že dostanu na zádel a zahořím  :D :D

Držím palce při obnovení aliance. :)
    Ano, já samozřejmě palce také držím, jen prostě nemá rád Hugolínka, tím to hasne.
    Pro kritiku mého popisu byl popis zrušen. 
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,993CZ1
    Proč je moje vyjádření pod Karlem Vackem? Karle ty si to napsal?
     Ale na tom nesejde. Kdo ma rád lidi tohle neřeší..
    Lien Rag

• player277199771 (INT3)player277199771 (INT3) Komentářů: 1INT3
    Ahoj,
    ráda bych se přidala do aliance. Momentálně bojuji s tím, že mi server nabízí jenom francouzské :D a nevím, jak přemístit hrad, abych byla blíže českým. Každopádně Vaše aliance se mi líbí a chtěla bych se přidat :)
  • kraken52 (CZ1)kraken52 (CZ1) Komentářů: 87CZ1
    Ahoj,
    ráda bych se přidala do aliance. Momentálně bojuji s tím, že mi server nabízí jenom francouzské :D a nevím, jak přemístit hrad, abych byla blíže českým. Každopádně Vaše aliance se mi líbí a chtěla bych se přidat :)
    přesunout to nejde, musíš hrát od nuly na cz serveru pokud k nim chceš.
Sign In to comment.