HTLM5 - chyby

11214»

Komentáře

 • Redy (CZ1)Redy (CZ1) Komentářů: 158CZ1
  z německého fora

  Stateční válečníci,  

  měli jsme přes noc od včerejška, pátku, 26.04. do dnes, sobota 27.04. Obdrželi několik zpráv od hráčů DE1 o technických problémech a problémech, které uvádějí, že ve hře chybí kontroly. 

  Poté, co většina hráčů zpočátku podezřila z našeho průzkumu ve hře Kingdom Kingdom In-Game Survey, rozhodli jsme se ho vypnout globálně po tom, co jsme se o tom dozvěděli dnes ráno. 
  Problém bohužel přetrvává, což naznačuje, že průzkum nebyl zodpovědný za technické otázky. Nastávající problém pro DE1 je bohužel mnohem více, což naznačuje technickou příčinu jinde.

  V našem dalším vyšetřování jsme si všimli, že se jedná o problém, který se zjevně vyskytuje převážně v naší verzi HTML5 . Doporučujeme proto přepnout na verzi Flash hry , jakmile narazíte na takové problémy! K verzi Flash hry můžete přistupovat pomocí následujícího odkazu:  https://empire.goodgamestudios.com/flash/

  V současné době pracujeme na tom, abychom tento technický problém vyřešili co nejdříve. Omlouváme se za vaše okolnosti !!! 

  S pozdravem, 
  Wylko

  zde je originál

  https://community.goodgamestudios.com/empire/de/discussion/363284/momentane-technische-probleme-im-spiel-27-04-19


 • Děkujeme, Redy.

  (Je smutné že se takovéto informace nedostávají včas ke všem hráčům, kterých se to týká. I na tomto příkladu je vidět, jak firmě záleží na klientech)
  Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
Sign In to comment.