Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

HTLM5 - chyby

113

Komentáře

• sebinko555 (SK1)sebinko555 (SK1) SK1 Komentářů: 13
    cely ten system a flash co nainstalovali stoji za velke hovno s prepacenim,ak ste si vsimly vsetko dobre co bolo len d....... a len sa tahaju peniaze za rubiny
  • sebinko555 (SK1)sebinko555 (SK1) SK1 Komentářů: 13
    su to len same sluby od Zoe ,strazca aristokracie sa mal vratit v juli 2018 !!
    vrati sa -nie?? dali nejake kozusinky,a menavca ,same blbosti postavene na hlavu a ak to pôjde takto tak kto si pamäta ked bol straj voci nim a skoro cela mapa ruzova tak vymazavali aj tu komentare v momente aby hraci nevedeli medzi sebou komunikovat
  • KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) CZ1 Komentářů: 136
    upraveno 21.03.2019
    Dnes mám problém s funkčností hry i já. Od nástupu HTML to normálně šlo až do aktualky. Hraji nomády a najednou vojsko za sebou nechává bílý pruh když se vrací od nomáda nebo k němu jedou. Samozřejmě ten pruh překryje ostatní tábory a následuje klasické vymazání paměti a obnova hry. No a pořád dokola. Někdy to samo zmizí, jindy ne. Také samotné tábory mi blikají (hoří a najednou nehoří a po špiu opět hoří a musím to uhasit).

Upozorňuji, že to normálně šlo až do dneška.

• Harald V. (CZ1)Harald V. (CZ1) CZ1 Komentářů: 174
    KerryMary (CZ1) napsal(a):
    Dnes mám problém s funkčností hry i já. Od nástupu HTML to normálně šlo až do aktualky. Hraji nomády a najednou vojsko za sebou nechává bílý pruh když se vrací od nomáda nebo k němu jedou. Samozřejmě ten pruh překryje ostatní tábory a následuje klasické vymazání paměti a obnova hry. No a pořád dokola. Někdy to samo zmizí, jindy ne. Také samotné tábory mi blikají (hoří a najednou nehoří a po špiu opět hoří a musím to uhasit).

Upozorňuji, že to normálně šlo až do dneška.

EET i já ti děkujeme, protože to téma nesmí oschnout. Takže víme že v té akutalizaci něco pokazili. 
    Pro kritiku mého popisu byl popis zrušen. 
  • EET (CZ1)EET (CZ1) CZ1 Komentářů: 364
    Harald V. (CZ1) napsal(a):

EET i já ti děkujeme, protože to téma nesmí oschnout. Takže víme že v té akutalizaci něco pokazili. 
    Za mě neděkuj, to smí jen můj mluvčí kterého nemám ;)
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,194
    upraveno 21.03.2019
    Jediné co brzdí chod hry razantně, je výkon daného kompu a připojení. Kosmetické úpravy příjdou. Zřejmě. Ale už se to nemusí dolaďovat s adobe. Však nevíte jak způsobili x krárt kolaps celé hry? A ta hnusná grafika byla i na flashi. Beztak ji každý normální, co chtěl výkon má fajfknutou jen na minimum a bez "součástí vagíny" (pi*ovin). ;-)

Budte rádi, že to eště před koncem podpory flashe stihli. Sice maj dva roky zpoždění minimálně, ale aspon něco :)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

EET (CZ1) napsal(a):
    Harald V. (CZ1) napsal(a):

Za mě neděkuj, to smí jen můj mluvčí kterého nemám ;)
    Od kdy nemá Vláda mluvčí? :-D
  • king julo (SK1)king julo (SK1) SK1 Komentářů: 1
    Ahoj, môzete niečo spraviť s touto hrou? úplne mi seká,buguje a laguje celá hra je to nehratelné, rozmýšľam že dám koniec hre ak to pôjde aj nadalej takto.

a teraz v poslednej dobe mi už úplne že blbne celá hra.

som na hrade chcem ísť na mapu sveta a 800políčok ma hádže preč, ked sa chcem vrátit nejde mi to, chcem ísť na hrad a zmizne mi všetko budovy,hradby úplne všetko.Poslal som 4útoky na vrany a ani jeden som nevidel, na mape ani v prehľade cestovania.
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 942
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Jediné co brzdí chod hry razantně, je výkon daného kompu a připojení. Kosmetické úpravy příjdou. Zřejmě. Ale už se to nemusí dolaďovat s adobe. Však nevíte jak způsobili x krárt kolaps celé hry? A ta hnusná grafika byla i na flashi. Beztak ji každý normální, co chtěl výkon má fajfknutou jen na minimum a bez "součástí vagíny" (pi*ovin). ;-)

Budte rádi, že to eště před koncem podpory flashe stihli. Sice maj dva roky zpoždění minimálně, ale aspon něco :)
    A co dělali 2 roky ??? i ve flashi samé chyby které neodstranovali jen vymýšleli další blbosti aby ještě více vydělali 
    Hra jde do kopru a koncem flashe skončí i GGS nebo to ty neschopní soudruzi nestihnou vyladit 
    Kvuli nějaké nefunkční hře nebude min 50% hráču kupovat nové nadupané PC a nové mobily 

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,558
    Bylo by možné napsat GGS, aby tu svojí HTML ptákovinu opravili tak, aby bylo možné označit a kopírovat text z chatu, SZ, nástěnky...?
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• EET (CZ1)EET (CZ1) CZ1 Komentářů: 364
    S novým PC mi problémy s grafikou pominuly. Sice načítání je stále pomalejší, ale grafika spíš naopak ostřejší. Pohyb po mapě je plynulejší ale občas se kousne:-)

AMD Ryzen5
    grafárna nvidia geforce GTX 1050
    8GB RAM

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 942
    EET (CZ1) napsal(a):
    S novým PC mi problémy s grafikou pominuly. Sice načítání je stále pomalejší, ale grafika spíš naopak ostřejší. Pohyb po mapě je plynulejší ale občas se kousne:-)

AMD Ryzen5
    grafárna nvidia geforce GTX 1050
    8GB RAM

Takže konečne víme kde je problém U nás 
    Rešení je jednoduché Koupit novej nadupanej Notas za 30 000Kč a GGS poběží jak hodinky :D
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):

A co dělali 2 roky ??? i ve flashi samé chyby které neodstranovali jen vymýšleli další blbosti aby ještě více vydělali 
    Hra jde do kopru a koncem flashe skončí i GGS nebo to ty neschopní soudruzi nestihnou vyladit 
    Kvuli nějaké nefunkční hře nebude min 50% hráču kupovat nové nadupané PC a nové mobily 

Nic!!

Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

HTML ptákovinu eventuálně opraví tak, že ty si zajdeš na zmrzku. A už se nevrátíš. Jinak nevím, co tu reklamuješ?
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Včera mi přišel mail, ostatně asi jako všem z Vás.
    https://ctrlv.cz/Y3Oj
    "můžeš zaznamenat vyšší kvalitu různá vylepšení výkonu"
    -
    ne, nemůžu. 

upraveno 20.04.2019
    My co volali po HTML5 budem volat dál. Pracuje na tom někdo prosím? Není to až tak zásadní, ale je to třeba...

Co se týče tohohle formátu, až na výhrady, co tu říkám mi to vyhovuje. Jo, je to náročnější na HW. V současnosti je to asi hezčí na fujflashi. A co?Za pár měsíců budete stejně bez flashe. Tak formujte požadavky sem..
    Post edited by Lien Rag (CZ1) on
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Redy (CZ1)Redy (CZ1) CZ1 Komentářů: 171
    Ahoj.
    Nevím, kam to písnout, tak že sem.
    Proč hra sama od sebe začla fungovat na Flash místo HTML, překontroloval jsem všechny prohlížečě a je to na všech aniž bych někde něco přepnul či udělal jinou zhovadilost.
  • rosealgernon (CZ1)rosealgernon (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    taky tak :(

rosealgernon @ cs 1
  • Taky. Restartem.

Win8.1
    Opera.
  • RUBINOVYHOST (CZ1)RUBINOVYHOST (CZ1) CZ1 Komentářů: 40
    aha , bezva tak nejsem jedinej komu to automaticky spouští ve Flash
    a doufám teda , že to aby hra šlapala v HTML "už" nějak opravujou . 
    Po počátečním zrychlení - na furt dost tragickou pomalost
    odezvy a nutnosti nastavit profil na monitoru aby se na to šlo koukat 
    mi to začalo postupně dělat v HTML to co před tím ve Flash ,
    tj většinou už po 20 minutách postupně zamrzat ( podle aktivity atd )
    a po max hodině posílání útoků , stavbě nebo syntéze jsem musel
    restartovat hru i prohlížeč , jinak se to zpomalovalo dál-případně spadlo .

Win 7, chrom , ale sestava spolehlivá , pamět' velká! + R..Boost flashkou
    rychlost připo bud' stabilní 100Mb/s nebo 120Mb/s -ta už tak stabilní není .
    ( Grafika o 4 řády lepší než zbytek pc a to jsem zbastlil já tk vím , že maká ) 
    malá-velká-huba . (Jsem) ten který mluví hodně a poví toho málo .  Jaro Zuřivý 2013   
Sign In to comment.