Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Vojaci z pevnosti (Tvrz) odisli za babami?

Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) INT3 Komentářů: 175
upraveno 03.03.2019 v Otázky k Empire
na noc som dal utocnych vojakov do pevnosti-tvrze ale rano tam uz neboli a boli normalne k dispozicii na utocenie
mozu samovolne opustit posadku? alebo do tvrze sa tam davaju len na cas a po urcitom case automaticky odidu prec? Aky dlhy cas tam zotrvaju a po akom case odidu si rozhybat kosti? nevedia to tam vydrzat ci co?
alebo ako je to vlastne

druha otazka
ked robim utok tak si presne mozem nastavit ze akych vojakov a kolko pouzijem a tiez ake prostrieky im dam (rebriky veze stity atd)
preco si rovnako presne nemozem nastavit aj obranu? ze presne ktory vojak kde ma ake miesto? namiesto toho tam vidim len percenta ako rozdelit kridla a stred
a precizne sa da nastavit len obrane prostriedky (sipy kamene obrana brany atd)

Komentáře

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,775
    Vojáci ve tvrzi jsou vždycky použitelní k útoku a pokud je k útoku použiješ, tak už se do tvrze nevrátí. Tolik z mého staršího pozorování, vlastně nevím, jestli to tak fungovat má, nikdy jsem tvrz aktivně nepoužíval, tak jsem to ani neřešil :-D

Obrana je nastavená tak, že se vždycky použijí nejsilnější vojáci vybraného typu (blízko/dálka), poměr blízko/dálka jde nastavit ikonkou hned nad nastavením prostředků, kdyby sis nevšiml. Moc nevidím důvod nastavovat ručně konkrétní vojáky, není moc případů kdy by mělo smysl vojáky na hradbách měnit za slabší a když už by to z nějakého důvodu potřeba bylo, stačí je někam odeslat na jiný hrad nebo na podporu. 
  • Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) INT3 Komentářů: 175
    upraveno 03.03.2019
    poměr blízko/dálka jde nastavit ikonkou hned nad nastavením prostředků, kdyby sis nevšiml. 

no to je pre mna nova informacia, dakujem

tiez som nevedel ze vojakov z tvrdze viem priamo pouzit do boja

lebo mne sa nezobrazuju pri utoku ti ktori su v Tvrdzi, dal som tam Obrancov, cize Halapartnikov a Lucistnikov aby som ich nahodou neposlal do boja

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,420
    Misojogi (INT3) napsal(a):
    poměr blízko/dálka jde nastavit ikonkou hned nad nastavením prostředků, kdyby sis nevšiml. 

lebo mne sa nezobrazuju pri utoku ti ktori su v Tvrdzi, dal som tam Obrancov, cize Halapartnikov a Lucistnikov aby som ich nahodou neposlal do boja

Tak jsem si ji postavila, abych se na to podívala... vojáci z tvrze jdou normálně poslat do útoku, jak psal Leafeon, a nejsou nijak speciálně označeni... 

V tvrzi by měli zůstat až do odvolání, pouze v případě dobyvačného útoku na základnu brání i vojáci, co jsou v tvrzi, takže mohou zemřít a v takovém případě z ní samozřejmě zmizí - pokud nešlo o tenhle případ, pak půjde nejspíš o chybu. Dej prosím vědět, pokud se to stane znovu :) 

Ukryt

nasiel som len v archive, takze davam sem

myslel som ze je to nieco ako ked rozsirim sklad o dalsich 750 jednotiek a ze tam mozem ukladat ale len jednu surovinu cize potrebujem tri ukryty, jeden na jedlo druhy na kamen a treti na drevo, zial ta ikonka nic nerobi, dokonca ani nezvysuje VP

Moze mi niekto vysvetlit ze aky ma vyznam a ze co s nou mam ako robit ? len mi zabera miesto ....

Urcity ukryt by mal byt aj v hrade, nasiel som v diskusii ze v kruhovej ponuke hradu je moznost ulozit suroviny, ale mne sa nic nezobrazuje (zeby az od nejakeho vysokeho levelu?)

upraveno 06.03.2019

Úkryt a zřejmě i to, o čem mluvíš u hradu, znamená, že určité množství surovin (které se “vejdou” do úkrytu - každopádně není možné je tam nijak umístit, zkrátka v něm jsou tak nějak “virtuálně”) nemůže být vyrabováno, ani pokud by měl být útočník schopen dané množství surovin odnést (na základě jeho rabovací kapacity)... ve většině případů jsou úkryty zbytečné :)

kde sa vlastne nachadza SKLAD vybavenia (helmice zbrane prilby atd ?)

da sa nejako zvacsit? alebo to co je nad nejaky pocet proste o to pridem?

Sklad vybavení není nijak "hmatatelný" (není to žádná budova) a zvětšit se nedá - je tam trochu místa nad maximální kapacitu, aby hráči pokud možno nepřicházeli o odměny z událostí, ale pokud získáš vybavení nad limit, přijdeš o něj.

• Apollón (CZ1)Apollón (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    Zoe napsal(a):

Tak jsem si ji postavila, abych se na to podívala... vojáci z tvrze jdou normálně poslat do útoku, jak psal Leafeon, a nejsou nijak speciálně označeni... 

V tvrzi by měli zůstat až do odvolání, pouze v případě dobyvačného útoku na základnu brání i vojáci, co jsou v tvrzi, takže mohou zemřít a v takovém případě z ní samozřejmě zmizí - pokud nešlo o tenhle případ, pak půjde nejspíš o chybu. Dej prosím vědět, pokud se to stane znovu :) 
    Tvrz je momentálne k ničomu, vložíš do nej vojsko a ked posielas podporu, tak ti proste odtial odidu, neustale ich tam musis vkladat, takze pri dobyváku si musíš stale kontrolovať, či ich tam máš. A to ešte neviem, ale odskúšam, či ti nevylezú aj pri normálnom útoku.
    Apollón @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,661
    Do tvze uklízím vojáky útočníky když mám na základně tolik vojáků, že bych je tam nemusel uživit. Takhle jsou útočníci na HH v bezpečí v případě něčí návštěvy. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Honza80 (CZ1)Honza80 (CZ1) CZ1 Komentářů: 252
    Tvrz je moc dobrá věc na ochranu základny,já mám postavený 5 lvl a tady se kradou základny nízkýma lvl a to ted nikdo nebude mít nárok
    Apollón (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

Tvrz je momentálne k ničomu, vložíš do nej vojsko a ked posielas podporu, tak ti proste odtial odidu, neustale ich tam musis vkladat, takze pri dobyváku si musíš stale kontrolovať, či ich tam máš. A to ešte neviem, ale odskúšam, či ti nevylezú aj pri normálnom útoku.
    Ono je hrozně super vyjadřovat se k tématu, které je přes rok staré... :D 
    Každopádně furt platí, že nevylezou ani při normálním útoku - kdyby ano, tak přeci ta tvrz úplně ztratí svůj smysl (kterým je právě uchránit pár vojáků před smrtí) :) 
Sign In to comment.