Vnějši Kralovstvi

2»

Komentáře

• matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 354CZ1
    no GGS s celkem dobre a zajímavé akce ted udelala rubínovej šunt,ať se tam klidne blbouni za ty rubíny mastí,jen bych chtel vedet jestli to melo lepší vynos pro GGS než ta první verze,dost pochybuju že se ted utrácí víc rubínu protože i teem co by neco treba utratili to znechutili po par hodkach akce hráči co jsou do tohohle schopni vrazit ranec penez,príšte se tam max prihlásím a pokud to bude stejnej system víc tam nevlezu,ušetrím peníze i nervy
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,311

Z dlouhodobého hlediska hlavně nemá budoucnost hra, které se nedá hrát na mobilech a tabletech s rozmazanou grafikou připomínající začátky herního odvětví.

Omezení zisku soch s rozdílem lvl. je nereálný. První den byl jeden hráč lvl.70. Kde vezme sochy? Bude pak výhodnější být stále nízký lvl. Pokud se nesmíříte s tím, že hra kopíruje realitu, kde si dnes můžeš koupit už cokoli, tak raději s tím sekněte.

Balík4 @ cs 1
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 564CZ1

Ty DEMENTI z Hamburgu spustili absolutne nefunkčej Html a myslí si že jim hráči poradí jak to vyladit ???

Chtějí jen vydělávat a jejich chamtivost už nezná meze Akce typu liga a vnejší je jen o penězích a jejich duté hlavy si myslí že i nadále budou jen hrabat a nic funkčního a zajímavého pro všechny hráče nespustí?

Prosba pro modíky prosím preložte to a pošlete jim to

A je mi u ... jestly dostanu BAN :D

• Zvonilka (CZ1)Zvonilka (CZ1) Komentářů: 61CZ1

Řešení na dědictví existuje, a to ve stylu myšlenky mravenčí polepšovny. A samozřejmě i s metodami, které ovšem v normální hře považuji za nemorální a podlé. Nemá to s nějakým rytířstvím nic společného, proto jestli to pro příště zůstane ve stejné podobě, už sem nepůjdu. Kazí mi to charakter. Chci férovou hru a ne pay to win, nebo buď podlej a vyhraj.

jenže GGS nejde o nic jiného jen o prachy Na vnejším nejde ani o rozdíl lvl když hráč urovně 27 a nemá ani hrad na ledu má 450k dědičství a na HH 2500 obrany ? A hráč urovně 52 hoří ? Bez kreditky to nemá cenu a jsem zvědavej kdo jim tam příště pujde anebo vymyslí další hovadinu jak tahat z lidí peníze

dnes mezi 19:45 - 20:15 proběhne údržba serveru - pouze vnějšího království, normálních serverů se netýká! Předpokládaná doba trvání je zhruba 15 až 30 minut. Dojde k opravě kritické chyby, kterou jsme zaznamenali ve Vnějších královstvích. 
    Múže tu chybu někdo upresnit ?

Moje nejvetší chyba byla že jsem tam vubec vlez :D 
  • Luculus (CZ1)Luculus (CZ1) Komentářů: 319CZ1
    Asi se jim kriticky sekl Paymentshop :-)) Jinou chybu by po pracovní době neopravovali  :-)))))
    Luculus @ cs 1
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 895CZ1
    Vnější království? Původně vcelku "solidní" akce, kdy bez  větších financí, bez většího mrhání času, se za jistejch okolností dalo uhrát v klidu TOP 1k. A to byl asi ten problém.
    Nyní? Člověk tam vleze, nevšimne si, že je zrušen vstupní holub, a po 30ti min , co u toho po přihlášení nebyl,  se dočte asi 15x Obrana prohra. Tak si naivně začne verbovat za "darované" 2k latek, aby bylo čím jet na věže... No a než se to doverbuje, sousedi, co sou 3-4 daleko, vás o to zas připravěj.
    No. A nyní. Nejsou zlatky, nenjsou pinčle, tak jak vyrazit aspon na věže? No přece. Nakup ruble...
    Dík,tak tohle fakt nee.

Imho. "Krása" byl pohled, asi 3 hod po spuštění Vnějšího, na tabulku lvl. Už byli 4 hráči s lvl 70. Při 1. a 2. akci to trvalo +-2 dny, než se tam borci prorubínovali:-)
    Strad75 @ cs 1
  • standa28 (CZ1)standa28 (CZ1) Komentářů: 9CZ1
    Tato poslední akce VK,je snad nejhorší,od vzniku této hry.Jesti jste to postavili na pěnězích tak jste spustili lavinu pro němčoury a rusáky.Tak jste tuto hru měli spustit jen pro ně.Zde neplatí žádná pravidla atd.Je zbytečné vyjmenovávat všechny nedostatky,protože jich je tolik,že bych strávil dvě hodiny.u tohoto počítače a nebylo by to k ničemu.Těžkej propadák,a zbytečná ztráta času.Přemýšlím,jestli s touto hrou neskončím.
    standa28 @ cs 1
  • David001 (CZ1)David001 (CZ1) Komentářů: 27CZ1
    EET (CZ1) napsal(a):
    Janko.65 (CZ1) napsal(a):
    Kde to mám podepsat?
    Asi tak no..

Poprvé jsem tam byl celkem aktivní a docela mě to i bavilo.. 
    Podruhé jsem se tam párkrát přihlásil a to bylo skoro vše. Spíš to způsobil nedostatek času a chutě rozvíjet něco o co zas přijdu.. už se mi to trochu omrzelo.
    Teď ani nemám založený hrad.. nestojí mi to za to..

Schválně s čím přijde GGS v příštím kole.. akce se bude opakovat prakticky pořád, založení hradu bude stát 10k rubínů.. velitelé za zlatky nebudou... 
    Buď dají hráči jasně vědět, že na tohle jim budou péct, nebo za chvíli zmizí možnost hrát zdarma úplně..
    byl sem tam kazdy den, a stacil sem nahrat 35tis. zlataku, jako 22levl na me jezdili DE 70levli, tam to bylo jen o stesti komu dali pokoj, jinak se to neda hrat. a samuraje zase nedali do smaragdove vyzvy, hra uz neni co byla a myslim ze uz to nenapravi, protoze odejdou vsichni hraci a zustane tu par co do toho rvou penize.
  • David001 (CZ1)David001 (CZ1) Komentářů: 27CZ1
    vnejsi kralovstvi proste nevychytali, je to hra jen pro ty co sypou.

standa28 (CZ1) napsal(a):
    Tato poslední akce VK,je snad nejhorší,od vzniku této hry.Jesti jste to postavili na pěnězích tak jste spustili lavinu pro němčoury a rusáky.Tak jste tuto hru měli spustit jen pro ně.Zde neplatí žádná pravidla atd.Je zbytečné vyjmenovávat všechny nedostatky,protože jich je tolik,že bych strávil dvě hodiny.u tohoto počítače a nebylo by to k ničemu.Těžkej propadák,a zbytečná ztráta času.Přemýšlím,jestli s touto hrou neskončím.
      Nepřemýšlej a přestaň to hrát. Ano .. pokud si dáš jako cíl být mezi prvními 10ti z 80ti tisíc tak to asi nějakou korunu stát bude. Pokud budeš mít nižší cíl, tak třeba být do 5000 nebyl velký problém. Bez finanční injekce se dalo dostat i do 1000. Ale jednodušší je říct, že je to všechno špatně. Nepřemýšlet jak bych mohl získat nějaký bod navíc. Fňukat že nejsou žádná pravidla, že se to bije hlava nehlava. Co by to chtělo .. noční klid?
    Balík4 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Vnější království? Původně vcelku "solidní" akce, kdy bez  větších financí, bez většího mrhání času, se za jistejch okolností dalo uhrát v klidu TOP 1k. A to byl asi ten problém.
    Nyní? Člověk tam vleze, nevšimne si, že je zrušen vstupní holub, a po 30ti min , co u toho po přihlášení nebyl,  se dočte asi 15x Obrana prohra. Tak si naivně začne verbovat za "darované" 2k latek, aby bylo čím jet na věže... No a než se to doverbuje, sousedi, co sou 3-4 daleko, vás o to zas připravěj.
    No. A nyní. Nejsou zlatky, nenjsou pinčle, tak jak vyrazit aspon na věže? No přece. Nakup ruble...
    Dík,tak tohle fakt nee.

Imho. "Krása" byl pohled, asi 3 hod po spuštění Vnějšího, na tabulku lvl. Už byli 4 hráči s lvl 70. Při 1. a 2. akci to trvalo +-2 dny, než se tam borci prorubínovali:-)
    Další akce kterou GGS spustilo jen kvuli tomu aby se ještě více nahrabali a nezáleží jim na spokojenosti hráču 
    Ještě den pred koncem jsem se držel Top1000 Nakoupil jsem pár rubínu a měl otevřené už i ohen Dalo se vyjezdit tam celkem dost zlatek Ale k čemu to bylo Když mi 3000 obrany na HH sundali v noci Hu utokem  ??? cca jelo 10 utoku Nejprv shazováky a pak legendy Nakonec vyrabovali vše 
    Pak jsem se na to vykašlal 

Jsem zvědavej jak to GGS vylepší :D aby se ještě více nahrabali 
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Dík,tak tohle fakt nee.

Další akce kterou GGS spustilo jen kvuli tomu aby se ještě více nahrabali a nezáleží jim na spokojenosti hráču 
    Ještě den pred koncem jsem se držel Top1000 Nakoupil jsem pár rubínu a měl otevřené už i ohen Dalo se vyjezdit tam celkem dost zlatek Ale k čemu to bylo Když mi 3000 obrany na HH sundali v noci Hu utokem  ??? cca jelo 10 utoku Nejprv shazováky a pak legendy Nakonec vyrabovali vše 

Dělali jste to stejné? Celá ali na jednoho?
    Balík4 @ cs 1
    Jaghut (SK1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Dík,tak tohle fakt nee.

nijak nevylepsia potrebuju trafenych hracov ktory kazdy mesiac platia a stavaju vsetko od znova a hraci so svojho servera nemozu any army ani zdroje preniest do vonkajsej rise :D tak tato udalost je len na okradanie hracov stvorena a nie na realne boje :D zmena by musela dost taka zeby kazdy hrac mohol so svojho servera preniest army zdroje do vonkajsej rise aj svojych kastelanov a velitelov a vtedy by mala hra smrc :D inak je tato udalost o nicom :D

A když tě vyslyší a budeš si moci přesunout vše do vnější říše, tak tady za 14 dní budeš naříkat zase :-)
    Balík4 @ cs 1
  • bodo01 (CZ1)bodo01 (CZ1) Komentářů: 24CZ1
    tak jsem ho taky zkusil a příště sem nelezu, stupidní, tak pro kreditkové masturbátory
    bodo01 @ cs 1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Jaghut (SK1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Dík,tak tohle fakt nee.

nijak nevylepsia potrebuju trafenych hracov ktory kazdy mesiac platia a stavaju vsetko od znova a hraci so svojho servera nemozu any army ani zdroje preniest do vonkajsej rise :D tak tato udalost je len na okradanie hracov stvorena a nie na realne boje :D zmena by musela dost taka zeby kazdy hrac mohol so svojho servera preniest army zdroje do vonkajsej rise aj svojych kastelanov a velitelov a vtedy by mala hra smrc :D inak je tato udalost o nicom :D

A když tě vyslyší a budeš si moci přesunout vše do vnější říše, tak tady za 14 dní budeš naříkat zase :-)
    Nevyslyší nebo by pak nic nevydělali 
  • beruška8 (CZ1)beruška8 (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    nechápu proč mám na vnějším království dva hrady a to už od té doby co jsem si hrad vylepšila v rámci úkolu na 2,hned potom naskočil druhý a mám ho tam pořád..
Sign In to comment.