Domů Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Nevěřím, že chválím GGS..

Ahojte,
Tímto bych chtěl pochválit a poděkovat GGS za posledních pár změn, co udělali... Ikdyž totálně zničili PvP boje, udělali miliony zbytečností které jen tahají z lidí peníze, poslední aktualizace mi přijde jako vydařená, konkrétně žebříček v lize a odměny v klání.
Odměny v klání - za toto velká pochvala, dělal jsem na to nejeden návrh, a konečně se odměny změnili, a co si budem, např. 50 tokenů vylepšení za top 100 nebo 300 ohonů a k tomu XXX rubl. vlajek, nebo štítové zdi apod., to už jsou pro mě o dost více motivující odměny než 5+5 ks královské stráže, takže za to dost cením..:)

A pořadí v lize - ze začátku ligy jsem měl téměř totožnou skupinu jako minule, tak jsem myslel, že s tím GGS nic neudělal, ale dnes začala další akce, a ono rozlosování vážně funguje. Jsem ve skupině, kde všichni máme stejné/podobné medaile, a není to jen podle síly a lvl, mám tu i lvl pod 70.. Konečně se tak alespoň trošku vymaže to, že by byl první lvl 40 co je půl hodiny na hře, a to se mi líbí..:)

Snad budu mít více pozitivních pocitů z aktualizací než jen jednou do roka.:)

Maty
MATY2000, CZ1
LO

Komentáře

• Harald V. (CZ1)Harald V. (CZ1) CZ1 Komentářů: 174
    Mates dovolím si tě citovat: mám tu i lvl pod 70.. Konečně se tak alespoň trošku vymaže to, že by byl první lvl 40 co je půl hodiny na hře, a to se mi líbí..:)

Takže jsi líný jezdit proti 800 legendárním? 
    H.

Pro kritiku mého popisu byl popis zrušen. 
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,313
    Jaghut (SK1) napsal(a):
    novych vojakov chvalim ale nechvalim dizajn vojakov ako vyzeraju :D vidno ze sporili na farbe  a dalsia vec je to stale len o farme tato hra nic unikatne nove neurobili takze mozu tuto hru kapitalisty v Hamburgu zabalit neni zaujimava ani uz hracov vedsinu uz nebavy hrat tuto hru .

Nic unikátního neudělali? :-))))) .. a co by sis třeba představoval aby to bylo unikátní?

Většinu to nebaví .. asi včetně tebe a přesto to hrajete dál :-) Nějaký druh masochismu?

Balík4 @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,313
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Ahojte,
    Tímto bych chtěl pochválit a poděkovat GGS za posledních pár změn, co udělali... Ikdyž totálně zničili PvP boje, udělali miliony zbytečností které jen tahají z lidí peníze, poslední aktualizace mi přijde jako vydařená, konkrétně žebříček v lize a odměny v klání.
    Odměny v klání - za toto velká pochvala, dělal jsem na to nejeden návrh, a konečně se odměny změnili, a co si budem, např. 50 tokenů vylepšení za top 100 nebo 300 ohonů a k tomu XXX rubl. vlajek, nebo štítové zdi apod., to už jsou pro mě o dost více motivující odměny než 5+5 ks královské stráže, takže za to dost cením..:)

A pořadí v lize - ze začátku ligy jsem měl téměř totožnou skupinu jako minule, tak jsem myslel, že s tím GGS nic neudělal, ale dnes začala další akce, a ono rozlosování vážně funguje. Jsem ve skupině, kde všichni máme stejné/podobné medaile, a není to jen podle síly a lvl, mám tu i lvl pod 70.. Konečně se tak alespoň trošku vymaže to, že by byl první lvl 40 co je půl hodiny na hře, a to se mi líbí..:)

Snad budu mít více pozitivních pocitů z aktualizací než jen jednou do roka.:)

Maty

Budou další chvalozpěvy ? :-)  .. v aktuálním klání se konečně můžou ukázat zkušení a ostřílení borci. To není jako třeba klání v kování. Tohle je výzva pro všechny bojovníky :-))))))) 
    Balík4 @ cs 1
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,621
    Harald V. (CZ1) napsal(a):
    Mates dovolím si tě citovat: mám tu i lvl pod 70.. Konečně se tak alespoň trošku vymaže to, že by byl první lvl 40 co je půl hodiny na hře, a to se mi líbí..:)

H.

Takže, nejdříve, neznáme se, tak mě oslovuj nickem (MATY) nebo když už tak Matyáši.. Mates není pro mě ;)
    A jinak, ne, nejsem, o to vůbec nejde. Jde mi o to, že mi přišlo nefér, že jsem například (ne jen já) najel X milionů bodů v krkavcích, vrazil do toho hodně času, úsilí, někdo i peněz,.. A pak nějakej lvl 40 co hraje půl hodiny denně měl víc zlatých medailí než já.;)
    MATY2000, CZ1
    LO

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,556

H.

Takže, nejdříve, neznáme se, tak mě oslovuj nickem (MATY) nebo když už tak Matyáši.. Mates není pro mě ;)
    A jinak, ne, nejsem, o to vůbec nejde. Jde mi o to, že mi přišlo nefér, že jsem například (ne jen já) najel X milionů bodů v krkavcích, vrazil do toho hodně času, úsilí, někdo i peněz,.. A pak nějakej lvl 40 co hraje půl hodiny denně měl víc zlatých medailí než já.;)
    tak co jsem to sledoval tak měl v rabu v pondělí (tehdy) víc jak 1mega narabovaných zdrojů), tak asi úplně málo nehrál. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,193
    Ahojte,
    ....
    Maty
    Já nic přínosného nevidím. Počkám do 4 března. Tam by mohl přijít aspon základní zlom. Jinak je to k smíchu. Myslím ty bombastické oznámení ve srovnání s výsledkem a skutečností
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Harald V. (CZ1)Harald V. (CZ1) CZ1 Komentářů: 174

H.

Okk, Maty. Jj, to chápu.. Ale to nejsou hráči kteří hrajou půl hodiny denně, jsou tady hodně. A navíc o nich vím, jeden z nich už je 70-tka. Jsou asi 3-4, moc jich není. :-D Ale fér to není, to je jasné. 
    Pro kritiku mého popisu byl popis zrušen. 
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,621
    Jinak je jasné, že ani teď to není fér, ale dokud GGS neudělá to, že to rozdělí podle lvl (alespoň <70 a 70>), tak to bude furt nefér a jedna strana si bude stěžovat.. předtím jsme si stěžovali my, 70ky, že to vyhrávají 40ky, a teď zase naopak ty 40ky šanci nemají, to je prostě fakt s kterým by GGS něco mělo udělat, a jediná možnost je rozdělení podle lvlů, jinak to bude nefér na jedné straně vždycky..
    MATY2000, CZ1
    LO

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,193
    upraveno 04.03.2019
    Jinak je jasné, že ani teď to není fér, ale dokud GGS neudělá to, že to rozdělí podle lvl (alespoň <70 a 70>), tak to bude furt nefér a jedna strana si bude stěžovat.. předtím jsme si stěžovali my, 70ky, že to vyhrávají 40ky, a teď zase naopak ty 40ky šanci nemají, to je prostě fakt s kterým by GGS něco mělo udělat, a jediná možnost je rozdělení podle lvlů, jinak to bude nefér na jedné straně vždycky..
    To *** balance team. Ale hlavně není pravda, jak tu nějaké top psaly, že v tom není rozdíl.Nejsem jejich dealer, ale rozdíl tam vidím.

Post edited by Zoe on
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Sign In to comment.