Diskuze k únorové aktualizaci

13

Komentáře

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,311
    Zoe napsal(a):
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Paráda, díky Zoe :smile:
    Tak podle jednoho moda je prý cena za lvl 9 jiná - 75 stavebních a 100 vylepšovacích.

A rychlost verbování taky jinak (což je vidět ve hře): lvl 7 30%, 8 35% a 9 40%.

To je střelba :-) .. 30%, 25% , 33% .. a výsledek? :-)

Na Berimondu nefunguje Instruktor a ani bonus z předplatného .. myslíš si, že je možné tuto chybu reklamovat přes podporu a žádat vrácení peněz? :-)

Balík4 @ cs 1
  • paldík (CZ1)paldík (CZ1) Komentářů: 2CZ1
    Měl bych návrh .... co takhle dát ty tokeny i do Beri ?  Co to hraji, tak jsou tam stále stejné a předpotopní odměny.... 
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,583CZ1
    Tak tohle jsem nečekal a palec nahorů do GGS, tokeny do klání, to je supr.. alespon něco:)

MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,024CZ1
    upraveno 23.02.2019
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Nové úrovně kasáren? Něco jsem v oznámení přehlédl?
    Jo ták. Oni to mysleli takhle. No tak to si můžou ty psí samičí pohlavní orgány, uložit do vyměšovacího otvoru :smiley:
    (jakože za tokeny, či podobný pseudonázev pro motivaci koupit za reálnou měnu. To jde i bez těchhle volovin)

Jen sem si špatně vyložil citaci:
    • Období války ve Velké říši je vždycky velmi intenzivní, kdy dynastie stojí a padají se silou svých velitelů. S ohledem na tento aspekt jsme přidali další velitelské pozice, které poskytnou vašim krvežíznivým vojskům další hrdiny, kteří je povedou do bitvy.
    Jistě, může to být třeba i další hrstka prémiových velitelů, které valná většina nevyužívá :)
    Ostatně ikdyby mi tu možnost 300 premiových velošů sebrali, tak si toho ani nevšimnu ;-)
    Post edited by Lien Rag (CZ1) on
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) Komentářů: 1,886CZ1
    Ahoj , zdravím  Vás všechny .
    Mám dotaz ,proč se z Berimond nepřičítají  body , když je napsaný v pořadí akci
    od 21.2 - 25.2 . do Ledového turnaje .Hráči přicházejí o body a tím i o výhru .
    Tato hra mi již připadá jako špatně uvařený guláš .
    Příjemný sobotní den přeji  Vám všem
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,271CZ1
    Protože jsou místo ní Krkavci. Bylo to psané tady na foru.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

To ano , ale  je psaný i Berimond ještě číst umím a najedou je   
    invaze Berimond byla nahrazena o bitva na Berimond a krkavci .
  • Ty bys vážně chtěla do měsíční události započítávat body z dvou akcí současně?
    I z cizáků i berimondu?
    Mimochodem, jak bys bodovala beri v podzemí? Za poražení věže jeden bod, za poražení města dva body?

A za co dalšího bys ještě chtěla body do měsíční události? 
    Klidně udělej oficiální návrh...
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
  • forever wild (SK1)forever wild (SK1) Komentářů: 328
    Janko.65 (CZ1) napsal(a):
    Ty bys vážně chtěla do měsíční události započítávat body z dvou akcí současně?
    I z cizáků i berimondu?
    Mimochodem, jak bys bodovala beri v podzemí? Za poražení věže jeden bod, za poražení města dva body?

A za co dalšího bys ještě chtěla body do měsíční události? 
    Klidně udělej oficiální návrh...
    Ja dám návrh 1 bod za každé odkliknutie špecialnych ponúk rôznych xy% zliav na budovy atd
    (1000 bodov v prípade že niečo z toho kúpim)

Meno: forever wild
    Ali: Čierna Brada   
    Lvl: 450
    Česť :1786
    Moc cca : 1M

upraveno 23.02.2019
    Když jsou napsané v pořadí akci v Ledovém  šampionu tak by měli být i body .
    Post edited by vonka2 (CZ1) on
    upraveno 23.02.2019
    Ve VOP podmínkách je, že GGS může libovolně akce měnit, dávat jiné a v podstatě si dělat co chtějí. Navíc Krkavci v získávání bodů nijak nebrání. V ideálních podmínkách jde udělat 120 bodů za cca. 20 minut, pokud počítám dobře. 
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

GGS dělá co chce asi jim nevadí že je úbytek tolik hráčů kteří byli již 70 úrovni . Kolem mého hradu nebylo volné místo a teď  je mapa pomalu prázdna . Nemít tolik kamarádek a kamarádů na hře tak s hrou také seknu .
    To chápu. Jsem na tom stejně. Nebýt pár lidí se kterýma hraju, tak bych to zabalil před víc jak rokem. Akce jsou o ničem pořád dokola, na top odměny se nemám šanci dostat a zbroje mám. Klikám abych něco málo vyjezdil a to jaká je zrovna akce mě moc netrápí, protože z 4 týdny bude zase. Tuhle měsíční akci ani nedodělám, protože mám několik srovnatelných zbrojí a některé ani nedoexpené. Tahle hra umírá už dlouho a nové hrady nepřibejvaj. Každej nováček si rychle spočítá, kolik by do toho musel vrazit času a peněz a po pár úrovních to zabalí.

upraveno 24.02.2019
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Když jsou napsané v pořadí akci v Ledovém  šampionu tak by měli být i body .
    Je myšleno Beri invaze. A ta neběží. Je klasický Beri a ten se do měsíční akce nikdy nepřipočítával, ani pro ni nebyl navržen.
    Původní Beri na vás. A ztrácet body cti. Bez verbu. Na čáru. Pak byste mohli fnukat.

Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

upraveno 24.02.2019
     tak neměli klasickou beri dát do  Ledového turnaje a nikdo tu  nefňuká snad jen Ty .
    upraveno 24.02.2019
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
     tak neměli klasickou beri dát do  Ledového turnaje
    Je to jen logo a to maj obě akce stejné. Ovšem klasický beri se stejným logem se do akce nepočítal. Oznámení jsem četl a opravdu to bylo zveřejněno s předstihem.
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 895CZ1
    Tak sem zjistil, že asi budu muset zpět do 1. Dojče třídy a naučit se nově, Dojčlandsky počítat.
    Jak ten debil, sem se nechal prvně zlákat, a když mi konečně!! od té genitální novinky Změnit hrad, přišel rovnou s 1.390 obrany, a utratil 1.200 rubasů, že jako přinejhorším bude 1.900. Nj, ale... Ono v Dojčlanu je 1.390 + 520   1.710...
    Děte se fakt vys.. 
    Co je možnost si zaplatit špionáže, mám na cizákách/krkounech najednou 50% selhání.
    Co je ta možnost si hrady měnit, z 80% mi choděj jen do 500, nad 1.000 jen když ho za nějakou měnu změním, hrad nad 2k sem ještě neměl. 
    K tomu ta výýýýborná akce Liga království. Je prdel sledovat, jak hráči, co se i snažej, jak blbci jezděj, jen čuměj, neb hráči, co si sem tam pošlou nějakej útok, ve svejch skupinách v poklidu vyhrávaj zlaté medajle... 
    Hlavně, že to sype, že???
    Strad75 @ cs 1
    jj. Celá ta hra je dojebaná. Jsem si na 95% jistý, že jsem měl včera večer jídlo na HH na 12 hodin jako vždycky, dneska přijdu 3,2k obrany v háji, protože je jídlo vypařilo a nějakým způsobem náhodně 1 minutu před tím, než jsem dorazil. asi jsem dlouho nic nekupoval... (Žádnej bonus na jídlo mi neskončil) Jinak s cizákama to mám stejně jako je popsáno vejš... :( 

Ahoj ,zdravím  Vás všechny ,
    Spartakus01  ,zkontroluj si  sýpky , já to dnes udělala  a jsem v šoku všechny sýpky
    dávají jen 178 jídla za  1 hodinu ať tam je  stavební díl v 1 nebo ve 14 na HL mám sýpky ze stavebním dílem 14 a sýpky mi dávají jídlo za hodinu 178 místo 245 také jsem se divila jak to . že neuživím vojáků tolik jako dříve ,že nejdříve když  zapnu hru tak musím shánět jídlo pro  vojsko které jsem snadno uživila . O tom že  je nefunkční stavební díl jsem nikde nečetla ani nás na to GGS nikdo neupozornil .Tak to je na všech hradech a základnách .
Sign In to comment.