Liga království - návrh, dotaz..

MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,588CZ1
Ahojte,
Liga království je jistě skvělej podnět, a minimálně mě by to ty akce donutilo jezdit a i by mě to bavilo, protože bych měl nějaký rozumný odměny, ale podle čeho to rozděluje do skupin ? Tak nejak jsem pochopil, že podle síly, ale jak je možný, že mám ve skupině hráče s 1,8m silou a pak silou 1,2m ? To je trošku nepoměr, ne ?
A dále, nebylo by fajn to spíš rozdělit na platící a neplatící ? Protože, ve skupinách, do jakých mě to hází, nemám já jako sváteční kupující (1 za měsíc/dva) šanci na dobré umístění..
A pokud ne, nešlo by to alespon udělat jako body v měsíčních událostech ? Že by pořadí bylo za to, kolik toho kdo sjede, a ne najede ? Např. za počet poražených cizáků, táborů, vyprovokování chána apod ? Aby měli šanci i lidé jako já ?
Takhle bude mít každý druhý Franza z Ptákova víc skleniků a na lepším lvl než většina lidí co si to třeba zaslouží víc..

Jinak, kdo by nevěděl podle čeho se uděluje ten titul, je to podle vašeho pořadí ve skupině - lepší pořadí, lepší postup v titulu.
A poslední dotaz, to jako vážně příští seasson pass bude stát přes 200k rubínů ? To si někdo kvůli pár katalyzátorům a časenkám koupí ? :D 

Díky, 
Maty
MATY2000, CZ1
"Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

«13

Komentáře

• Harald V. (CZ1)Harald V. (CZ1) Komentářů: 174CZ1
    Souhlasím, protože to opravdu nemá smysl. 1. hráč dostane pouze 60 stavebních tokenů, i když mají stejné výsledky jako ostatní. Prostě by to mělo být mělo být vidět, kdo těch desek nasbíral nejvíc a ten by byl první v sezoně. Pass je drahej jako prase, nevím, zda za syntézní park stojí 250k rublů. Potom taky jak píše Matesko, jsou zde lvl. 20 kteří jednou zaútočej na nomády, vyhrajou divizi a potom i ligu. Není to fér vůči TOPKY, prostě a jednoduše, Matesko má pravdu. 
    Snad se dočkáme změny.
    Pro kritiku mého popisu byl popis zrušen. 
  • Doors (CZ1)Doors (CZ1) Komentářů: 49CZ1
    čauki)
    hlavní problem vidím v těch divizích která je určena tzv náhodně,náhodu od ggs znám někomu padá pořád něco viz cizák a obrany 5t někomu to padalo 3x denně a někomu na měsíce..to samé bude v divizích někdo bude mít trvale složité divize a někdo bude sbírat zlatky jak na běžícím pásu a za nic..už je to vidět ted..viděl jsem divize kde s 6mio slavy jste se neumístil nebo s 200t body nomáda jste poslední a jiné divize se vyhrávají s minimem bodů každopadně ty divize by se měli měnit každý den když už aby se to hodně míchalo protože jinak pokud chytíte těžkou divizi prakticky nemusíte hrát ani se snažit několik dní a i několikrát za sebou ..takže jste mimo hru ne vlastní vinou několik dní ...mě se v divizi vyměnili 2 hráči což je nedostatečné ....
    Doors 70lev Hrozný VA
    Doors (CZ1) napsal(a):
    čauki)
    hlavní problem vidím v těch divizích která je určena tzv náhodně,náhodu od ggs znám někomu padá pořád něco viz cizák a obrany 5t někomu to padalo 3x denně a někomu na měsíce..to samé bude v divizích někdo bude mít trvale složité divize a někdo bude sbírat zlatky jak na běžícím pásu a za nic..už je to vidět ted..viděl jsem divize kde s 6mio slavy jste se neumístil nebo s 200t body nomáda jste poslední a jiné divize se vyhrávají s minimem bodů každopadně ty divize by se měli měnit každý den když už aby se to hodně míchalo protože jinak pokud chytíte těžkou divizi prakticky nemusíte hrát ani se snažit několik dní a i několikrát za sebou ..takže jste mimo hru ne vlastní vinou několik dní ...mě se v divizi vyměnili 2 hráči což je nedostatečné ....
    Jj, to je ten nefér u 70-tek, tam není velký rozdíl v síle. Máme tady všichni pravdu, prostě udělaj aktualizaci a ani ji nedomyslí. Doufám, že jsme na modíky trošku tímto zatlačili a půjde to do Hamburku. 
  • Danny21 (CZ1)Danny21 (CZ1) Komentářů: 50CZ1
    Aspon se clovek podiva kolik kdo dela bodu:-))mam ted 2 soupere co mají v nomádech uz mega bodu tak aspoň vim ze se nemam snazit:-)
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,588CZ1
    Jako, námět fajn, jak píšu, další odměny, další důvod proč se snažit, ale fakt by to chtělo zlepšit..
    A poznatek Mateska je taky dobrý, je fakt, že pokud jste v té lize 2 a více členové z aliance, to se budete přetahovat o odměny ? 
    Když už, udělal bych,aby v každé té tabulce mohl být pouze jeden hráč z aliance..
    A fakt si myslím, že nejrozumnější by bylo, aby se to udělalo stylem měsíčních akcí..
    Protože já se zatím nedostal na lepší než 5. místo, a to si myslím že jsem docela aktivní..

MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 355CZ1
    upraveno 27.01.2019
    Danny21 (CZ1) napsal(a):
    Aspon se clovek podiva kolik kdo dela bodu:-))mam ted 2 soupere co mají v nomádech uz mega bodu tak aspoň vim ze se nemam snazit:-)
    fuha,a to maš dojem že tohle je smysl tehle akce?pokud nekdo první den udelá mega tak seru na to?možná by bylo lepší kdyby jsme nevideli kolik kto má bodu v divizi nebo opravdu ty zmeny v divizích delat každej den a rozdelovat ty hráče mezi sebe podle dosaženych bodu a ne podle síly nebo lvl,tak by se nestalo že lvl se sílou 200 tisíc bude mít pet zlatek temer za mizivou aktivitu jen proto že dostane do divize ješte mín aktivní hráče!!!!
    už jen blbej príklad,ja udelal v krkavcích kolem 8 mega a získal jsem dve bronzove a dve sklenene,a koukl jsem na hrače co ma s krkavcu 4 zlate a má slavu kolem 1,5 mega,taak mne rekkni kde je v tomhle systemu spravedlnost
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Danny21 (CZ1)Danny21 (CZ1) Komentářů: 50CZ1
    ja mel na krkavce dobre soupere tak jsem vyhral ale ted nemam sanci aniz bych koupil bonus:-))kazdopadne odmeny jsou dobry do 10 mista pak uz ne takze pro me bezvyznamna akce:-( ale ggs to opet vyslo jsou lidi které to chytne a utrati mraky penez:-)
    hm,možná v tomhle prvním kole,neverím že v tom druhém se najde tolik hraču co za tech pár odmen navíc utratí 300 tisíc rubínu na season pass :D
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Executioner (CZ1)Executioner (CZ1) Komentářů: 73CZ1
    Ahoj. Nebyl by tam nějaký Okresní přebor ?? Já na tu ligu nemám rozpočet.
    Executioner @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,313
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Ahojte,
    Liga království je jistě skvělej podnět, a minimálně mě by to ty akce donutilo jezdit a i by mě to bavilo, protože bych měl nějaký rozumný odměny, ale podle čeho to rozděluje do skupin ? Tak nejak jsem pochopil, že podle síly, ale jak je možný, že mám ve skupině hráče s 1,8m silou a pak silou 1,2m ? To je trošku nepoměr, ne ?
    A dále, nebylo by fajn to spíš rozdělit na platící a neplatící ? Protože, ve skupinách, do jakých mě to hází, nemám já jako sváteční kupující (1 za měsíc/dva) šanci na dobré umístění..
    A pokud ne, nešlo by to alespon udělat jako body v měsíčních událostech ? Že by pořadí bylo za to, kolik toho kdo sjede, a ne najede ? Např. za počet poražených cizáků, táborů, vyprovokování chána apod ? Aby měli šanci i lidé jako já ?
    Takhle bude mít každý druhý Franza z Ptákova víc skleniků a na lepším lvl než většina lidí co si to třeba zaslouží víc..

Jinak, kdo by nevěděl podle čeho se uděluje ten titul, je to podle vašeho pořadí ve skupině - lepší pořadí, lepší postup v titulu.
    A poslední dotaz, to jako vážně příští seasson pass bude stát přes 200k rubínů ? To si někdo kvůli pár katalyzátorům a časenkám koupí ? :D 

Díky, 
    Maty

Rozdělení do skupin podle síly není, ale je podle výsledků z předchozí sady.

Splácněme tady nějaký smysluplný návrh na změnu a ten může Zoe předat dál.

Navrhoval bych každopádně losování skupin každý den. Eliminuje se tím to, že hned první akci se sejde top partička v jedné skupině. Následné rozdělování podle umístění jistou logiku má. Namíchal bych mezi sebe všechny ty, kteří získali předešlý den zlatou .. další skupiny by byli stříbrní atd..

Proč soutěžit s nízkými levly v sezónním pořadí, když se mi nelosují do skupin? Proto navrhuju rozdělit sezónní pořadí podle úrovně stejně tak, jako je to v jiných akcích.

Nápady na rozdělení platící neplatící jsou asi mimo mísu. Počítat jen počet poražených táborů nebo hradů je taky nesmysl. Kdo si zaplatí měl by mít výhodu před židama.

A k dotazu na cenu pasu. Je pro většinu asi velká, ale ani sín slávy nemá každý na max.. Někteří ji nemají vůbec :-) A za pas dostaneš navíc katalyzátor, park a tokeny.

Balík4 @ cs 1
    v podstate s tebou souhlasím,myslím hlavne to losování každej den a taky to sezzonni rozdelení podle urovne
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 612CZ1
    matesko (CZ1) napsal(a):
    v podstate s tebou souhlasím,myslím hlavne to losování každej den a taky to sezzonni rozdelení podle urovne
    Hezkej návrh ale evidentně to tam hore ani neprečetli
    Mám to samé nebo ještě horší jak predtím a žádné chánovi desky ani samicke na zmenu hradu A do tak blbé akce jak je ta liga nebudu investovat ani korunu
  • Cheero (CZ1)Cheero (CZ1) Komentářů: 218CZ1
    upraveno 31.01.2019
    Hoj hoj.
    Z mého pohledu by se nemusela dělat obměna čety každy den. To by stačilo jak to je, ale chtělo by to trošku okočírovat do normálu.
    V první řadě by byla dobrá kvalifikace - na to by stačila jakákoliv akce - nomádi, cizáci..., no a pak podle kvalifikace udělat skupiny. Dám příklad.
    První skupina např.990 nej.hráčů
    druhá skupina 9900 hráčů dále v pořadí
    třetí skupina dalších 9900 hráčů
    čtvrtá skupina zbytek.
    Poslední skupina  - odměny, ve které je opravu jen minimální množství stavební měny na skleník - ve stylu, makej, budeš mít, nebo ne, pak máš ale smůlu.

Samozřejmě stále čety po devíti hráčích.

Po každé akci, když je obměna čety ve které hráč je, by z každé vejš uvedené skupiny určitý počet hráčů sestupoval do skupiny pod nima a stejně tak určitá část by dle výsledku mohla po každé změně postoupit o skupinu vejš.
    Příklad: změna skupin. Součesně s tím 360 hráčů ( to je jen příklad ) sestupuje z první skupiny do skupiny druhé. Z druhé naopak do první postupuje 360 hráčů.
    3600 hráčů z druhé skupiny sestupuje do třetí a z třetí postupuje do druhé 3600 hráčů....Samozřejmě počty takto sestupujích a postupujících hráčů je věc k diskuzi.

Konečné odměny by byli odměny za skupinu, plus umístění v dané skupině - nej skupina jasně nejlepší odměny....
    I hráč, který jel z kvalifikace ze samého dna skupin by se mohl vyšplhat nahoru a stejně tak hráč, který by se kvalifikoval jako nej, by v případě flákání mohl snadno sestoupit až do poslední skupiny, ve které by bylo v odměně minimum měny na skleník.

Je to jen příklad. Vše lepší, než to je teď, kdy i flákač může mít stejné, nebo dokonce lepší odměny, než aktivní, či platící hráč.

Jo, v případě stejného počtu medajlí by rozhodoval celkový počet bodů - příkladem, dva hráči stejně medajlí -  jeden 5 mega slávy z cizáka, druhej 4 mega..ne nepochopitelná ledabilost, co teď, kterou lze nazvat jako další skrytý koeficient, který skrývá hokej těch, co to dělaj.

Cheero (CZ1) napsal(a):
    Hoj hoj.
    Z mého pohledu by se nemusela dělat obměna čety každy den. To by stačilo jak to je, ale chtělo by to trošku okočírovat do normálu.
    V první řadě by byla dobrá kvalifikace - na to by stačila jakákoliv akce - nomádi, cizáci..., no a pak podle kvalifikace udělat skupiny. Dám příklad.
    čtvrtá skupina zbytek.
    Poslední skupina  - odměny, ve které je opravu jen minimální množství stavební měny na skleník - ve stylu, makej, budeš mít, nebo ne, pak máš ale smůlu.

Po každé akci, když je obměna čety ve které hráč je, by z každé vejš uvedené skupiny určitý počet hráčů sestupoval do skupiny pod nima a stejně tak určitá část by dle výsledku mohla po každé změně postoupit o skupinu vejš.
    Příklad: změna skupin. Součesně s tím 360 hráčů ( to je jen příklad ) sestupuje z první skupiny do skupiny druhé. Z druhé naopak do první postupuje 360 hráčů.
    3600 hráčů z druhé skupiny sestupuje do třetí a z třetí postupuje do druhé 3600 hráčů....Samozřejmě počty takto sestupujích a postupujících hráčů je věc k diskuzi.

Konečné odměny by byli odměny za skupinu, plus umístění v dané skupině - nej skupina jasně nejlepší odměny....
    I hráč, který jel z kvalifikace ze samého dna skupin by se mohl vyšplhat nahoru a stejně tak hráč, který by se kvalifikoval jako nej, by v případě flákání mohl snadno sestoupit až do poslední skupiny, ve které by bylo v odměně minimum měny na skleník.

Je to jen příklad. Vše lepší, než to je teď, kdy i flákač může mít stejné, nebo dokonce lepší odměny, než aktivní, či platící hráč.

Jo, v případě stejného počtu medajlí by rozhodoval celkový počet bodů - příkladem, dva hráči stejně medajlí -  jeden 5 mega slávy z cizáka, druhej 4 mega..ne nepochopitelná ledabilost, co teď, kterou lze nazvat jako další skrytý koeficient, který skrývá hokej těch, co to dělaj.
    Ne, takhle určitě ne. To je potom o tom kdo má víc bodů síly, i když třeba je horší...
    Harald V. (CZ1) napsal(a):
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    Hoj hoj.
    čtvrtá skupina zbytek.

Ne, takhle určitě ne. To je potom o tom kdo má víc bodů síly, i když třeba je horší...
    No, ted je to zas o tom, kdo má nejméně síly to má nejlehčí.. Chce to udělat nějakou rovnováhu.
    Jinak, mohl by mi někdo z Modů zjistit, zda příští Season Pass bude stát vážně přes 200k rubínů ? Protože pardon, ale to ten skleník budou mít jen lidi, co do toho sypou, ale pro 99% lidí co ten Pass nekoupí bude ta liga k ničemu, protože nebudou dostávat odměny za tituly,...
    Za mě je ta liga supr koncept, a když už by ji nijak nezměnili, doufám že alespon ten Pass nějak pořeší.. 250k rubínů je fakt dost.

MATY2000, CZ1

• DruidDruid Komentářů: 989Moderator
    na cenu se poptáme a pokud vytvoříte rozumný návrh, tak jej předáme, ale musí to být něco, co ggs pochopí...
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
    Druid napsal(a):
    na cenu se poptáme a pokud vytvoříte rozumný návrh, tak jej předáme, ale musí to být něco, co ggs pochopí...
    Tak myslím že návrhů je spousta.
    1. nebrat to podle najetých bodů v akci ale podle sjetých entit, prostě založit to na způsobu jakým funguje měsíční akce, aby rozhodovala aktivita a ne jen peněženka.
    2. Rozdělit normálně divize, ne dát hráče co nekupuje rubíny do skupiny kde většina koupí bonus.
    3. Udělat úplně zvlášť žebříček pro lvl menší než 70, pak třeba 70 legend lvl 1 - 360 a 361 - 800. To sice neřeší náš problém, ale nestalo by se, že nějakej franta co tu hru hraje týden bude mít lepší skleník než aktivní hráč co tu je X hodin ale má těžkou divizi.
    4. určitě zde najde ještě někdo nějakej návrh, tak sem s nimi.

MATY2000, CZ1

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,313
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Druid napsal(a):
    Tak myslím že návrhů je spousta.
    1. nebrat to podle najetých bodů v akci ale podle sjetých entit, prostě založit to na způsobu jakým funguje měsíční akce, aby rozhodovala aktivita a ne jen peněženka.
    2. Rozdělit normálně divize, ne dát hráče co nekupuje rubíny do skupiny kde většina koupí bonus.
    3. Udělat úplně zvlášť žebříček pro lvl menší než 70, pak třeba 70 legend lvl 1 - 360 a 361 - 800. To sice neřeší náš problém, ale nestalo by se, že nějakej franta co tu hru hraje týden bude mít lepší skleník než aktivní hráč co tu je X hodin ale má těžkou divizi.
    4. určitě zde najde ještě někdo nějakej návrh, tak sem s nimi.

1) .. zase rozhodne nákup. Jsi omezený počtem urchlováků. Smiř se s tím, že výhra čehokoli je spojena s penězmi.
    2) .. rozdělit hráče na chudé a bohaté je taktéž nereálné.
    3) .. každopádně ano, nebo všechny hráče bez rozdílu lvl. míchat v těch skupinách.
    4) .. Navrhoval bych každopádně losování skupin každý den. Eliminuje se tím to, že hned první akci se sejde top partička v jedné skupině. Následné rozdělování podle umístění jistou logiku má. Namíchal bych mezi sebe všechny ty, kteří získali předešlý den zlatou .. další skupiny by byli stříbrní atd..
    Balík4 @ cs 1
Sign In to comment.