Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Liga království

16

Komentáře

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,310
    Zoe napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
     První ostré 6ti týdenní kolo superligy bude bez jakékoli změny? Tak jako byla ta první?
    Mělo by dojít ke změně v rozdělování hráčů do divizí (ofiko), jinak by žádné další změny být neměly...

MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
     První ostré 6ti týdenní kolo superligy bude bez jakékoli změny? Tak jako byla ta první?
    možná seasson pass bude dražší :D:D
    Ta jeho cena byla původně vidět omylem, prý se může změnit (i zlevnit) - prý bychom to měli vědět před začátkem akce, ale moc bych na to nespoléhala  :#

Aha .. tak kdo chce mít dobrý los tak přepnout do holubího módu. Ale takové debiloviny jako je míchání lvl.10 s 800leg to nechali být. Nezbývá než se přizpůsobit a nejlépe 6 týdnů ignorovat že něco probíhá :-)
    Balík4 @ cs 1
  • AngelAn (CZ1)AngelAn (CZ1) CZ1 Komentářů: 146
    rizecek (CZ1) napsal(a):
    Když vynechám všechny už zmíněné hlouposti ligy, tak mě ještě pobavilo pořadí v divizi...když budu brát že v divizi budou hrát třeba jen dva hráči, podle čeho se určuje další pořadí? Sedm lidí s nulou si náhodně rozdělí různé medaile....A že to u nižších lvl není žádná výjimka ... asi podle ksichtu :)
    Řízek dostane víc bodů jak brokolice :-)
     Další testovací kolo .. než se jim podaří do té poblbenosti zakomponovat beri invazi, tak na ni do té doby můžeme asi zapomenout hádám. Tak pokud někomu schází některé části kastelána, nebo velitele z této akce, tak budou jistě nabídnuty k zakoupení za pár rublů u některého žida ne?
    Balík4 @ cs 1
  • EET (CZ1)EET (CZ1) CZ1 Komentářů: 364
    hm.. pěkné.. 
    Očekávám správně že (o5) nebude možné získat všechny odměny, že? 

Oproti prvnímu kolu zde alespoň dojde k opravení jedné chyby.. hráči již budou vědět že se na to mají vy** hned na začátku akce a nezjistí to až v půlce... vidím to jako nejdůležitější rozdíl v porovnání s prvním kolem.
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 893
    EET (CZ1) napsal(a):
    hm.. pěkné.. 
    Očekávám správně že (o5) nebude možné získat všechny odměny, že? 

Oproti prvnímu kolu zde alespoň dojde k opravení jedné chyby.. hráči již budou vědět že se na to mají vy** hned na začátku akce a nezjistí to až v půlce... vidím to jako nejdůležitější rozdíl v porovnání s prvním kolem.

Také jsme se rozhodli dát Vám zdarma další Sezónní pas (Season Pass), stejně jako v prvním kole Královské ligy.

Mějte prosím na vědomí, že Season Pass aktuálně vyhodnocujeme! To znamená, že původně zobrazená cena nebyla správná!

1 Už od toho nic neočekávám a vy .. se na to taky od začátku 

2 v prekladu to spíš znamená Vyhodnocujeme zisky které sme získali v 1kole a jak to ještě zvýšit :D 

• matesko (CZ1)matesko (CZ1) CZ1 Komentářů: 378
    No zatím mám dojem že žádna zmena proti prvnímu kolu,systém náhody zda se je stejnej a mám 4 hráče s naší ali ve skupine a další tri jsou stejný jake jsem mel v prvním kole,to kolo náhody asi zapomeli roztočit :p
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Doors (CZ1)Doors (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    jak jinak už jsem to tady psal jak funguje náhoda u ggs
    jinak 5 hráčů stejných jak v 1 kole a ty tady budu mít celých 14dní ...prostě losování nefunguje zcela evidentně či záměrně
    Doors 70lev Hrozný VA
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,615
    Tak já mám kromě jednoho hráče úplně stejný los jako minulou akci při prvním kole...:)

MATY2000, CZ1
    LO

Sliby se slibují :D
  • jajinka7 (CZ1)jajinka7 (CZ1) CZ1 Komentářů: 107
    matesko (CZ1) napsal(a):
    No zatím mám dojem že žádna zmena proti prvnímu kolu,systém náhody zda se je stejnej a mám 4 hráče s naší ali ve skupine a další tri jsou stejný jake jsem mel v prvním kole,to kolo náhody asi zapomeli roztočit :p
    Mám úplně stejný hráče, jako v prvním kole...asi se vloudila chybička...HJája
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,510
    koukám pořádné odměny jen pro 6 nejlepších geniální...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Vy ...t se na takovou akci když mám ubohejch 700000 bodu V divizi jsem na 5 míste celkově v cizákách na 500 a v tabulce ligy je na 500 místě hráč co má 50000 
    Kašlu jim na nějaké medaile a nehodlám dlouho jim dát ani korunu 

• llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) CZ1 Komentářů: 251
    at si celou ligu strčí tam kde už je víc věcí o ničem teda jestli se to ještě někam vejde :D je to jen nenápadný vylepšený dodatek k akcím aby z hráčů vytahali více peněz no moc nenápadný teda ne protože kdo myslí tak to poznal sám že ggs má stále málo a bude ještě hůř 
    :)llelik45 @ cs 1
     Podle výsledků je většina hráčů se systémem spokojena, nebo se nepodívali jaký je rozdíl v zisku tokenů mezi těmi kteří jsou ve svých skupinách poslední a těmi kteří jsou na předních příčkách :-) 6 stavebních a 48 vylepšovacích. To už stojí za to se o to poprat a možná i utratit nějakou tu korunu :-)
    Balík4 @ cs 1
  • StrongBlack134 (CZ1)StrongBlack134 (CZ1) CZ1 Komentářů: 52
    upraveno 25.02.2019
    LIGA KRALOVSTVI je nejvetsi hovadina za celou dobu co hra existuje,ktera duta hlava to vymyslela?ZRUSTE TO!!!!
    Post edited by StrongBlack134 (CZ1) on
    StrongBlack134 @ cs 1
    LIGA KRALOVSTVI je nejvetsi hovadina za celou dobu co hra existuje,ktera duta hlava to vymyslela?ZRUSTE TO!!!!

Obtěžuje tě to víc, než vyskakující okna s nabídkama?
    Balík4 @ cs 1
  • Michal II. (CZ1)Michal II. (CZ1) Komentářů: 1
    Přeji pěkný den, mému spoluhráči z aliance se nejde přihlásit na forum tak mě poprosil jestli bych to sem nehodil...

V lize má hráče legendu 800 se sílou 1,7 mega a sice je rozdělení určitě náhodné ale nemyslí si že by to mělo být takhle...

https://ctrlv.cz/svqV
    https://ctrlv.cz/aaVt

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 822
    Michal II. (CZ1) napsal(a):
    Přeji pěkný den, mému spoluhráči z aliance se nejde přihlásit na forum tak mě poprosil jestli bych to sem nehodil...

V lize má hráče legendu 800 se sílou 1,7 mega a sice je rozdělení určitě náhodné ale nemyslí si že by to mělo být takhle...

https://ctrlv.cz/svqV
    https://ctrlv.cz/aaVt

rozlosování v téhle akci je úplně dementní....nevím co je za lvl tvůj spoluhráč ale třeba já mám ve skupině lvl19 a tím myslím lvl né legendu....a to už je prostě totální zhovadilost a demence. Pokud si vzpomínám tak v lvlu 19 jsou úplně jiné zisky desek ...chána asi taky jezdit nemůže a množství vojáků které může poslat na tábory asi taky nebude bůhvíjaké nemluvě o množství velitelů které má k dispozici...prostě dokonalá nevyrovnanost...já myslím že každý vývojář a zaměstnanec by měl povinně tuto hru hrát na nějakém skutečném servru aby vůbec věděl jaké nesmysly vymýšlí. Pak bychom se možná dočkali i nějakých inteligentních nápadů.
    Mik Mak
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,981
    Tak výběr by měl být na základě aktivity a v dalším kole pak podle titulů a získaných medailí... ale nevyrovnanost úrovní určitě není nejlepší a stížnosti na ni jsou i z dalších komunit prakticky neustále...

@Michal II. (CZ1) ohledně nemožnosti přihlášení na fórum, máš od něj nějaké detaily (co mu to napíše, když se pokusí přihlásit)?
  • forever wild (SK1)forever wild (SK1) SK1 Komentářů: 358
    Zoe napsal(a):
    Tak výběr by měl být na základě aktivity a v dalším kole pak podle titulů a získaných medailí... ale nevyrovnanost úrovní určitě není nejlepší a stížnosti na ni jsou i z dalších komunit prakticky neustále...

@Michal II. (CZ1) ohledně nemožnosti přihlášení na fórum, máš od něj nějaké detaily (co mu to napíše, když se pokusí přihlásit)?
    ktej nemožnosti prihlásiť sa na forum ti niečo môžem napísať aj ja:
    ked ma to z fóra raz za sto rokov samé odhlási tak sa sem znovu prihlasujem 100 rokov lebo všetko vyplním ako treba stránka sa začne načítavať - to je v lepšom prípade v horšom sa nedeje nič tak musím refresh a všetko znovu...dalej ked sa to už konečne načíta tak zistím že ma to vlastne vôbec neprihlásilo a takto idem dookola asi tak 5 až 10x
    Ali: Čierna Brada    Česť :2295   Lvl: 800 - 8.7.2020   Moc cca : 2,4M
Sign In to comment.