Vyskakovacie okná

To je fakt super, že keď spustíte hru, tak na vás vybehne kopec okien ako keby ste dostali vírus :smile:

VOP | Support/podpora | Návody k hre | Pravidlá fóra | Connor Franta

STOP BAN PJ !!!
STOP BAN PJ !!!
PJ JE HRDINA!

cz 1

Komentáře

• EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 366CZ1
    Kdyby jen při spuštění hry.. >:) >:) >:)
  • BraveIlonka (CZ1)BraveIlonka (CZ1) Komentářů: 94CZ1
    Přesně to jsem chtěla napsat - pokud by to bylo jen při spuštění ,tak se to dá vydržet .jeden čas už dávali nabídky 2 nad sebou a už jsou zase 3.Nevím jak vám ,ale mě to vychází doprostřed  monitoru a  to se opravdu hraje  na nic -copak nejdou umístit vedle sebe ? a max 2 a pak už jenom se šipkama ? 
    BraveIlonka @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,962CZ1
    upraveno 22.01.2019
    je to v průměru 5.

A s**** mě to stejně. Hlavně když něco musím nastavit v reakci. Přes tu p***** nejde projít. Aspon dvě, nebo tři to nasáčkuje před startem činnosti a po odkliknutí vyskočí ten zbytek. Kolikrát člověk ani neví co mačká, bo mu do toho skáčou kraviny do kravína.

Nejhorší možný způsob reklamy v nevhodném čase.

Edit: nevhodná mluva
    Post edited by MBee on
    Lien Rag

• ZoeZoe Komentářů: 15,674Moderator
    Přesně to jsem chtěla napsat - pokud by to bylo jen při spuštění ,tak se to dá vydržet .jeden čas už dávali nabídky 2 nad sebou a už jsou zase 3.Nevím jak vám ,ale mě to vychází doprostřed  monitoru a  to se opravdu hraje  na nic -copak nejdou umístit vedle sebe ? a max 2 a pak už jenom se šipkama ? 
    Hmm, máme odpověď, že na ikonách "aktuálně pracují", ale je to z února (2018)... poptám se po novější odpovědi :)
  • Lord Animus (CZ1)Lord Animus (CZ1) Komentářů: 46CZ1
    Přidávám se k nadávajícím, hra je zasekaná reklamou tak, že slabší počítač rezignuje a na ostatních jsou ikony do půlky obrazovky, připadám mi, že GGE se snaží znemožnit hráčům co nejvíc hraní.
    Reklama naskakuje po haldách oken, nikdo to vesměs nepoužívá, jen pár jedinců, a ti by klidně mohli dostávat interní nabídky na mail, jen kdyby někdo trochu chtěl, nebo to alspoň nějak rozumě shodit do jedny ikonky a jen třeba blikáním upozornit, že se něco děje, takhle s tou hrou za chvíli seknu z důvodu absolutní nehratelnosti.
    Jiný herní servery se snaží o zrychlení a zjednodušení hry, GGE je pravý opak!!!
    Zoe, vím, že si tu víc lidí stěžuje, než něco konkrétního navrhuje (máš můj obdiv, že tu pořád jsi), ale pošťouchni ty ...... v Německu, ať s tím už něco udělají, na mapě je spousta ruin od hráčů, co to prostě už vzdali, pokud v tom chtěj pokračovat, tak ať si hledaj nový hráče, nás to opravdu už nebaví!!!
  • llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) Komentářů: 251CZ1
    v žádný jiný hře jsem neviděla aby nabídky naskakovaly  do hry přitom to jde tak jednoduchým způsobem  udělat aby nabídky si každý otevřel sám pokud má zájem a vůbec nepřikrývají hru  ale ggs má pocit že musí hráčům znepříjemnovat ještě více hru a pak každý špatný ukliknutí je jejich  přesun do peněženky ono když se hasí nomádi a do toho naskáče hromada nabídek se kolikrát stane že se člověk uklikne a hasí za rubíny 
    :)llelik45 @ cs 1
  • ozzák (CZ1)ozzák (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 04.03.2019
    Už jsem docela ***, to nejni možné pomalu ani zadat útok, samé reklamy, třeba 7 najednou, až mi ztmavne obrazovka, odklikám a další... to chcete aby jsme hráli nebo skončily a hráli jiné hry?? 
    Post edited by Zoe on
  • llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) Komentářů: 251CZ1
    upraveno 04.03.2019
    ozzák (CZ1) napsal(a):
    Už jsem docela ***, to nejni možné pomalu ani zadat útok, samé reklamy, třeba 7 najednou, až mi ztmavne obrazovka, odklikám a další... to chcete aby jsme hráli nebo skončily a hráli jiné hry?? 
    věř skus jinou hru a budeš spokojenější co se týká nabídek já to skusila a jsem spokojená navíc hra má téma bojová hra a ne samí akce dokola a dokola 
    Post edited by Zoe on
    :)llelik45 @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,674Moderator
    Zdravím,
    stížnosti (opět) předáme...
    A už je to tu zas, co v tom Berlíně hulej za matroš?? Plna obrazovka reklam, vyskakuje na mě i ze schránky, kde je světe div se, asi 8 dalších reklam, to už fakt normálnímu člověku hlava nebere, být to TV, tak přepínám kanál, no, asi to budem muset udělat aby to těm (píp,píp) v Berlíně došlo. 
  • DruidDruid Komentářů: 862Moderator
    A už je to tu zas, co v tom Berlíně hulej za matroš?? Plna obrazovka reklam, vyskakuje na mě i ze schránky, kde je světe div se, asi 8 dalších reklam, to už fakt normálnímu člověku hlava nebere, být to TV, tak přepínám kanál, no, asi to budem muset udělat aby to těm (píp,píp) v Berlíně došlo. 
    v Berlíně nevím, GGS sídlí v Hamburku, ale asi je to kvalitní
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,962CZ1
    Oni nám chtěli pomoct. Od peněz :smile:

Lien Rag

• yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 701SK1
    jj musia huliť kvalitný matroš :D :D :D :D :D
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,169CZ1
    Nepřijde mi to tak hrozný. Bylo hůř. Nejvíc jich skáče v celou 05. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 464CZ1
    Nepřijde mi to tak hrozný. Bylo hůř. Nejvíc jich skáče v celou 05. :D
    Skáče to stále 
    Kdyby si páni z GGs uvědomili že hodně hráču jim nebude kupovat bonusy za 50000 nebo i více rubínu
    Pravidelne by to resetovali a řídili by se pravidlem že někdy méné znamení více 
    Kdyby na vybavení a sety dávali jen 85% bonusy 
    Na nákup rubínu slevu 150%  a více 

Tak by vydělali více a mohli by omezit vyskakovací okna jen pri prihlášení do hry 

Každej hráč by se mohl rozhodnout pri prihlášení do hry kolik a za co bude investovat 

Ale  je tam to Kdyby a evidentne ty nenažranci v Hamurgu si to neuvědomují :smiley:
  • jáá5 (CZ1)jáá5 (CZ1) Komentářů: 13CZ1
    Nastavení obrany prakticky nemožné,než to nastavím tak mi to jednou spadne a pak nestačím odklikávat neodolatelný nabídky.Takže když přehazuji kastelány a začnou tam padat ty nabídky tak hrad je prakticky holej bez kastla

• Executioner (CZ1)Executioner (CZ1) Komentářů: 62CZ1
    upraveno 25.05.2019
    Bylo  by možné dát si, že si nepřeji nabídky ?? tak jak jsem to udělal na schránce, že nechci letáky ?????
    Než se mi podařilo uhasit Chána, tak jsem nejdřív musel 6 x odpálkovat debilní nabídky.  Když už to musí být, tak ať udělají shromaždiště nabídek tak jak jsou žoldáci a rvou to tam. Kdo bude chtít ať se tam koukne. To samý s nabídkama, který visí na mapě. Nechci ji, tak ať rovnou zmizne, když ji odmítnu a  nevisí tam dokud neuplyne čas. 
    Executioner @ cs 1
  • Danny21 (CZ1)Danny21 (CZ1) Komentářů: 44CZ1
    Bylo  by možné dát si, že si nepřeji nabídky ?? tak jak jsem to udělal na schránce, že nechci letáky ?????
    Než se mi podařilo uhasit Chána, tak jsem nejdřív musel 6 x odpálkovat debilní nabídky.  Když už to musí být, tak ať udělají shromaždiště nabídek tak jak jsou žoldáci a rvou to tam. Kdo bude chtít ať se tam koukne. To samý s nabídkama, který visí na mapě. Nechci ji, tak ať rovnou zmizne, když ji odmítnu a  nevisí tam dokud neuplyne čas. 
    jjjj takhle by to bylo docela super ale tatari to stejne neudelaji...
    upraveno 11.06.2019
    ...a už je to tady zase, plná schránka nabídek, prej přes víkend a visí to tu ještě teď, no, upřímně, z naší ali už opět odešli další hráči a dávaj vám půl roku na nápravu, jinak odešli nadobro..
    Snad jste spokojení...., já už taky hraju jinde a rozhodně tam není ani jedno reklamní okno, jen tam jakoby problikává ikonka, kde jsou skryté nabídky. 
    No, dávám vám taky cca půl roku a pokud se nezmění nic, půjdu tam, kde si zákazníka váží...

PS: Mimochodem přirovnám tuto hru k oboru mě nejbližšímu, pokud budu mít boty nový a budou mi sedět, budu je používat, sem tam nějaká oprava, ale sedí mi, ale dojde čas, kdy už je záplat moc a boty vypadaj nevzhledně a jsou nepohodlný, co uděláte?? Koupíte si nový!! Úkolem GGS by nemělo být přidávání záplat, ale snažit se hru zachovat tak jak je v původní a co nejpohodlnější verzi, aby byla pro hráče fajn a neměli pocit, že nabídka sice super, ale už nemá cenu investovat!!!
    Post edited by Lord Animus (CZ1) on
  • Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) Komentářů: 28CZ1
    upraveno 11.06.2019
    Potvrzuji.
    To že hráči odchází...
    Většinou oznámí, že už na hru nemají čas.
    To je pravdy půl! Celá pravda je taková, že člověk si udělá čas na to, co je pro něj důležité.

Pamatujete ještě na ten dřívější adrenalin? 
    Když jsem zapínal hru, a brousili se nože. Hořím? Nehořím?
    Vrátíme jim to dnes?
    Vlítli na nás zas ve tři v noci?
    Ten adrenalin tady byl... 
    Dnes - podívám se do žebříčku (libo kterého) - a když náhodou nejsem první, no co, niczasažtakvážného se neděje. 
    Čím víc tvůrci hry směrují empire k soutěžení, tím je hra jalovější.

Určitě se najdou i hráči které baví soutěžit. Ale ten adrenalin je pryč. Hra nemotivuje (až tak jak kdysi) hráče přihlásit se. Spolupracovat v alianci.
    Ruku na srdce. V soutěžích jednotlivců nemusím nikomu z aliance přiznat že dnes se mi nedaří.
    V soutěžích aliancí není až takovej přehled kdo dnes pořádně jezdí (OK, v cizákách vidíme denní body slávy v aliančním seznamu členů).
    Prostě - u soutěžení ta alianční spolupráce není až tak vidět.

Hráči nám odchází proto, že hra je jalová. Myslím...
    Post edited by Janko 65 (CZ1) on
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
Sign In to comment.