Diskuze k lednové aktualizaci

13»

Komentáře

• RUBINOVYHOST (CZ1)RUBINOVYHOST (CZ1) Komentářů: 30CZ1
    upraveno 25.01.2019
    Další úplně marná aktulka . Ta "vychytávka" s automatickým nasazením se vůbec nevyplatí !
    Proti správnýmu používání předvoleb to není o moc rychlejší , někdy s tím , že jezdíš po sobě
    různý cíle z různých hradů je to dokonce pomalejší a už vůbec to není výhodnější .
    Jistě by byla mnohem lepší možnost koupit ještě dvě předvolby . Dokážu si ale představit,
    že pro rutiní ježdění nehr nešpehovanejch cílů se to těm co nepoužívají pro takový útok
    i pár rubínovejch vojáků tj přesně tak aby jim tito nepadli , tak těmto pár se třeba vypnutí
    jednoho křídla atp pro 2-3-4 vlnu vyplatí a ušetří jim to možná jednu předvolbu .

Suma sumárum úplná kravina . Potřeba je a to už roky filtr prostředků , rolovat kvůli obyč
    vlajkám a dřevěnejm štítům atd je ten vopruz . Nastavit to pak dobře o tom ta hra přece má bejt.
    Horší blbost už je jen filtr ve skladu kterej mi taky nic nezrychlí ale co , rovněž to ničemu nevadí.
    Co ale vadí všem , že když jezdí o 106 musí co chvíli trávit xx minut vyprazdnováním skladu.
    Proč už dávno nejde označit na zobrazeným listu víc položek a prodat je naráz ?
    Idealní by k tomu byla možnost posunout si tam vertikální čáru a za ní prodat všechno horší .

Změna u krken a cizáků je taky o ničem . Platit jde za tuhle akci dávno - koupit vlajky , erb ...
    Všichni by ale ocenili kdyby jeden jejich hrad byl viditelně hlavní , obnovoval se pomaleji
    např co 8 hod a bránilo by ho min 3-8k def . To ale taky nehrozí . Pouze těm co jezdí tolik ,
    že jim to co akci nahrálo 6-8k def se to už neděje a co vím jistě , tak další 2 silný a jistě platící
    hráči kvůli tomu přestali . 

Jediný co přinesla tahle aktualizace mně a všem s kterejma jsem se o tom bavil je , že jsme 
    uražený , že z nás dělají blbce a mnozí naštvaní , že je hra ve výsledku zas o něco horší ,
    místo toho aby opravili mraky chyb .

Osobně mi vadí hlavně jak hra kolísavě a pomalu běží a když nic jinýho tak bych ocenil možnost
    přepnout ji aspon' do obranýho modu v kterým by se z hradů načítali jen hradby ,def prostředky,
    kasteláni a sín' a rozhodně né nabídky na nákup povětšinou krávovin .
    Když na hráče jede třeba 5-11 útoků a v ali mu svítí sta trumpet tak se to zpomalí jistě i těm
    co se vytahujou , že jim to jinak běhá jakž takž slušně . 

K té lize nemám nic , Jsem ted'asi 3 z 9 , skleník chci , protože ostatní ho budou mít taky 
    ale že by mě to kvůli tomu víc bavilo to teda rozhodně vůbec .     
    Post edited by RUBINOVYHOST (CZ1) on
    malá-velká-huba . (Jsem) ten který mluví hodně a poví toho málo .  Jaro Zuřivý 2013   
  • upraveno 27.01.2019
    Draxon (CZ1) napsal(a):

proč do frasa neudělaj nic pořádně?? nemluvě o totálně šílených lagách!!! čím více hráčů, tím více nehratelná hra!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Tak s lagama souhlasím.Každou chvilku relog, abych vůbec mohl trochu hrát a relog, když chci...

Osobně mi vadí hlavně jak hra kolísavě a pomalu běží...
    Dnes jsem si díky lagu vyléčil ve špitále rubínové vojáky.
    Nečekám, že by se tímhle komentem něco zlepšilo.
    Jen jsem si potřeboval zabrblat...
    Milé GGE, vy to ale vedete :-(
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
  • Avelli (INT1)Avelli (INT1) Komentářů: 931INT1
    Ty lagy jsou naprosto příšerné, prodleva mezi kliknutím a změnou obrazu 2s mi moc optimalizovaná nepřijde. Nedělal někdo něco s útoky od chána? Devětkrát po sobě útok jen jedním křídlem, ostatní v alianci jsou na tom podobně. Vždyť to nedává logiku ani z hlediska utrácení real money za rubíny a ty následně za rubínové prostředky, kdo by takový útok proboha bránil rubínem?
    Avelli, úroveň 70, 462 legendární úroveň
    aliance: CESKY LEV (M1 server)

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte obrátit se na mě v PM, poradím, bude li to v mých silách.
  • SuperPája (CZ1)SuperPája (CZ1) Komentářů: 15
    Můžou ty zhulenci už udělat něco fakt dobře? Tabulka na ligu království nefunguje, tabulka na měniče taky, vše se dovídám až druhý den ze zpráv.
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,207CZ1
    SuperPája (CZ1) napsal(a):
    Můžou ty zhulenci už udělat něco fakt dobře? Tabulka na ligu království nefunguje, tabulka na měniče taky, vše se dovídám až druhý den ze zpráv.
    Občas na tabulky pomáhá relog, jinak je to prý hlášené.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 854CZ1
    Ctrl dotaz. To, že nemáme u Šikmáčů prasátka, je jen chyba "zobrazení", nebo úmysl těch géniů, co si říkaj vývojáři, neb to lidi moc zneužívali, a bylo mezi nima moc zlatek??? Takže, to samé, jako studna???
    Strad75 @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,207CZ1
    Taky mě ty prasata štvou. chtěl jsem rychleji expit nového kastíka a vyexpím prd...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• abila (CZ1)abila (CZ1) Komentářů: 8
    asi prasečí mor... a ty rubínový jsou očkovaný .)
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,299
    abila (CZ1) napsal(a):
    asi prasečí mor... a ty rubínový jsou očkovaný .)

Nemám ani rubínové.
    Balík4 @ cs 1
  • abila (CZ1)abila (CZ1) Komentářů: 8
    takže špatná vakcína, jsou v karanténě :)
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 854CZ1
    Do p... Zoe, dostanu prosím inteligentní odpověď, proč se na vnější musí tak složitě??? Proč se tam nejde dostat z nějaké záložky, bez restartování fůl hry? Nefungujou mi tam vozejky, pošlu jednou a pak už se mi nenačtou. Musím restartovat hru a jak idiot pak musím restovat i fůl. Když to je co 5min, tak fakt dík...
    Strad75 @ cs 1
Sign In to comment.