Různá produktivita sýpek stejné úrovně i produkce

Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 666CZ1
upraveno 23.12.2018 v Technické problémy & bugy
ahoj, chtěl jsem si porovnat sýpky na hradě a při sundávání dílků a dávání nových mě zarazila různá produktivita stejných sýpek....nevím co to znamená a byl bych rád kdyby mi to někdo vysvětlil.

https://ctrlv.cz/pjYw
https://ctrlv.cz/xMvk

podle mě by tyto sýpky měli mít stejnou produktivitu, ale bohužel tomu tak není....kde je problém?

taky mám pocit že se mi sem tam mění procentuální hodnoty u sýpek....opravdu nemám pocit že bych si 14tkový dílek s bonusem +99 k produkci dával na sýpku se 42% výrobou... :#

Jen ještě poznámka...obě sýpky jsou na jednom hradě...takže na ně působí stejný VP
Post edited by Karel Vacek (CZ1) on
Mik Mak

Komentáře

• upraveno 23.12.2018
    Předpoládám žes je porovnával ve stejnou dobu (o půlnoci se může změnit bonus vlivem titulu).
    Případně, včera bylo beri, tam jsi mohl získat titul i během dne...

Na pomalejších PC s pomalejším připojením může pár vteřin/desítek vteřin trvat než se přepočtou jednotlivé bonusy.

Tak jako tak, Empire je už tak rozežranej macek, s desítkama vzorečků, s tisícema údajů v databázi každého účtu, že prostě sítě/servery mají co dělat s přenosem všech dat.

Vlastně i proto jsem smuten z lednové aktualizace, a vůbec trendu GGE - přidávat do hry další prvky, s dalšíma přepočtama (soukromé vesnice různých úrovní, skleníky různých úrovní...). Ne že by precizní prací nebylo možno úspěšně zakomponovat do hry nové prvky.
    Ale tady názorně vidíme jak precizně GGE pracuje  :'(
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 666CZ1
    tak záhada vyřešena ...chyba na straně stěžujícího si  :D :D :D 

jsem si nevšiml že ta jedna mi ještě hoří....no nic...teď již vše sedí B)

jen ty hodnoty výroby u sýpek mě trošku nesedí...snažím se vylepšovat nejdříve sýpky od nejvyšší výroby k nejnižší...tak mi nesedí ten zasazený 14tkový dílek....no uvidím jestli to ještě bude zlobit :#
    Mik Mak
  • Tak hurá :smile: )

Hezké svátky, ať už nic nezlobí :smile: )
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 713SK1
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 666CZ1
    yaponec (SK1) napsal(a):
    jo ta je dobrá  :)
    Mik Mak
Sign In to comment.