Vnější království

jadik (CZ1)jadik (CZ1) Komentářů: 5CZ1
A co teď s tím máme  dělat , když tu sedím půldne a nemohu si vozit suroviny na základnu  a tudíž tam nic nepostavím , bude nějaká náhrada nebo prodloužení akce apod..... ??

jadik @ cs 1

Komentáře

• Chernobyl (CZ1)Chernobyl (CZ1) Komentářů: 8CZ1
    a kdy se srovná ten přechod z hlavního hradu na hrad vnějšího království. Jako 45x pokus o přihlášení na to nervy nemám a základny mi tam jsou taky k ničemu. Nejde tam posílat. Nejde se tam dostat protže to zkáče zpět na hlavní hrad. Jde o to to opravit a dát do cajku. Děkuji za odpověd a opravu chyb.
  • matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 354CZ1
    jako nevím ale s prihlášením žádnej problém nemám akorát ten problém s vozíkama,ten je dost duležitej
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • jadik (CZ1)jadik (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    a o to jde ,problém s přijímáním peněz to nemají , ale udělat hru pořádně , to už je problém , mají to spustit , až to bude vychytané , takto je to o nervy a spousta hráčů kvůli podobným problémům se hrou končí .....
    jadik @ cs 1
  • matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 354CZ1
    zoe sorry ale tohle asi problem nebude,na mem hlavním učtu jsem žadne voziky neposílal ani špehy a stejne je na vnejšímm nemužu použít,takže cchyba bude nekde jinde
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Co jsem na ty vozíky koukal, přijde mi, že se tam při zadávání nějakým způsobem započítává vylepšení vozíků z normální hry, což umožňuje zadat pro poslání více surovin než skutečně poslat jde a proto se vozíky neodešlou vůbec. Chce to pracovat s reálnou kapacitou převozu, tedy počet vozíků*100, pak to alespoň u mě normálně funguje. Je to poněkud otravné řešení, ale řešení to prozatím je :D 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,248CZ1
    Celé to je ptákovina. Na skleník se bez placení nedostanu... Kdyby raději dali Beri.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,233SK1
    Tak minule sa dalo dostať do top 5000 celkom v pohode aj bez platenia, možno to pôjde aj tentoraz :smile:
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA

Zatím to nevypadá. Jsem tam od začátku a nejsem ani v TOP 10k...

Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

upraveno 15.12.2018
    Celé to je ptákovina. Na skleník se bez placení nedostanu... Kdyby raději dali Beri.
    Žetony na stavbu skleníku začínají už na top 50000, přičemž celkový počet hráčů na serveru je v tuhle chvíli něco přes 56k, to musíš dát :D 
    Akorát to teda bude chtít víc akcí za sebou. Koukám, že ten skleník nějak podražil, bývalo tam 12 žetonů na postavení :-/

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Ataner72 (CZ1)Ataner72 (CZ1) Komentářů: 40CZ1
    Nějak postrádám smysl téhle akce. Protože o první kolo akce hráči neměli zájem, tak nám tvůrci vymysleli zase novinku se získáváním žetonů, tokenů, na nákupy. Oni nás prostě nutí do něčeho, co vlastně ani nechceme :D Nebaví mě to :( 
    upraveno 15.12.2018
    Ataner72 (CZ1) napsal(a):
    Nějak postrádám smysl téhle akce. Protože o první kolo akce hráči neměli zájem, tak nám tvůrci vymysleli zase novinku se získáváním žetonů, tokenů, na nákupy. Oni nás prostě nutí do něčeho, co vlastně ani nechceme :D Nebaví mě to :( 
    Mě to třeba docela baví. Rozhodně lepší než věčné kolečko cizáků a nomádů :D 
    Akorát s tím zdražením skleníku mě teda upřímně nasrali. Dát ne moc hodnotné odměny je jedna věc, ale slibovat předtím něco desetkrát lepšího s čím všichni počítají, když do toho jdou, to je trochu moc. 

• JANACH (CZ1)JANACH (CZ1) Komentářů: 37
    Pokud chci poslat útok, velmi často se mi zobrazí okno na nákup další předvolby, které nejde nijak zavřít. Musím se neustále odhlašovat a přihlašovat....až se to na některý pokus podaří odesílat.
    Jj. To s tou předvolbou se mi taky děje. A když se chci do akce přihlásit, tak mě to odhlásí z HH, odkliknu okýnko: Tak zatím. Následně mě to hodí znovu na HH, musím jako debil odklikat milion nabídek, zase jí na vnější království a pak mě to na něj teprve přihlásí.

• FikX (CZ1)FikX (CZ1) Komentářů: 17CZ1
    Zdravim, mám dotaz ohledně rubínů na vnějším kralovství. Zůstatek rubínů (at zakoupených tak i vyježděných) se na konci akce prevede na muj HH na server CZ1 ?
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,233SK1
    FikX (CZ1) napsal(a):
    Zdravim, mám dotaz ohledně rubínů na vnějším kralovství. Zůstatek rubínů (at zakoupených tak i vyježděných) se na konci akce prevede na muj HH na server CZ1 ?
    Ak si aspoň raz kúpil rubíny na vonkajšom svete, prevedú sa ti na cz1 všetky, ktoré si neminul (nakúpené aj vyjazdené)
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • jadik (CZ1)jadik (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    jadik (CZ1) napsal(a):
    a o to jde ,problém s přijímáním peněz to nemají , ale udělat hru pořádně , to už je problém , mají to spustit , až to bude vychytané , takto je to o nervy a spousta hráčů kvůli podobným problémům se hrou končí .....

jadik @ cs 1
  • Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) Komentářů: 174INT3
    moze prosim niekto vysvetlti ze ako to na Vnejsim kralovsto vlastne funguje? doteraz som nepochopil za co sa davaju body a co vsetko ide do celkoveho hodnotenia
    co sa od nas vlastne chce?
    a ani ziaden navod som nenasiel kde by som si to mohol precitat
Sign In to comment.