Zneužití role moderátora

2»

Komentáře

• lleon (CZ1)lleon (CZ1) Komentářů: 11CZ1
    btw jeste vice lovcu na me.. z kazdeho mam 200 zlata.. tak sup posilejte :)
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
    upraveno 03.12.2018
    lleon (CZ1) napsal(a):
    Nerad pisi na forum.. nejsem zadnej spisovatel.. ale promin baliku co ty plodis za *** je hrozne.. vedsiho uplakance nez jsi ty jsem nevidel!! sam prohrajes valku s Os uplne ovse.. a jedine co dokazes je zapojit se do koalice a *** ostatni hrace .. misto aby ses fer postavil Osku ktere vas ojelo..
    a ty tu budes nekoho moralizovat?!:())))) zrovna ty?!_:))
    Prober se kamarade... radeji si uklid u sebe .. nez budes nekoho poucovat.. ty ... frajerko :) 

A vy ostatni ? ... ano je to hra.. tak se tak sakra chovejte..:)))

//Edit: MP, nevhodná slova

Tohle je tvůj první příspěvek který jsi v tomto vlákně napsal. Snažíš se lhát i tady? Nikde v přechozích příspěvcích ode mě není ani slovo o válce s OS.
     A odpověď na tvou otázku? Tím, že ze sebe uděláš hlupáka, který neví nic o boji o metra, jen utíkáš od tématu lhaní a tahání za nos členů MX, kteří nejsou v užším velení. Taky bych se rád dozvěděl něco od tebe. Proč byla z vaši strany snaha se s takovou aliancí neschopů, kteří projeli válku s OS spojit proti nim, či navázat na dřívější spolupráci z dob Luboše?
    Balík4 @ cs 1
  • matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 354CZ1
    upraveno 03.12.2018
    Zoe napsal(a):
    matesko (CZ1) napsal(a):
    a ješte nezapomel(a) zaškrtnout diskutujícím napadání,to už ani není na zamyšlení ale na lékare psychiatrického charakteru :D
    Začnu s tímhle, to bude nejjednodušší... nahlášení nejsou od Hugolínka/Druida, ale od někoho úplně jiného :) 

No, a teď to složitější.
    Pokud bychom striktně následovali pravidla fóra, pak by bylo možné považovat všechny smazané příspěvky v daném tématu za OT, jelikož zakladatel/ka tématu jasně požádala o reakci danou alianci. Nicméně je potřeba brát v úvahu to, jak se v podobných případech běžně chováme - a všichni víme, že vůči dodržování pravidel (zejména OT) jsme vcelku benevolentní, zvlášť v tématech podobného typu a není možné chovat se odlišně pouze v jednom konkrétním tématu. 

Fórum celkově je určeno diskuzi a budu-li vycházet z podobné situace v minulosti, není možné téma omezovat na přispívání pouze pro konkrétní hráče, a to ani na žádost zakladatele.

Takže ano, jak už Druid sám řekl, nebylo to vhodné. Na druhou stranu jsme jenom lidi a chybovat je lidské... 

Samozřejmě, máte možnost si “osobně” stěžovat na moderátora přímo CM (konkrétně @Wylka ), který je s touto situací obeznámen.
    ok Zoe,pokud je to takhle a tobe verím,tak se za tohle omlouvám,ale za mne Druid u mne stratil veškerou duveru,beru že človek je tvor omylnej a je stvorenej aby delal chyby ale tohle opravdu ne,založit téma a pak si ho ješte cenzurovat je príliš
    a stežovat si? to už zase ne,nejsem zákernej človek,tohle si hlavne vyrešte mezi sebou
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • lleon (CZ1)lleon (CZ1) Komentářů: 11CZ1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    lleon (CZ1) napsal(a):
    Nerad pisi na forum.. nejsem zadnej spisovatel.. ale promin baliku co ty plodis za *** je hrozne.. vedsiho uplakance nez jsi ty jsem nevidel!! sam prohrajes valku s Os uplne ovse.. a jedine co dokazes je zapojit se do koalice a *** ostatni hrace .. misto aby ses fer postavil Osku ktere vas ojelo..
    Prober se kamarade... radeji si uklid u sebe .. nez budes nekoho poucovat.. ty ... frajerko :) 

Tohle je tvůj první příspěvek který jsi v tomto vlákně napsal. Snažíš se lhát i tady? Nikde v přechozích příspěvcích ode mě není ani slovo o válce s OS.
     A odpověď na tvou otázku? Tím, že ze sebe uděláš hlupáka, který neví nic o boji o metra, jen utíkáš od tématu lhaní a tahání za nos členů MX, kteří nejsou v užším velení.
    Lzu ? cim ? Ty se tu navazis do Hanky... ja se ji zastal.. a optal sem se te co mas za problem.l to ano.. to ze se tu furt navazis do tematu ohledne Koalice je pravda.. ty jsi prvni dneska komentoval to co bylo psano k Hbw.. ne snad?
    furt tu meles ze my nasim hracum lzeme.. to ty mas takove dukladne info o tom co jim rikame? ze muzes tvrdit ze lzem? 
    ty vis co ja o hre vim ? jak bojovat a jak ne? ze me tu furt poucujes?  ze jsem hlupak kterej nic nezna?
    Delas ze sebe duzeliteho.. moralizujes cele vedeni Mx.. zrovna ty.. :))))))))
    Ano dostali sme na prdel.. od 6 alianci.. priznam to.. :))
    ale mlcime.. ne jak ty kterej furt nekoho poucuje.. a vse okolo.. udelej si prvne poradek u sebe.. a pak mluv.. 
    jo a nezapomen Baliku je to hra.. ne real.. :) muck mej se.. koncim tuhle komedii.. a ty tu klidne dal brec u kazdeho tematu ktere  o kolo tebe prolitne na 1000 kilometru.. peace... brasko :)
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
    lleon (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    lleon (CZ1) napsal(a):

A odpověď na tvou otázku? Tím, že ze sebe uděláš hlupáka, který neví nic o boji o metra, jen utíkáš od tématu lhaní a tahání za nos členů MX, kteří nejsou v užším velení.
    Lzu ? cim ? Ty se tu navazis do Hanky... ja se ji zastal.. a optal sem se te co mas za problem.l to ano.. to ze se tu furt navazis do tematu ohledne Koalice je pravda.. ty jsi prvni dneska komentoval to co bylo psano k Hbw.. ne snad?
    furt tu meles ze my nasim hracum lzeme.. to ty mas takove dukladne info o tom co jim rikame? ze muzes tvrdit ze lzem? 
    ty vis co ja o hre vim ? jak bojovat a jak ne? ze me tu furt poucujes?  ze jsem hlupak kterej nic nezna?
    Delas ze sebe duzeliteho.. moralizujes cele vedeni Mx.. zrovna ty.. :))))))))
    Ano dostali sme na prdel.. od 6 alianci.. priznam to.. :))
    ale mlcime.. ne jak ty kterej furt nekoho poucuje.. a vse okolo.. udelej si prvne poradek u sebe.. a pak mluv.. 
    jo a nezapomen Baliku je to hra.. ne real.. :) muck mej se.. koncim tuhle komedii.. a ty tu klidne dal brec u kazdeho tematu ktere  o kolo tebe prolitne na 1000 kilometru.. peace... brasko :)

Nejsi schopný přiznat ani lež, která je zde evidentní. Já téma válka LOxOS první nezmínil a ty tvrdíš, že s tím začal já. To že jste svým členům lhali, jsi ve slabé chvilce napsal ne jen mi ty sám.
     Ano .. to že jsem komentoval nepravdivý začátek výzvy je pravda a koment byl smazán. Proto taky tohle vlákno.
     Najdeš někde něco čím tě poučuju? Jak se má co dělat? Já napsal, že jsi hlupák, který nic nezná? Nevymýšlej si. Tím, že napíšu, že ze sebe hlupáka děláš, abys utekl od tématu které se ti nechce moc pitvat přeci znamená, že víš přesně co a jak má být.
    Balík4 @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
    Zavřeno na žádost zakladatele :)  
Tato diskuze je zavřená.