Zase hledáme skvělé nové moderátory, kteří by nám pomohli zajistit chod fóra a hráli klíčovou roli v naší Empire komunitě! Pokud si myslíte, že je to něco pro Vás, klikněte SEM

Výzva pro ¥ ODPADLICI HBW ¥


Nazýváte nás "holubáři" protože jsme nebránili v okamžiku, kdy na nás současně vyrazilo 5 aliancí, stěžovali jste si, že jste se těšili na pořádnou válku s námi. Ano, těšili jste se, pokud jste měli za zády LO, OS a Konfederaci. Ale chceme vám vyjít vstříc a nabídnout vám férový boj 1:1. Nebude se válčit o majetky, můžeme fungovat i bez nich. 

Takže, vyzýváme vás na férový boj, který začne 10.12. 2018 ve 12:00 a bude trvat do 21.12. 2018 do 23:59 hod.  Válka může být ukončena i dřív, pokud některá ze stran o to požádá protistranu na fóru.

Bude se útočit kdekoliv na zeleném, i na světech, mimo vody, nebudou se posílat dobyvačné útoky na majetky - věže, metra, města, laboratoře, monumenty, nebudou se krást vesnice. To jsou celá pravidla, neexistuje hořící hrad nebo něco takového. Smí se otvírat brána, používat azbesty.
Pokud chcete, můžete si do té doby vyměnit hráče, ale jakmile začne válka, nebude nikdo dávat holuby a nikdo nebude odcházet. Kdo tam bude na začátku války, bude tam až do konce. 
Máte uvedený noční klid, budeme jej dodržovat od 2:00 do 7:00. 

Takže, nemáte nás rádi a teď máte šanci si to s námi férově vyřešit. Předpokládáme, že když vám nabízíme boj 1:1, že si nebudete zvát kamarády na výpomoc, mimo ali. 
My do toho půjdeme jako Matrix. 

Ano, máte právo tuto výzvu odmítnout, tím ale říkáte, že máte strach férově bojovat a že se jen schováváte za jiné a sami to nezvládnete. 


Hugolín

Hugolínek @ cs 1

Komentáře

 • LEBOWSKI4 (CZ1)LEBOWSKI4 (CZ1) Komentářů: 66CZ1
  sorry za spam,ale tak to dopadá když hráč=moderátor 
 • michal231 (CZ1)michal231 (CZ1) Komentářů: 5CZ1
  war jak svin go :D 
 • Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
  upraveno 03.12.2018
  gamina (CZ1) napsal(a):

  A právě toho mám tak akorát dost...  Hugolínek = Druid a vesele si tu maže co chce, jen proto, že se jí nelíbí něčí reakce, kde to jsme??

  Každá diskuze je veřejná!:)

  Takže ste odhalili totožnosť Druida? A tak by ste mi mohli zistiť, že kto je Horus... :-) aby som vedela, na koho poslať útok :D:D:D
 • forever wild (SK1)forever wild (SK1) Komentářů: 328
  upraveno 03.12.2018
  :-1:
  Meno: forever wild
  Ali: Čierna Brada   
  Lvl: 450
  Česť :1786
  Moc cca : 1M

Tato diskuze je zavřená.