Diskuze k HTML5 BETA

ZoeZoe Komentářů: 15,706Moderator

Vážení hráči,

v tomto tématu máte prostor pro zpětnou vazbu ohledně bety (testovací verze) a pro nahlašování souvisejících problémů. 

Pokud v tomto tématu nahlašujete chybu, zahrňte prosím následující informace:

• Prohlížeč, ve kterém aktuálně hrajete 

• Příslušnou verzi Vašeho prohlížeče

• Vysvětlení krok za krokem, co vedlo k objevení chyby

• Kde je to možné, přidejte prosím i screenshot

Pokud nevíte, kde najít verzi prohlížeče nebo pokud máte jakoukoli jinou otázku, podívejte se prosím do našeho HTML5 FAQ.

Těšíme se na obdržení Vaší zpětné vazby ohledně HTML5 verze hry.

A předem Vám děkujeme! Opravdu si ceníme Vaší podpory!

S pozdravem
Vaše Empire rodina
Post edited by Zoe on
«134

Komentáře

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,249CZ1
    Technická otázka píše se tam,že to aktuálně nebude fungovat na mobilu, takže časem bude?
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,169CZ1
    Tam půjde asi o puffin....:/   vyjmenované jsou jenom tři prohlížeče...

• ZoeZoe Komentářů: 15,706Moderator
    Technická otázka píše se tam,že to aktuálně nebude fungovat na mobilu, takže časem bude?
    Ahoj,
    takže: Během Bety nebudou mobilní zařízení podporována, ale finální HTML5 verze by měla na většině zařízení fungovat, přestože pro ně nebude optimalizovaná - problém by s tím mohl být na starších zařízeních. Nicméně pokud se tam budou vyskytovat chyby, podpora je nebude řešit (pokud jsou i v PC verzi tak samozřejmě ano) - což je přirovnatelné k aktuálnímu fungování skrze puffin/jiný prohlížeč podporující flash :) 

A odpověď by na to měla být i ve FAQ, nicméně protože jde o záležitost podpory, překlad nedostaneme a neměli jsme to předem, abychom ho mohli připravit - takže zatím alespoň anglická verze tady, mně se to snad povede přeložit a hodit k nám ještě dneska, nebo zítra...
  • Joshi15 (CZ1)Joshi15 (CZ1) Komentářů: 131CZ1
    používám explorer prohlížeč jelikož mi to v něm jde dobře bude to fungovat i v exploreru?
  • EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 368CZ1
    Pokud nevytvoří GGS nějakou externí aplikaci s nástroji, které jsou nyní na puffinu,časem bude hra pro hráče, co hrají z telefonu nehratelná, jelikož vlastně nebudou schopni hru nějak více ovládat. Tedy pokud by se nezačal podporovat i puffin. Těmi nástroji myslím třeba myš, nebo tu "ctrl+c/ctrlv+v" klávesu což na chromu apod. nenajdeme...
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,169CZ1
    upraveno 29.11.2018
    no... já jedu na tabletu přes explorer (tablet s win).... a musím říct, že mi to přijde desetkrát ovladatelnější než puffin :)

Joshi15 (CZ1) napsal(a):
    používám explorer prohlížeč jelikož mi to v něm jde dobře bude to fungovat i v exploreru?
    Fungovat to v něm bude - jde jen o to, že vyjmenované prohlížeče používají i lidi z GGS, takže tam je to většinou “ozkoušené”, že v nich by to mělo fungovat (relativně) dobře - do samé platí i pro aktuální flash verzi (zmíněné 3 prohlížeče jsou doporučované), ale hra může dobře fungovat i jinde :) 

EET (CZ1) napsal(a):
    Pokud nevytvoří GGS nějakou externí aplikaci s nástroji, které jsou nyní na puffinu,časem bude hra pro hráče, co hrají z telefonu nehratelná, jelikož vlastně nebudou schopni hru nějak více ovládat. Tedy pokud by se nezačal podporovat i puffin. Těmi nástroji myslím třeba myš, nebo tu "ctrl+c/ctrlv+v" klávesu což na chromu apod. nenajdeme...
    Tak hra je primárně určena pro klasické počítače (notebooky) a GGS nemá za cíl, aby fungovala z mobilních zařízení - tam mají přeci jenom E:4K.. spíš se to bere jako “nouzovka”, takže základní věci by z telefonu měly jít zvládnout, jenom bude potřeba naučit se jak na to :) 
    upraveno 29.11.2018
    Zoe napsal(a):

EET (CZ1) napsal(a):
    Tak hra je primárně určena pro klasické počítače (notebooky) a GGS nemá za cíl, aby fungovala z mobilních zařízení - tam mají přeci jenom E:4K.. spíš se to bere jako “nouzovka”, takže základní věci by z telefonu měly jít zvládnout, jenom bude potřeba naučit se jak na to :) 
    Zoe to vím, ale občas se někomu stane, že se třeba porouchá počítač a nějakou dobu je to třeba zvládat z puffinu, sám to mám ozkoušené :) Plyne z toho poučení že u počítače se pít nemá ale to jsem odbočil.
    Pokud nebudeš mít nástroje co jsou na puffinu, tak se nedokážeš podívat na celý svůj hrad, a na mapě se taky nepohneš.
     O posílání útoků nebo zdrojů ani nemluvím. V tuto chvíli se tam dá plnohodnotně fungovat, jen je s tím menší časová efektivita...můžeš to však umět sebevíce, ale bez myši se neobejdeš...
    Jestli si najdeš čas tak to zkus prosím nějak předat do GGS, byla by škoda kdyby to takto vypadlo. Přitom by stačilo kdyby věnovali pár dní vyvíjení aplikace co se stáhne z google play/ios a po jejím zapnutí by se na obrazovce telefonu ukázali tyto nástroje.
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,003CZ1
    Já nechci betu. Já chci final verzi :-)

Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Messaroš (CZ1)Messaroš (CZ1) Komentářů: 40CZ1
    Taková menší otázka- kde to HTML 5 vezmu?
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,003CZ1
    Zoe napsal(a):
    Ahoj,
    takže: Během Bety nebudou mobilní zařízení podporována, ale finální HTML5 verze by měla na většině zařízení fungovat, přestože pro ně nebude optimalizovaná - problém by s tím mohl být na starších zařízeních. Nicméně pokud se tam budou vyskytovat chyby, podpora je nebude řešit (pokud jsou i v PC verzi tak samozřejmě ano) - což je přirovnatelné k aktuálnímu fungování skrze puffin/jiný prohlížeč podporující flash :) 

A odpověď by na to měla být i ve FAQ, nicméně protože jde o záležitost podpory, překlad nedostaneme a neměli jsme to předem, abychom ho mohli připravit - takže zatím alespoň anglická verze tady, mně se to snad povede přeložit a hodit k nám ještě dneska, nebo zítra...
    Je fajn, že tě máme Zoe. The best modík.
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• smrcek (CZ1)smrcek (CZ1) Komentářů: 16CZ1
    Messaroš (CZ1) napsal(a):
    přečti si viz fórum tam je toho až dost
    smrcek @ cs 1
  • smrcek (CZ1)smrcek (CZ1) Komentářů: 16CZ1
    smrcek (CZ1) napsal(a):

Betatest Empire v HTML5 začne velmi brzy a všem vám poskytneme odkaz, na základě kterého si budete moci novou verzi Empire v HTML5 vyzkoušet. Tento odkaz vás přesměruje na stránku, kde se budete moci přihlásit pod svým standardním účtem (stačí použít aktuální přihlašovací údaje). K flashové verzi se můžete kdykoli vrátit přihlášením přes přihlašovací stránku, na kterou jste zvyklí. Mějte na paměti, že hraní verze v HTML5 s vaším běžným účtem stále umožňuje skutečné herní nákupy. 

Důležitá poznámka: Na váš účet to nebude mít žádný vliv! Na vašem účtu nebudeme ve verzi HTML5 provádět žádné změny, takže se s ním stále dostanete do hry. Váš hrad zůstane v nedotčeném stavu, přesně tak, jak si ji pamatujete (pokud jste ji v nedotčeném stavu nechali!). Nic se nezmění a o svůj postup nepřijdete.

smrcek @ cs 1
  • matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 354CZ1
    EET (CZ1) napsal(a):
    tak ja si spíš myslím že to pak na telefonu bude líp ovlaatelné,jinak ja i ted když jsem nucen jit pres telefon tak pripojím myš a jde to v pohode hrát,puffin je jen taková náhrada flashu tím padem ho nebude treba
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    matesko (CZ1) napsal(a):
    EET (CZ1) napsal(a):
    tak ja si spíš myslím že to pak na telefonu bude líp ovlaatelné,jinak ja i ted když jsem nucen jit pres telefon tak pripojím myš a jde to v pohode hrát,puffin je jen taková náhrada flashu tím padem ho nebude treba
    Já vím že ho nebude třeba, ale když si zapneš puffin tak se ti tam právě ukážou ty speciální nástroje, třeba jako ta myš aby jsi se mohl pohybovat po mapě. O tom že se dá klasická myš připojit do telefonu teda nevím, já tedy ve svém mobilu USB port nemám. Teda jestli jsem správně pochopil že do telefonu připojíš myš od PC...jestli jsem to pochopil špatně a máš nějaký program který dokáže udělat stejnou myš jako puffin tak prosím o název :)

ano,klasicku myšku si možeš pripojiť na telefon,predpokladám že maš nejaký novší telefon ktorý tuto možnosť podporuje tak potom ti stačí kúpiť USB OTG a cez to ti bude myška fungovať
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • piqik (CZ1)piqik (CZ1) Komentářů: 39CZ1
    Existují i myšky připojitelné přes Bluetooth.
    ano maš pravdu alee tuto možnosť som zatial neskúšal a neviem či funguje bez problemov a cena tej myšky je vyššia než kupiť OTG a použiť myšku ktorú normálne používám k notbooku
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    EET (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

EET (CZ1) napsal(a):
    Zoe to vím, ale občas se někomu stane, že se třeba porouchá počítač a nějakou dobu je to třeba zvládat z puffinu, sám to mám ozkoušené :) Plyne z toho poučení že u počítače se pít nemá ale to jsem odbočil.
    Pokud nebudeš mít nástroje co jsou na puffinu, tak se nedokážeš podívat na celý svůj hrad, a na mapě se taky nepohneš.
     O posílání útoků nebo zdrojů ani nemluvím. V tuto chvíli se tam dá plnohodnotně fungovat, jen je s tím menší časová efektivita...můžeš to však umět sebevíce, ale bez myši se neobejdeš...
    Jestli si najdeš čas tak to zkus prosím nějak předat do GGS, byla by škoda kdyby to takto vypadlo. Přitom by stačilo kdyby věnovali pár dní vyvíjení aplikace co se stáhne z google play/ios a po jejím zapnutí by se na obrazovce telefonu ukázali tyto nástroje.
    Máme nějakou děsně důležitou tabulku ta otázky, zpětnou vazbu a hlášení chyb v HTML5... tak to tam hodím a uvidíme :)

Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Já nechci betu. Já chci final verzi :-)

A já chci růžovýho jednorožce! :D narozdíl ode mě se ty nejspíš dočkáš :)

Podle oznámení by ses tam měl dostat přes odkaz, který vám dáme k dispozici :)

Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Ahoj,

Je fajn, že tě máme Zoe. The best modík.
    S tím "the best" bych byla opatrná :D ale taky jsem ráda, že vás mám :blush:
  • Martarin (CZ1)Martarin (CZ1) Komentářů: 57
    Krásná diskuse i když Beta verze ještě není spuštěná a pak že lidem nestačí ke štěstí málo :-)

Martarin @ cs 1
Sign In to comment.