Domů Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Návrh: Výběr odměny

Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,775
Zdravím,
spoluhráč mi tak trochu připomněl jednu funkci, která velmi dobře funguje na bigfarm a vlastně nevidím důvod, proč by nemohla i tady :-)
V akcích máme hromady odměn, ale často se stává, že nám daná odměna je naprosto k ničemu. U odměn za body by to asi nevadilo, ale když dostanete něco na vyhození za topku, jedno jestli osobní nebo alianční, je to poněkud demotivující a určitě víte o něčem, co třeba podle GGS není tak hodnotné, ale vám by to pomohlo více. Proč tedy neudělat nějaký širší výběr odměn ať si hráč sám vybere jednu, kterou opravdu chce? Ve hře je velké množství jednotek, prostředků, měn, vybavení a dalších vymožeností, které se tam dají dát. Vždycky by alespoň jedna z odměn měla být použitelná za všech okolností, např. vojáci (rubíny asi neprojdou :-D )

Pro hráče: + snad jasné :-)
- Ti nahoře se zas budou mít o něco líp :D
Pro GGS: + Větší motivace hráčů jezdit akci, případně do nich i něco investovat
- Možná tam budou muset dát něco, co by radši prodávali za rubíny, ale nikdo jim nebrání dělat obojí (jako ostatně vždycky)

Komentáře

Sign In to comment.