Domů Czech & Slovak Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Nabídky během hry

Proč je poslední dobou vic a vic nabídek už je to pořadně otravný mám sto chutí se na tudle hru vyprdnout

Nejlepší odpovědi

Další odpovědi

• Tuka_eXtreme (CZ1)Tuka_eXtreme (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    Nevím, jestli nakupuješ tak to může být tím, nemusí to být jen nákup rubínů ale stačí nákup za rubíny, dneska jsem si koupil extrémně dobrý set vybavení jen za 4k rubínů, o pár hodin později jsem tam měl podobný za 40k a pak mi to nabídlo pár dalších setů, nedávno jsem také utratil několik tisíc za odborníky [instruktor, farmy a nájezdník], nic jiného tu v nabídkách nevidím, to samé se mi stalo i s několika budovami. Já tu mám nabídek pořád dost, nevím jestli GGS zvedlo počet nabídek pro všechny, ale určitě mají nějaký algoritmus, který zkoumá co nakupuješ a podle toho ti nabídky vytváří. Toto by byla spíš otázka přímo na GGS studio, já osobně na to mám názor takový, že se v nabídkách dá nalézt spoustu užitečných věcí za hezkou cenu, ale určitě bych doporučil nabídky nějak předělat, opravdu hodně to seká hru.
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,325
    Ja hlásim chybu (aspoň dúfam). Počas rozostavovania útoku mi aj tak vybehne ponuka a prekryje celú obrazovku. Stalo sa mi to zatiaľ 2x
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,205
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Ja hlásim chybu (aspoň dúfam). Počas rozostavovania útoku mi aj tak vybehne ponuka a prekryje celú obrazovku. Stalo sa mi to zatiaľ 2x
    To se stává mnohokrát. Třeba při nastavování obrany, nebo při plánování odeslání podpor. Zamrzne a překryje tio 3-5 vyskakovacích oken rozpracovanou obrazovku. Velmi výživné a dobrý test na srdeční odolnost.
    Ani mě nenapadne, abych si na to stěžoval. Je to zbytečné :)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,325
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Panthera (SK1) napsal(a):
    To se stává mnohokrát. Třeba při nastavování obrany, nebo při plánování odeslání podpor. Zamrzne a překryje tio 3-5 vyskakovacích oken rozpracovanou obrazovku. Velmi výživné a dobrý test na srdeční odolnost.
    Ani mě nenapadne, abych si na to stěžoval. Je to zbytečné :)
    Taak pokiaľ viem, počas rozostavovania útoku by mali ísť do pozadia či? Ak to ovšem nezmenili :) 
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Změnili  :(
  • Pajush (CZ1)Pajush (CZ1) Komentářů: 1
    Hru hraji asi 14 dní a už mám z těch vyskakovacích oken šediny. To tam opravdu musí každé tři minuty vyskočit pět oken s nabídkami? Po 14 dnech, myslím, že je celkem brzy aby mi něco lezlo až takovým způsobem na nervy. Nejde to nějak osekat?
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,822
    Janko.65 (CZ1) napsal(a):
    Změnili  :(
    Nezměnili - je to chyba :)

Pajush (CZ1) napsal(a):
    Hru hraji asi 14 dní a už mám z těch vyskakovacích oken šediny. To tam opravdu musí každé tři minuty vyskočit pět oken s nabídkami? Po 14 dnech, myslím, že je celkem brzy aby mi něco lezlo až takovým způsobem na nervy. Nejde to nějak osekat?
    Stížnost na nabídky - opět - předáme.
  • Zoe napsal(a):
    Domnívám se, že toto překrývání oken reklamama souvisí s lagováním.

Jestli už útok skládám (3-4 sekundy), reklamy se poslušně skryjí pod aktivní okno skládání útoku (a způsobují výrazně větší lagování, no...)
    Známe to "zamrznutí" hry těsně předtím, než začnou vyskakovat reklamy... Jestliže v té chvíli kliknu na skládání útoku (prostě namířím myší na špionáž, otevřu ji, kliknu na útok, vyberu si na které základně jej budu skládat) - prostě odklikám těch 5 povinných kliknutí - jestli v této chvilce začnou startovat reklamy, tak se "prosadí" před skládáním útoku.
    Holt, u této onlajnovky opravdu odezva není nejsvižnější... 
    Zoe napsal(a):
    Domnívám se, že toto překrývání oken reklamama souvisí s lagováním.

Jestli už útok skládám (3-4 sekundy), reklamy se poslušně skryjí pod aktivní okno skládání útoku (a způsobují výrazně větší lagování, no...)
    Známe to "zamrznutí" hry těsně předtím, než začnou vyskakovat reklamy... Jestliže v té chvíli kliknu na skládání útoku (prostě namířím myší na špionáž, otevřu ji, kliknu na útok, vyberu si na které základně jej budu skládat) - prostě odklikám těch 5 povinných kliknutí - jestli v této chvilce začnou startovat reklamy, tak se "prosadí" před skládáním útoku.
    Holt, u této onlajnovky opravdu odezva není nejsvižnější... 
    Děkuju, předáno :)
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,858
    Zoe napadlo mě, jestli by bylo možné navrhnout GGS aby alespoň automaticky nevyskakovala ona, kde je sleva na budovu, kterou už hráč má všude na úrovni, která je v nabídce, nebo na max. Taková akce je vážně k ničemu. Pokud má hráč všude stáje 3, tak další už nepostaví...
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

Zoe napadlo mě, jestli by bylo možné navrhnout GGS aby alespoň automaticky nevyskakovala ona, kde je sleva na budovu, kterou už hráč má všude na úrovni, která je v nabídce, nebo na max. Taková akce je vážně k ničemu. Pokud má hráč všude stáje 3, tak další už nepostaví...
    Proti tomu snad nejde nic říct, předám :)
Sign In to comment.