Diskuze k soukromým vesničkám

13»

Komentáře

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,554CZ1
    Je to udělané pro "utrácely" a "ekonomy".. Mezi žetony za 100 a 300 není žádný rozdíl, ale mám tušení že to někdo počítal, a pokud budete kupovat jen za 100, vyjde vás než vylepšíte všechny vesnice cca na 3 roky, zatímco pokud budete kupovat oboje, měl by to být cca "jen" rok :-D Zkrátka, někdo kdo je šetřílek to bude kupovat po 100vce, já to například budu kupovat po 100 i po 300, neboť to chci mít co nejdříve.
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• forever wild (SK1)forever wild (SK1) Komentářů: 328
    hmmm

Meno: forever wild
    Ali: Čierna Brada   
    Lvl: 450
    Česť :1786
    Moc cca : 1M

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Mireks001 (CZ1) napsal(a):
    Zdravím, mám dotaz....
    V nomádském obchodě se dají koupit žetony za dvojí cenu 100 a 300 desek.
    Je to účel, nebo chyba?
    Je to účel. Smyslem je, že kdo chce mít zdrojovky levně, koupí jen 15 žetonů po 100 deskách. Kdo to chce mít rychleji hotové, může po 300 deskách nakoupit dalších 30 :-) 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Zombiefafi (INT3)Zombiefafi (INT3) Komentářů: 5INT3
    kde tie vesnice sa daju kupit prosim

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    kde tie vesnice sa daju kupit prosim

Teoreticky by to mělo být pod ikonkou řízení (šestá vpravo dole), pak horní ikonka "zdrojové vesnice" a vesnický obchod. Ovšem vzhledem k tomu, že na INT3 nejsou akce, si nejsem moc jistý, že tam bude fungovat tohle, jelikož by pak možnost sehnat žetony byla jen u zbrojíře. 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,976CZ1
    upraveno 17.04.2019
    Je to bezva myšlenka. Však je mnoha lidem jasné, jak těžko se získavají vesničky jinak. Hlavně pro malé ali a slabé hráče.

A co se týče silnějších ali, strčte si všecko třeba do obří píče. Tam je dost místa :)

*kdyby vám tam zbylo místo, zakouřím a ukážu fakáč. Jsem prostě hovado :blush:

Ani jedna ali nestojíte z TOP za nic. A doufám, že ve své letargii zdechnete samy na vlastní nemoc..

Lien Rag

A zcela proti pravidlům, plácnu i něco mimo..

Stává se, že hráči touží po vesničce. Bo plní úkol.. A tak to je dokola.

Proč vy velcí čuráci, a my ostatní taky, musíme půjčovat vesky na splněnní úkolů?

Nebudu na to klást otázky a ni nečekám odpověď.

Lien Rag

• Janko.65 (CZ1)Janko.65 (CZ1) Komentářů: 263CZ1
    upraveno 18.04.2019
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Ani jedna ali nestojíte z TOP za nic. A doufám, že ve své letargii zdechnete samy na vlastní nemoc..

Cosi na té myšlence je, kamarádi. Fakt...

Ten vládnoucí, ten nejsilnější, ten nejvlivnější....
    Obyčejně "vládl" spravedlivě.
    Teď nemluvím o Empire. Mluvím o monarchech.
    Třeba rozdělil a vládl.
    Anebo vládl rukou železnou.
    Či třeba shovívavě měl pochopení pro potřeby svých poddaných (omluvám se za zjednodušení).

Co se stalo u nás? TOP aliance si žijí svým životem, nezasahují do dění mapy - nezajímají se.
    Pravidla hry stanovují dle svých potřeb - a nic víc...

Neříkám, že znám recept "jak na to". Nejsem monarcha a nejsem vševědoucí.

Ale říkám - GGE nás směruje ke klání jednotlivců - a Cz mapa tomu podlehla.
    Čučíme na "svou divizi", a říkáme si - zaberu ať porazím toho Frantu, a posunu se z pátého místa na čtvrté (ve své divizi).
    Čučíme na svůj žebříček - a nezbejvá energie, čas, na dění na Cz mapě...

Nekritizuji.
    Souhlasím s Lienem
    Post edited by Janko.65 (CZ1) on
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
    upraveno 20.04.2019
    Volali jste po p2p máte výsledek. Nikdo s vámi velkými bojovat nebude. Na můj náhrobek si můžetre napsat, že jsem vám to říkal. Čuráci.. Jen to ještě chvilku trvalo..

Ani to vaše dřívější vyjetí spešl setů máte k ničemu. Nebo k něčemu jsou? Veloš, jako každý jiný..Tak k čemu jste dospěli? Těch pár bojových ali, co si to rozdají v boji o metra třeba? A kde máte ty další rovnocenné soupeře?

Ani je nebudete mít. To je teda situace..

Lien Rag

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 651CZ1
    upraveno 22.04.2019
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Volali jste po p2p máte výsledek. Nikdo s vámi velkými bojovat nebude. Na můj náhrobek si můžetre napsat, že jsem vám to říkal. Čuráci.. Jen to ještě chvilku trvalo..

Ani to vaše dřívější vyjetí spešl setů máte k ničemu. Nebo k něčemu jsou? Veloš, jako každý jiný..Tak k čemu jste dospěli? Těch pár bojových ali, co si to rozdají v boji o metra třeba? A kde máte ty další rovnocenné soupeře?

Ani je nebudete mít. To je teda situace..

máš pravdu...ale ono je to těžký , když takzvaní bojovníci jen tlachají na fóru o ničem a vulgaritami se snaží vzbudit dojem drsného a zkušeného bijce...

to je teda situace...

Mik Mak
Sign In to comment.