Diskuze k listopadové aktualizaci

157»

Komentáře

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 895CZ1
    Fanie (SK1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    ctrl dotaz. Taky se někomu nepřipsal do skladu Hrdina z měsíční akce? To asi budu muset napsat těm géium na podpoře. Česky:-), co?
    Ahoj, budeš muset písnout na podporu... koukni sem , stačí tam doplnit název vybavení klidně česky v prvním pádě.. 

https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/284141/support-podpora-hry#latest

zvol kategorii herní ztráta - nepřipsání 

Kdybys i tak s tím válčil, klidně písni PM :)
    Kupodivu rychle odpověděli. Ale.... Dle strejdy googleho překlad:-)
    Vážený Strad75,
    Ceníme si, že jste nás oslovil. Jmenuji se Zi a jsem zde, abych vám dnes pomohl s vaším dotazem.
    Byl jsem velmi znepokojen tím, že jsem slyšel, že jste nedostal odměnu, takže jsem pečlivě zkontroloval naše záznamy, abych našel příčinu. Zjistil jsem, že důvod, proč jste nedostal odměnu, byl proto, že inventář vašeho vybavení byl plný v době, kdy mu byla udělena, a proto nebyl prostor pro uložení vaší odměny.
    Když je inventář vašeho zařízení plný, bude tlačítko inventáře zařízení červené. Pokud je červená, nedostanete odměnu za vybavení. Obvykle nerekreditujeme odměny, které nebyly přijaty jako výsledek úplného inventáře. Při této příležitosti však budu moci udělit výjimku a přidat položky do svého účtu. Vyčistěte si inventář a vraťte se ke mně, abych do účtu přidal chybějící položky.
    Neváhejte a kontaktujte mě, pokud potřebujete další pomoc.
    S pozdravem,
    Tým podpory GGE

1. Nejsem začátečník, tak nepotřebuju radu, jak vyčistit sklad:-)
    2. Sklad mám po "vyčištění" 295/320, takže za 5min je zas 320+/320...
    3. Šunty se klidně připisujou, že mám i 420/320...
    4. To jako až ho vyčistím, musím si dát "herní volno" a čekat, až mi to tam fláknou, abych o něj zas nepřišel???

No to po vyčistení keď máš 295 kusov na sklade... no dosť blbé... a všetky kusy používaš? lebo možno aj polka je tam nepotrebná... skús urobiť inventúru na sklade :-)
    Tak smo, že vše ne. Ale hodně velkou část jo. Točím velitele podle akcí. A co nepoužívám, šetřím na plánované upravování vybavení ala okrasy. U okras už sem tomu přišel po prvotní nelibosti na chuť:-) Věc druhá, jestli to vůbec někdy bude u vybavení fungovat...
    Strad75 @ cs 1
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 895CZ1
    Koukám, že se nám zdražil skleník. A soudruzi se inspirovali i Viktorka Koženého s jistotou 10ti násobku:-)
    Strad75 @ cs 1
Sign In to comment.