Diskuze k listopadové aktualizaci

147

Komentáře

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 875CZ1
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Kdy začne Vnější království? Já, že jinak mi je skleník k prdu, když si ho nemám jak postavit...
    +, jak to teda bude s těma "bonusama" za lvl Skleníku? V infu k aktualizaci je u jídla bonus jen 1-11, ale mě u skleníku to zvedá jídlo až do lvl20???
    Vnější království bude v prosinci - konkrétní datum se objeví v plánu událostí (až bude) :) 
    U jídla v aktualizaci je bonus až do lvl 20... 
    Není:-) 

Nová budova - Památný skleník 

Budova bude mít 20 úrovní. Vyšší úrovně Vám zvýší produkci jídla (úrovně 1-10), kapacitu skladu (úrovně 11-15) a veřejný pořádek (úrovně 16-20). 
    Ehh, jo, promiň, máš pravdu :sweat_smile: každopádně když si otevřeš tabulku, tak tam je produkce jídla rozepsaná až do lvl 20 :) Jdu to opravit :D
    jj, proto sem se ptal, kde je chyba:-) Jestli jen "zobrazovací" a bonus na jídlo opravdu nekončí na 10:-) nebo v infu
    Strad75 @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Kdy začne Vnější království? Já, že jinak mi je skleník k prdu, když si ho nemám jak postavit...
    +, jak to teda bude s těma "bonusama" za lvl Skleníku? V infu k aktualizaci je u jídla bonus jen 1-11, ale mě u skleníku to zvedá jídlo až do lvl20???
    Vnější království bude v prosinci - konkrétní datum se objeví v plánu událostí (až bude) :) 
    U jídla v aktualizaci je bonus až do lvl 20... 
    Není:-) 

Nová budova - Památný skleník 

Budova bude mít 20 úrovní. Vyšší úrovně Vám zvýší produkci jídla (úrovně 1-10), kapacitu skladu (úrovně 11-15) a veřejný pořádek (úrovně 16-20). 
    Ehh, jo, promiň, máš pravdu :sweat_smile: každopádně když si otevřeš tabulku, tak tam je produkce jídla rozepsaná až do lvl 20 :) Jdu to opravit :D
    jj, proto sem se ptal, kde je chyba:-) Jestli jen "zobrazovací" a bonus na jídlo opravdu nekončí na 10:-) nebo v infu
    Hra (tentokrát, zcela výjimečně) nekecá :D
    upraveno 22.11.2018
    Zoe napsal(a):
    thugdze (CZ1) napsal(a):
    jinak nevim kdo bude ten sklenik stavet, dle mojich propoctu o jidlo akorat prijdes
    Skleník by měl vyjít výhodněji... i když svým výpočtům až tak nevěřím (klidně mě opravte), myslím, že to bude následovně:
    Jsme na hradě, kde na 100% fungují 3 budovy, řekněme, že jich mám postavených 6. Počítám základní produkci bez bonusů, ovlivněná je tedy jen produktivitou.
    Sýpka na max produkuje 178 jídla za hodinu -> z 3 sýpek na 100% mám 534 jídla/hodina, plus jedna sýpka na 75% (tj. produkce 133,5), další na 53% (tj. 94,34) a poslední na 42% (tj. 74,76). Celková produkce sýpek je 836,6 jídla/hodina.
    Místo dvou sýpek postavím skleníky. Aby se mi nepohl VP (se kterým sice nepočítám, ale ve výsledku produkci ovlivní), snížím počet sýpek -> skleník zabere místo 2 sýpek, tj budu mít 2 skleníky (místo 4 sýpek) a dvě sýpky.
    Skleník na max lvl produkuje 320 jídla/hodina -> 2 skleníky na 100% znamenají 640 jídla/hodina, plus 1 sýpka na 100% (tj. produkce 178) a 1 sýpka na 75% (tj. 133,5). Celková produkce 2 skleníků a 2 sýpek je 951,5 jídla/hodina.
    Plus tedy skleníky ještě přidají nějaký ten VP (dva na max lvl 600 bodů), takže ta produkce bude ještě o malinko vyšší :)
    No, neb už 1. lvl skleníku dá víc, než max sýpka, tak se skleník vyplatí, ne? :-)
    Navíc, když na něj dáš 14tku SD, tak bude produkce u 1ky skleníku 390/hod, oproti 277/hod u  sýpky. K tomu krát produktivita za bonusy + VP a třeba u mě na HH to je celkově rozdíl 1skleník vs 30 sýpka  3.880 vs 2.771.
    Když uberu VP za okrasu, co musím dík velikosti dvou skleníků dát dolů, tak se to sníží z 3.880 na 3.857. I tak u dvou skleníků na lvl1 získám oproti dvěma sýpkám na max bonus 2.172/hod...

P.S. U dvou max skleníků je rozdíl už 7.030/hod
    Strad75 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    thugdze (CZ1) napsal(a):
    jinak nevim kdo bude ten sklenik stavet, dle mojich propoctu o jidlo akorat prijdes
    Skleník by měl vyjít výhodněji... i když svým výpočtům až tak nevěřím (klidně mě opravte), myslím, že to bude následovně:
    Jsme na hradě, kde na 100% fungují 3 budovy, řekněme, že jich mám postavených 6. Počítám základní produkci bez bonusů, ovlivněná je tedy jen produktivitou.
    Sýpka na max produkuje 178 jídla za hodinu -> z 3 sýpek na 100% mám 534 jídla/hodina, plus jedna sýpka na 75% (tj. produkce 133,5), další na 53% (tj. 94,34) a poslední na 42% (tj. 74,76). Celková produkce sýpek je 836,6 jídla/hodina.
    Místo dvou sýpek postavím skleníky. Aby se mi nepohl VP (se kterým sice nepočítám, ale ve výsledku produkci ovlivní), snížím počet sýpek -> skleník zabere místo 2 sýpek, tj budu mít 2 skleníky (místo 4 sýpek) a dvě sýpky.
    Skleník na max lvl produkuje 320 jídla/hodina -> 2 skleníky na 100% znamenají 640 jídla/hodina, plus 1 sýpka na 100% (tj. produkce 178) a 1 sýpka na 75% (tj. 133,5). Celková produkce 2 skleníků a 2 sýpek je 951,5 jídla/hodina.
    Plus tedy skleníky ještě přidají nějaký ten VP (dva na max lvl 600 bodů), takže ta produkce bude ještě o malinko vyšší :)
    No, neb už 1. lvl skleníku dá víc, než max sýpka, tak se skleník vyplatí, ne? :-)
    Navíc, když na něj dáš 14tku SD, tak bude produkce u 1ky skleníku 390/hod, oproti 277/hod u  sýpky. K tomu krát produktivita za bonusy + VP a třeba u mě na HH to je celkově rozdíl 1skleník vs 30 sýpka  3.880 vs 2.771.
    Když uberu VP za okrasu, co musím dík velikosti dvou skleníků dát dolů, tak se to sníží z 3.880 na 3.857. I tak u dvou skleníků na lvl1 získám oproti dvěma sýpkám na max bonus 2.172/hod...

P.S. U dvou max skleníků je rozdíl už 7.030/hod
    Tak já schválně brala jeden skleník za dvě sýpky, abych nehýbala s VP... ale samozřejmě máš pravdu :)
  • thugdze (CZ1)thugdze (CZ1) Komentářů: 109CZ1
    jenom jeden dotaz, pokud se i ukaze ze sklenik je nevyhodnejsi, pujde zborit?
    thugdze @ cs 1
    thugdze (CZ1) napsal(a):
    jenom jeden dotaz, pokud se i ukaze ze sklenik je nevyhodnejsi, pujde zborit?
    Půjde :)
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,237CZ1
    upraveno 23.11.2018
    Bomba můžeme farmařit ve Skleníkách. :D

Edit. Tovaryš úplně na h.vno... Fakt by mě zajímalo, kdo to využije. Nováčci mince nemají a ti co už tu byli utratili co šlo posledně...
    Post edited by Spartakus01 (CZ1) on
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Dannielson (CZ1)Dannielson (CZ1) Komentářů: 61CZ1
    upraveno 23.11.2018
    "Zdravím,
    v aktualizaci bylo uvedeno, že se můžete těšit na nové předměty v obchodech událostí - těšit se na ně můžete o něco dělej, k dispozici budou až po skončení “Black week” nabídek!"

máme to chápat tak, že to co nyní nabízíte za rubíny, bude k dostání za desky nebo symboly?
    jako příklad stavební dílky sklad jídla nebo počet jednotek na hradbách

teď jsem si všiml, že se to vztahuje i na zbrojíře, tak asi nic :)

Post edited by Dannielson (CZ1) on

• Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    Dannielson (CZ1) napsal(a):
    "Zdravím,
    v aktualizaci bylo uvedeno, že se můžete těšit na nové předměty v obchodech událostí - těšit se na ně můžete o něco dělej, k dispozici budou až po skončení “Black week” nabídek!"

máme to chápat tak, že to co nyní nabízíte za rubíny, bude k dostání za desky nebo symboly?
    jako příklad stavební dílky sklad jídla nebo počet jednotek na hradbách

teď jsem si všiml, že se to vztahuje i na zbrojíře, tak asi nic :)

No keď sme už pri tých Black week ponukách, tak mňa by potešila nejaká akcia na tie nomádske obranné nástroje.... nie každý dostal do pošty na nich akciu... 
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    asi hloupa otazka, pujde sklenik kovat, kdyz ma i VP?
  • matousekmichael (CZ1)matousekmichael (CZ1) Komentářů: 57CZ1
    SUPER GGS OPRAVDU. MĚL JSEM CIZÁKA S 4K+ DEFU TAK JSEM ZKUSIL TU NOVINKU SESADIT Z TRŮNU NO A EJHLE ZE 4000 MÁM RÁZEM MÁM MAX 1500 A 1200 RUBÍNŮ V PRDELI FAKT SUPER GGS CO MŮŽETE TO POSERETE DĚKUJU MOC!!!!!!!!!!!!!!
    matousekmichael
    SUPER GGS OPRAVDU. MĚL JSEM CIZÁKA S 4K+ DEFU TAK JSEM ZKUSIL TU NOVINKU SESADIT Z TRŮNU NO A EJHLE ZE 4000 MÁM RÁZEM MÁM MAX 1500 A 1200 RUBÍNŮ V PRDELI FAKT SUPER GGS CO MŮŽETE TO POSERETE DĚKUJU MOC!!!!!!!!!!!!!!
    Ahoj,
    CM to předal dál - měli bychom dostat vyjádření, jestli to takhle má fungovat, nebo jestli jde o chybu... dám vědět až dostanu reakci :)

petitlup (CZ1) napsal(a):
    asi hloupa otazka, pujde sklenik kovat, kdyz ma i VP?
    Kovat jdou jenom dekorky... jiné budovy s VP taky nevykoveš, takže bych řekla, že ne (mimo jiné té budově chybí i ta “úroveň zkušeností”, co je specifická pro dekorace)... 

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,237CZ1
    Takže na silné raději nepoužívat. Dobré vědět. Já použil tu změnu za mince a z cizáka co měl 400 a něco jsem měl 900 a něco. Takže spokojenost, ale flákal jsem nomády a mám málo vlajek, tak si moc neužiju.

Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) Komentářů: 251CZ1
    jako to mi chcete říct že hrad na 800 obrany po navýšení spadne na 500? to pak nemuseli vymýšlet další krávovinu  :D
    :)llelik45 @ cs 1
  • T.FRUTTI (CZ1)T.FRUTTI (CZ1) Komentářů: 9CZ1
    Kdy bude spuštěný další královský úkol?
    T.FRUTTI @ cs 1
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,225SK1
    Takže teraz sa to už nebude deliť na škandináviu a podobne? že aspoň raz za čas boli lepšie hrady.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    upraveno 26.11.2018
    Tvl, soudruzi, co můžou, pose...
    972 + (20-500) = 600???
    Asi sem chodil na špatnou školu:-(

P.S. Jůůů, sem utratil další zlatky a toho upraveného cizáka zas vyhodil. Pááni, genialita funguje dál, už sem pod 600... Nejsem žádnej škrt, do třetice všeho dobrého sem dostal 890, no, sic méně než měl původně, ale...

Každopádně, jak často se má resetovat ta cena za vyhostění? :-)
    Strad75 @ cs 1
  • Ataner72 (CZ1)Ataner72 (CZ1) Komentářů: 40CZ1
    Co nám to zase vymysleli za super věc?? Někteří spoluhráči v naději lepší obrany u cizáka obětovali rubíny a ejhle, kde nic tu nic, výsledek ještě horší než původní obrana. Asi je něco špatně :(
    Ataner72 (CZ1) napsal(a):
    Co nám to zase vymysleli za super věc?? Někteří spoluhráči v naději lepší obrany u cizáka obětovali rubíny a ejhle, kde nic tu nic, výsledek ještě horší než původní obrana. Asi je něco špatně :(
    nj, bohužel nejsou jediní. Já napsal v ali hromadkou, ať si to dobře rozmejšlej, jestli do toho dou, nebo ne. Já to už používám jen u malejch s obranou kol 450:-), tam se nedá nic pokazit
    Strad75 @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    upraveno 26.11.2018
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Tvl, soudruzi, co můžou, pose...
    972 + (20-500) = 600???
    Asi sem chodil na špatnou školu:-(

P.S. Jůůů, sem utratil další zlatky a toho upraveného cizáka zas vyhodil. Pááni, genialita funguje dál, už sem pod 600... Nejsem žádnej škrt, do třetice všeho dobrého sem dostal 890, no, sic méně než měl původně, ale...

Každopádně, jak často se má resetovat ta cena za vyhostění? :-)
    Cena se resetuje po poražení cizáka (myslím že jakéhokoliv)
    A k počtu vojáků viz. oznámení https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/358567/listopadova-aktualizace-22-11-2018#latest 
    Vyhoštění funguje tak, že nejprve vymění hrad za jiný a k němu teprve přičte bonusové obránce. Momentálně tak funguje i změna za rubíny, ale tam by mělo jít o chybu

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

Sign In to comment.