Diskuze k listopadové aktualizaci

137

Komentáře

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,203CZ1
    U těch cizáců záleží, za kolik to bude... Pokud by první změna stála dejme tomu 500 rubek, tak by to šlo, ale pokud tam švihnou 2k a víc, tak se můžou jít bodnout.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    upraveno 22.11.2018
    U těch cizáců záleží, za kolik to bude... Pokud by první změna stála dejme tomu 500 rubek, tak by to šlo, ale pokud tam švihnou 2k a víc, tak se můžou jít bodnout.
    Na teste to bolo 24000 mincí alebo 100 nomádskych dosiek.... 1200 rubínov :-)
    Fanie (SK1) napsal(a):
    To nezní tak zle.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Fanie (SK1) napsal(a):
    a bylo to u zmeny hradu nebo navyseni obrancu? nebo oboji? diky
  • petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    Zoe napsal(a):
    @petitlup (CZ1) stavební díl na skleník dát půjde :)
    hmm, ted kolik te meny budou v tech akci davat a dost hracu ted to vnejsi kralovstvi asi bude mastit aktivneji :-)

a jeste otazecka. ma pocet skleniku vliv na sypky? jakoze kdyz postavim na zakladne sklenik, tak pak budu mit jen 5x sypku s 100% produkci? a takhle se to postupne bude posouvat, jako kdyz se prechazi z farem na sypky
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    upraveno 22.11.2018
    petitlup (CZ1) napsal(a):
    Fanie (SK1) napsal(a):
    a bylo to u zmeny hradu nebo navyseni obrancu? nebo oboji? diky
    Změna je za zlato, desky a údajně i jiné měny, navýšení za ty rubíny
    Post edited by Leafeon (CZ1) on

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• thugdze (CZ1)thugdze (CZ1) Komentářů: 109CZ1
    dotaz ke skleniku, pokud mam nyni kapacitu skladu 111k, to mi ji sklenik zvedne na 126 nebo tech 15k je k zakladnimu 81k?
    thugdze @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    @petitlup (CZ1) můžeš postavit jen dva skleníky na hrad a “ubírají” produkci sýpkám (tedy na základně na jídlo, kde bylo 6 sýpek na 100%, budeš mít po postavení 2 skleníků 4 sýpky na 100%) :) 

thugdze (CZ1) napsal(a):
    dotaz ke skleniku, pokud mam nyni kapacitu skladu 111k, to mi ji sklenik zvedne na 126 nebo tech 15k je k zakladnimu 81k?
    Měl by zkrátka zvýšit aktuální kapacitu skladu :)
  • Joshi15 (CZ1)Joshi15 (CZ1) Komentářů: 131
    kdy začne ta akce smrtonošův hněv?:-D
    upraveno 22.11.2018
    Joshi15 (CZ1) napsal(a):
    kdy začne ta akce smrtonošův hněv?:-D
    už jede. :D

@Spartakus01 (CZ1) u tovaryše bude stejné vybavení jako minule (a nové žetony koupit nepůjdou).
    upraveno 22.11.2018
    Tak to mě moc netěší. I tak díky za info. A to nám GGS nějaké žetony dá, nebo budou moci hráči použít jen ty co mají z minula? Protože, kdyby to tak bylo tak to bude 99% serveru úplně na nic.

• Joshi15 (CZ1)Joshi15 (CZ1) Komentářů: 131
    co zase dělali v té aktualizaci?mám nějak velkej kurzor a blbě se teda kopíruje z chatu s tím?:-D
  • KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 121CZ1
    Zdravím. Hra se stává stále víc složitější. Vymýšlejí tuny kravin, místo toho aby se zaměřili na zlepšení toho, co již je. K pochopení člověk bude za chvíli potřebovat manuál + doučení dalšího hráče,  aby to vůbec pochopil :D . Já tu hru hraji pro zábavu a ne, že se každý měsíc budu muset učit milion dalších měn, odměn, akcí, turnajů mezi servery atp. Samozřejmě nesmí chybět další důvody na utracení rublů, protože proč ne :). Nevím, zda tímto chtějí nalákat nové hráče, ale myslím, že to spousta lidí vzdá, protože každý měsíc je milion dalších a dalších věcí, ve kterých se prostě už člověk ztrácí a je v tom slušný bordel. 
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 850CZ1
    Kdy začne Vnější království? Já, že jinak mi je skleník k prdu, když si ho nemám jak postavit...
    +, jak to teda bude s těma "bonusama" za lvl Skleníku? V infu k aktualizaci je u jídla bonus jen 1-11, ale mě u skleníku to zvedá jídlo až do lvl20???
    Strad75 @ cs 1
    upraveno 22.11.2018
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Kdy začne Vnější království? Já, že jinak mi je skleník k prdu, když si ho nemám jak postavit...
    +, jak to teda bude s těma "bonusama" za lvl Skleníku? V infu k aktualizaci je u jídla bonus jen 1-11, ale mě u skleníku to zvedá jídlo až do lvl20???
    Vnější království bude v prosinci - konkrétní datum se objeví v plánu událostí (až bude) :) 
    U jídla v aktualizaci je bonus až do lvl 20... 
  • thugdze (CZ1)thugdze (CZ1) Komentářů: 109CZ1
    jinak nevim kdo bude ten sklenik stavet, dle mojich propoctu o jidlo akorat prijdes
    thugdze @ cs 1
    thugdze (CZ1) napsal(a):
    jinak nevim kdo bude ten sklenik stavet, dle mojich propoctu o jidlo akorat prijdes
    Skleník by měl vyjít výhodněji... i když svým výpočtům až tak nevěřím (klidně mě opravte), myslím, že to bude následovně:
    Jsme na hradě, kde na 100% fungují 3 budovy, řekněme, že jich mám postavených 6. Počítám základní produkci bez bonusů, ovlivněná je tedy jen produktivitou.
    Sýpka na max produkuje 178 jídla za hodinu -> z 3 sýpek na 100% mám 534 jídla/hodina, plus jedna sýpka na 75% (tj. produkce 133,5), další na 53% (tj. 94,34) a poslední na 42% (tj. 74,76). Celková produkce sýpek je 836,6 jídla/hodina.
    Místo dvou sýpek postavím skleníky. Aby se mi nepohl VP (se kterým sice nepočítám, ale ve výsledku produkci ovlivní), snížím počet sýpek -> skleník zabere místo 2 sýpek, tj budu mít 2 skleníky (místo 4 sýpek) a dvě sýpky.
    Skleník na max lvl produkuje 320 jídla/hodina -> 2 skleníky na 100% znamenají 640 jídla/hodina, plus 1 sýpka na 100% (tj. produkce 178) a 1 sýpka na 75% (tj. 133,5). Celková produkce 2 skleníků a 2 sýpek je 951,5 jídla/hodina.
    Plus tedy skleníky ještě přidají nějaký ten VP (dva na max lvl 600 bodů), takže ta produkce bude ještě o malinko vyšší :)
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 850CZ1
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Vnější království bude v prosinci - konkrétní datum se objeví v plánu událostí (až bude) :) 
    Není:-) 

Nová budova - Památný skleník 

Budova bude mít 20 úrovní. Vyšší úrovně Vám zvýší produkci jídla (úrovně 1-10), kapacitu skladu (úrovně 11-15) a veřejný pořádek (úrovně 16-20). 
    Strad75 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Není:-) 

Nová budova - Památný skleník 

Budova bude mít 20 úrovní. Vyšší úrovně Vám zvýší produkci jídla (úrovně 1-10), kapacitu skladu (úrovně 11-15) a veřejný pořádek (úrovně 16-20). 
    Ehh, jo, promiň, máš pravdu :sweat_smile: každopádně když si otevřeš tabulku, tak tam je produkce jídla rozepsaná až do lvl 20 :) Jdu to opravit :D
Sign In to comment.