STOP ZLODĚJUM HRADU

Zdravím chtěl bych Vás oslovit při pomoci jak zastavit kradení hradů. Byl odcizen hrad Minichov na souřadnicích 709/783 hráčem Michal45 původně od Templářu ted Svobodný zednář aliance kde hrad využívá.

Pokud nesouhlasíte s těmito praktikami rozlušťování hesel a kradení hradů tak hrad můžete zlikvidovat.

Zdravím Petr

Komentáře

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,169CZ1
    Ahoj pokud onomu hráči byl odcizen hrad mohu mu jen doporučit se obrátit na podporu a s nimi to dořešit.. případně lze vyzkoušet fci "zapomenuté heslo" která mu vygeneruje nové a zašle ho na registrovaný email. 

Žádný hrad ve hře nelze zničit (hra prostě tak je postavená) a asi není úplně vhodné jen kvůli podezření k tomu veřejně vyzývat.

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,249CZ1
    Mě se prostě nezdá, že někdo někomu ukradne účet, pokud mu majitel nesvěří heslo a majitel není tak najivní, že dá heslo slabé... Kdyby to tak bylo, tak by každej, komu říkáte ,,hecker´´ dokázal zlikvidovat hrad, nebo celou Top alianci, která na něj zaútočí...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Roxxor (CZ1)Roxxor (CZ1) Komentářů: 1CZ1
    upraveno 12.07.2019
    Zdravím. Lukáše nebo Petra. Nebo ty další jména pod kterými se vydáváš. Musím upozornit že tvůj hrad nebyl ukraden. Poslal jsi mi hesla s tím že se mám o tvůj hrad starat a nechat si ho. Už je to dlouhá doba ale stále perlíš. To se musí nechat. :smile:

Zdraví tě Svobodný Zednář. Hráč Roxxor neboli už mrtvý Dorpex :smile: 
  • KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 125CZ1
    Většinou se ty hesla sdílí a díky tomu je pak podstatně lehčí hrad ukrást nebo jsou opravdu slabá. To, že sdílení hesel a darování hradů je v rozporu s pravidly asi nemá cenu zmiňovat a tak tvůj příspěvek je jen zbytečné písmo zabírající prostor.
  • Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) Komentářů: 47CZ1
    upraveno 13.07.2019
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Ahoj pokud onomu hráči byl odcizen hrad mohu mu jen doporučit se obrátit na podporu a s nimi to dořešit.. případně lze vyzkoušet fci "zapomenuté heslo" která mu vygeneruje nové a zašle ho na registrovaný email. 

Žádný hrad ve hře nelze zničit (hra prostě tak je postavená) a asi není úplně vhodné jen kvůli podezření k tomu veřejně vyzývat.
    To je pravda.
    Želbohu existuje způsob, jak si jej může "nový majitel" (zloděj) opět vzít na sebe.
    Nechci to tady dávat jako návod, asi ten způsob mnozí z nás znají.
    Todle má GGE blbě ošetřené...

Zkusit funkci "zapomenuté heslo" je první krok. 
    A pak rychle udělat opatření, aby zloděj nemohl využít možnost vzít si jej opět na sebe. 
    Obyčejně to trvá tejden, či tak nějak :'(
    Post edited by Janko 65 (CZ1) on
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
  • Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) Komentářů: 174INT3
    Musím upozornit že tvůj hrad nebyl ukraden. Poslal jsi mi hesla s tím že se mám o tvůj hrad starat a nechat si ho. 
    je taka moznost ze ked ma hra prestane bavit tak hrad prenecham niektomu inemu?
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,169CZ1
    Misojogi (INT3) napsal(a):
    Musím upozornit že tvůj hrad nebyl ukraden. Poslal jsi mi hesla s tím že se mám o tvůj hrad starat a nechat si ho. 
    je taka moznost ze ked ma hra prestane bavit tak hrad prenecham niektomu inemu?

Ne... je to proti VOP.

upraveno 15.07.2019
    tak proti VOP to je, ale končí tak cca. 85% hradů. Stačí se podívat kolik je ,,školek´´, ,,odpočinkových a zásobovacích´´ aliancí, Kdyby tyhle mrtvé hrady zmizely, tak bude CZ server skoro prázdný. A ono co těm co poruší VOP tím, že někomu dají hrad hrozí? Ban na hru co už nechtějí hrát? To jim žíly neurve. Navíc pokud to někdo přímo nepřizná, tak to dokázat není v silách GGS.
    Jen pro příklad: Znal jsem jednu hráčku se kterou jsem nějakou dobu hrál, pak přešla do TOP aliance, pak jí hra asi přestala bavit, tak zůstala v ,,odpočinkové´´ alianci té top ali. Ale ta odpočinková aliance má ještě vlastní odpočinkovou alianci, kde ta hráčka co jsem znal má rabovací hrad hráče co jsem to naučil hrát, ale pak mu z toho hráblo, zabalil to a ten hrad té hráčce přenechal.
    Post edited by Spartakus01 (CZ1) on
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

to by ma zaujimalo
    mozem niekomu prenechat svoj ucet ked ma hra prestane bavit?
    Ma niekto zaujem?
    to by ma zaujimalo
    mozem niekomu prenechat svoj ucet ked ma hra prestane bavit?
    Ma niekto zaujem?
    odpověď jsi už dostal...

upraveno 23.07.2019
    Ne... je to proti VOP.
    aj multiucty su proti VOP a ako som si pozeral druhy topic tak tu multiucty maju snad vsetci ....
    vie niekto vysvetlit co je odpocinkova aliancia? aj ja by som si obcas rad odpocinul .....
    Na forum ti nikdo nebude radit ať uděláš něco proti VOP. Co s tím hradem uděláš je na tobě, pokud to bude proti VOP tak je to tvoje riziko. Jinak odpočinková aliance může být aliance, která je pod ochranou silnější aliance. V té ali se většinou neútočí na hráče a jezdí se odpočinkově, pokud dojde k napadení tak to řeší ta silnější aliance.
    Některé takto fungují.
    Nicméně většinou se za tím schovává skladiště mrtvolek, které kdysi fungovalo jako zásobárna.
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 548CZ1
    Nicméně většinou se za tím schovává skladiště mrtvolek, které kdysi fungovalo jako zásobárna. 

A co je to zásobárna ? :sweat_smile:
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 548CZ1
    Ne... je to proti VOP.
    aj multiucty su proti VOP a ako som si pozeral druhy topic tak tu multiucty maju snad vsetci ....
    vie niekto vysvetlit co je odpocinkova aliancia? aj ja by som si obcas rad odpocinul .....
    To vážně nemáte na tom INT3 nějaké skušené hráče ??? Nebo nějakou Ali kde by si se naučil hrát tudle hru ? 

Jinak odpočinková aliance může být aliance, která je pod ochranou silnější aliance. V té ali se většinou neútočí na hráče a jezdí se odpočinkově, pokud dojde k napadení tak to řeší ta silnější aliance. 
    Některé takto fungují. 
    dik za vysvetlenie
    pmiki (CZ1) napsal(a):

A co je to zásobárna ? :sweat_smile:
    To samé jen s rozdílem, že ta ali se nebojí to veřejně natvrdo přiznat :D
Sign In to comment.